Dudlík s krátkou savičkou. Je možné sehnat? Co Bibs?

madamas
12. říj 2021

Prosím o radu. Je možné sehnat dudlík s kratší savičkou? Dcera (9 týdnů) je kojená, mám drobné bradavky, a zřejmě proto dceru jakýkoliv dudlík nadavuje. Utěšuje se pouze prsem, což je při procházce v kočárku dost nepraktické. Sem tam v polospánku toleruje ten nejobyčejnější s ,, třešňovou" savičkou, ale jak prozře tak se jí opět nadáví. Placaté, např Mam, Avent atd netoleruje vůbec, ani ty speciální pro novorozence. Přemýšlela jsem nad bibs, ale nevím zda mají tu savičku kratší. Prosím ne rady a komentáře ohledně vhodnosti dudliků. Od mého předčasného porodu spolupracuji s laktační, nedělám nic jen tak z momentálního nápadu. Děkuji 😉

madamas
autor
14. říj 2021

@lentilkah a kolik je malé? Naše dnes spala dopoledne dvakrát asi třičtvrtě hodiny aniž by mě potřebovala a mě to přišlo úplně užásné, nevěděla jsem co první, Lítala jsem jako zběsilá trasu myčka-pračka-sušička🙈 Kdyby se to podařilo i zítra tak bych i vydrhla vanu a vytřela 😆 ale obávám se že to byl dnes jen nějaký ,,záblesk"🤔

lentilkah
15. říj 2021

@madamas Budou ji 4 mesice. Jj, to znam 😀 Ono se to bude lepsit, uvidis.

veronicka89
15. říj 2021

O krátkých svíčkách tady můžu vyprávět ..😅mám jich doma asi 100....
Nejkratší byl dudlík pro nedonošené děti ..ten je jako od baby Born ...🤣...potom je teď nový pídí midi od medely...dále i přímo z dm je celkem krátký musí to být 0...nebo prostě nejmenší....

Potom jsem si říkala třeba chce radši kaučuk tak nám 20 s kaučukem....a zase nic...natahuje ho ...nechce ho...má 5m a zkoušela jsem denně ...nic natahuje ho nechce to ...je to něco cizího...

veronicka89
15. říj 2021

Bibs není krátký ...ale podobný bibs je nip ...

madamas
autor
15. říj 2021

@veronicka89 jak to tady tak čtu tak to asi nemá smysl kupovat další, zřejmě patří mezi odpírače jakéhokoliv dudliků, kromě toho živého - mě 🙈