• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dudlíky a lahvičky. Je lepší NUK nebo AVENT?

18. července 2017 
Na nuk bych davala bacha obcas se objevovala tahle znacka na hygiene ve spatnych a stahovanych vyrobcich (nejsem blazen, ale bydleli jsme vedle, takze clovek kolem ty nastenky chodil :slight_smile:)
14. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuk jsem nezkoušela ale s aventem jsem byla spokojená moc!
14. únor 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler ahoj, ja mam flasku nuk a som s nou velmi spokojna....co sa tyka inych veci su to rozne znacky...
15. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nesmrdia vam tie flase NUK?
4. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keira tak cmudi troska flaska ale len ked je zle umyta...ked ju umyvam so stetkou tak je to oki
4. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyskusajte aj kaucukove cumliky, hracky alebo hryzatka znacky Hevea.
20. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka dudlikov u malej som nevidela nejaky rozdiel.. a co sa flasiek tyka tak nam viac vyhovuju avent
28. črc 2012 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dudlík rozdíl nevidím a lahvička za nás ta co ma široke hrdlo aby se dobře myla (lovi, avent, stači houbička a ruka) a jinak uplne jedno
17. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme avent i lahvičky i dudlíky. Jiný dudlík mi nechce. Zkoušeli jsme ale bezuspěšně :grinning: . Ale jsme spokojení :slight_smile:
12. pro 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dudlik nuk nam nesedel, vyhovuje nam MAM
12. pro 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja neviem, ale Nuk podla mna jedna katastrofa... tie dudle však to dieťa stisne perami a splasne... nechápem ako sa z toho dá pit... flašky neviem, dostali sme jednu sklenenú, no o ničom, tú som vyhodila... Tommee Tippee flašku sme mali ako prvú, ale malá sa drhla aj s tým najmenším dudlíkom a ked som ju prevarila, tak som nevidela už odmerku... Najlepšie (podla mna) sú flašky aj dudlíky Avent... Už by som ani inú nekúpila :wink:
12. pro 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem nastávající maminka a dávám si do kupy seznam a popravdě z těch dudlíků atd. se mi točí hlava, všude píšou kupte jeden, no jo, ale když ho mimčo nebude chtít tak podle čeho vybíráte jinej?
27. pro 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucininuska My sme mali dva (z nejakeho casopisu a potom k jednej objednavke som dostala), mala ich nechcela, neriesila som to, svokra este doniesla jeden ci dva ine a skusala tie, ani to mala nechcela a postupne to kazdy vzdal. Sme bez dudla, prsty si necumle (pokial jej nelezu zuby) a vsetci su spokojni. Ja by som dudel ani flasu dopredu nekupovala a riesila tieto veci, len keby sa inak nedalo. Nasej ani flasu nebolo doteraz treba, davam jej ju na hranie, pit z nej nepije (neratam par mililitrov vody, co si pri hrani nakvapka), to skor uz z poharika.
28. pro 2012 v 01:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nas jedině Avent - dudlíky i flaštičky. Pokud koupíš lahvičku Avent s medovým zabarvením, má úžasné vlastnosti, vydrží dlouho jako nová, lepší než skleněná lahvička.
28. pro 2012 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od malička sme pouzivali lahvičky avent ted som kupila lahev nuk ale mam problem nuk ma dirku na piti dolu a avent ma na vrchu mala mi odmita pit vadi jej ze dirka je na boku a nie hore mam 3flaše od nuk a neviete ci sa da zohnat savička do flašoch na nuk aby bola dirka na piti na vrchu ako u aventu flaše dakujem
12. bře 2015 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
14. bře 2015 v 08:11 • monsac
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.
My měli jedno i druhé, ale od NUK víc věcí, hlavně dudlíky, líbil se mi víc dizajn a holkám vyhovoval tvar. A ještě ruční odsávačka hlenů byla fajn, tahle mi jediná fungovala a vydržela i stěhování :D
29. kvě ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali od začiatku avent fľašky a neskoršie, keď už pil malý sám som kúpila nuk fľašku a v pohode. Dokonca má viac fľašiek a táto je jeho najobľúbenejšia. Cumlíky používame iba mam.
10. črc ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
za mě určitě Avent
18. črc v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme od začátku používali vše od Aventu a byli jsme spokojeni :slight_smile:
18. črc ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avent.
18. črc ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAM - nejlepší antikoliková lahvička a navíc se dá vysterilizovat v mikrovlnce bez sterilizátoru
18. črc ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze zacatku jsem mela vse od Aventu, jak dudliky, tak lahvicky. Bohuzel do kazdeho dudliku od Aventu se mi dostavala voda a za chvili byl na vyhozeni. Lahvicky nam taky moc nesedeli. Ted mame vse od Nuku a naprosta spokojenost. U Aventu si jen davat pozor odkud kupujete, jelikoz je vse da sehnat na Alliexpresu za mensi penize.
18. črc ve 20:44  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli NUK a spokojenost - myslím tedy lahvičky , ale deti je měly jen na vodu max čaj....a kupovala jsem často nové......teď máme zdravém lahve už...
A dudlík první dvě nechtěly a třetí ano a měl Chicco fosforeskující 4mesice myslím a jiný nechtěl nikdy (velikost)....pak mu jednu dobu často visel na retizku tak jsem mu ho vzala a už nedala....a tak ho cca od 16mes nemá....
18. črc ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za sebe říkám, ani jedno. Jedině MAM.
18. črc ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek