Dárkový koš pro novorozeně. Co se pro miminko ještě hodí?

widowblack
1. srp 2019

Ahoj, koleginka v práci po mě chce abych ji a kolegům dala tip na darek až budu odcházet z práce - je to ještě daleko , jsem teprv ve 12tt a náký ty dny . Ale přemýšlela jsem co , napadl mě dárkový koš který by se týkal péče( neboť mám ráda praktické dárky). Napadlo mě tam dát : nurofenový sirup, čípky, sudocrem, bepanten, sebamed mýdlo( tuhé) , opthalmoseptonex na oči, líh, mořská voda do nosu, kapky na prdíky, mastička/olejik na prdiky na pupík, od Saloosu levandulovy olej. Ale co ještě ? Napadá vás co se ještě hodí do takového koše ? Teloměr doma mám, odsávacku na sopliky taky , kosmetiky atd moc extra používat nechci, ale třeba z těch léků co se ještě pro miminko hodí? Děkuji za každý tip 🧚‍♀️

gruyerre
1. srp 2019

@widowblack mne se teda tvůj napad na darkovy kos líbí a jsou v něm užitečné věci. Docela teda závidím matkám, které detem nikdy nemusely dát čípek či sirup proti horečce, a ze jich tady je (teda závidím jen, pokud proto, ze jejich dítě nemelo nikdy horečku. Pak existujou extremisticky smyslejici ženy, které nedají čípka, ani kdyz ma dítě přes 40 a k tomu bolesti, protože prece mu nedaji chemii). Ten krém proti mrazu je taky super. Možná bych přidala obyčejný čtvercový plenky (ale ty máš možná po 1.diteti), těch jsem neměla nikdy dost, protože mi děti hrozně blily 😀

widowblack
autor
1. srp 2019

@gruyerre tech budu mit dost - budu latkovat a ty mám slóbemy od svagrovky která je velmi eko a prirodni zena , takze s radosti souhlasila 😂 takze nejmin 50 ks dostanu od ní . Právě že mě přijde tohle jako super dárek když vím že to můžu použít i dýl a u něco pro sebe ;) a co si budem povidat tak tohle je tak za 1300 jen to hvizdne ....

astyna88
2. srp 2019

@widowblack

Ne,opravdu ne. Ja myju jen vodou, synove jsou na latce,zarudla prdelka nevim,co je. Me deti usinaji skvele,ja je nicim oblbovat nemusim 😀 cipky jsem dala az ve vel junior,takze ty baby bych nevyuzila a navic maji jen malou dobu trvanlivosti...

Sto lidi,sto chuti. Ja bych treba vic vyuzila jin veci,ale ty mas zase jinou predstavu. Ja bych chtela neco na pamatku.

astyna88
2. srp 2019

@gruyerre

U kremu proti mrazu se divej na slozeni. Pokud je jako prvni uvedena voda, neni dobry a zpusobi zarudnuti.

widowblack
autor
2. srp 2019

@astyna88 😉 mám na památku dítko 😉 přeji krásný den ☀️

monaluza
2. srp 2019

Ja mam trochu obavy, aby se jim takovou hordu jednotlivych drobnosti chtelo shanet... Radeji bych si rekla o jednu vetsi vec, ktera se objedna/sezene na jednom miste. My jsme se kolegyni skladali na kojici polstar.

gabrielaorl
2. srp 2019

U nas se jeste z lekarenskych veci osvedcila mast Pupik (mentolova mast na brisko) a homeo cipky Viburcol (nechtela jsem do male hned rvat vzdy nurofen a tohle je hned od narozeni, pomahalo i behem zoubku apod, vsak mrkni online).

pipi_puncocha
2. srp 2019

Asi jsi pro ten koš rozhodnutá, já bych se bála, aby si tam pak nekoupili věci "po svém," když máš jasnou představu... pěkný dárek pro kolegyni z práce by mi přišlo třeba tohle vzpomínkové album, je vkusné a je to dražší věc, že si to člověk nekoupí úplně sám: https://www.v-plenkach.cz/kategorie-produktu/al...

suzyz
2. srp 2019

Tak ja jsem asi divna, ale prijde mi, ze prilis pragmatismu je nekdy proste prilis 🙂neco jako kdyby se mne nekdo ptal co chci k narozkam a ja bych mu sepsala - dvoje o.b.-cka, 3-vrstvy toaletak neparfem, nahradni hlavice do kartacku a siska vysociny. Vsechno prakticky, vyuziju to, jen jaksi mizi kouzlo darku a ja bych si tedy jako darce pripadala divne a asi by me to i dost zarazilo, dostat takovy nakupni seznam. Skoro by se mi chtelo rict - hele tady mas litr, objednej si to online a aspon se s tim nemusim balit a ty rozbalovat 🤷‍♀️ Kdyz davam nekomu darek, tak bych chtela, aby se mu to jednak hodilo, ale aby to byl porad darek ode mne a ne jen efektivne vyuzita hotovost. Ale nemyslim to zle, jen me to prekvapilo, ze se to da vzit az tahle pragmaticky 🙂

kolibricek36
3. srp 2019

@widowblack Dite na pamatku 😂😂😂 nominaci na vtip dne ci roku....

widowblack
autor
3. srp 2019

@kolibricek36 přesně tak ;) já věci na památku fakt neuznávám .. nejsem tipická ženská😉🤪

widowblack
autor
3. srp 2019

@suzyz no nekdo tak nekdo jinak , každopádně koleginka sama řekla že to je super nápad ... ta ja fakt na alba , knížečky pro miminko a o miminku atd nejsem . Kdyby jste mě znali jaká jsem povaha tak by jste to pochopili ....😂 mám ráda praktičnost 😉 kor když vím co dokážu kolem dítěte potřebuju a využiji . 😉 ale každá sme jiná a o tom to je

widowblack
autor
3. srp 2019

@suzyz ne buď v poho , divná sem já . Ale jsk píši výše jaždý to máme jinak nastavené 😉 někdo je 100% ženská s radostmi a upomínkovými předměty a něko má rád věci co využije

matysek92
2. bře 2020
Uživatel matysek92 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od matysek92.

U nás v práci se pravidelně kupuje plenkový koš při podobných příležitostech 🙂, jsme velká firma a nikdo to moc nechce řešit, je to škoda, raději bych dostala osobitější dárek, který je přímo pro mě, ale zase lepší než nic... https://www.bebedeparis.cz/darkove-kose , taky mi to přijde zbytečně drahý :D, za tu cenu by se toho dalo pořídit daleko víc ;), ale zase bez práce a pěkně provedené