Hrající nočník. Jak je upevněný hrající strojek?

kkonikk
16. lis 2022

Zdravím, našla jsem krásný nocnik vypadající jako hračka a dceři by se mohl líbit a motivovat ji jej používat. Jenže není hrající což považuji za další motivaci. Proto mě napadlo koupit ještě jeden nocnik -hrající, vyndat z nej hrající strojek a dat jo do toho vyvoleného nocniku. Jenže vůbec nemam potuchy, jak je upevnění hracího strojků řešené…. zabudovaný??- to by bylo samozřejmě nepruchozi…..upevněny zespodu?? Prosím, maminky, co mate hrající nocnik, jak to tam mate řešené. Dekuji

jjasmina
16. lis 2022

@kkonikk upřímně my hrající měli a narovinu to byli vyhozené peníze

michaela666
16. lis 2022

Zbytečně vyhozené peníze. Jak mu ukážeš, že nočník hraje když se do něj udělá potřeba ( ty tam naliješ vodu) je velká pravděpodobnost, že tam bude lít pití z láhve jen aby hrál, ale čůrat tam stejně nebude...Zkušenost z rodiny.

missym
16. lis 2022

U nás hrající nočník měl docela úspěch, ale myslím, že nakonec by stačil i normální. Syn k tomu čůrání do nočníku musel stejně dospět. Ze začátku mu bylo stejně fuk, jestli čůrá do nočníku nebo do kalhot. A hrací strojek je tam tak zabudovaný (alespoň co se mi dostaly tyhle nočníky do ruky), že nejdou ani vyměnit baterky. Takže předělat někam jinam je nereálné. Možná existuje nějaký, kde baterky měnit jdou, ale nepředpokládám, že by to šlo předělat jinam.

me_druhe_ja
16. lis 2022

Já si myslím, že hrajícím nočníkem neurychlis odplenkovani. Pokud k tomu dítě nedozraje samo, tak je jedno, že nočník hraje, svítí a bůhví co. 🙂

kkonikk
autor
16. lis 2022

@michaela666 já tam vodu lit nechtěla proste bych ji posadila pri jidle krmila ji a když by tam “něco spadlo” tak by zahrál a já bych měla radost a tleskala….. to byla moje představa (možná mylná 🙈)

kkonikk
autor
16. lis 2022

@me_druhe_ja urychlovat nic nechci, spis pomalinku postupně zvykat….. malé je 10 měsíců ale když mám z něčeho co udělá radost tak to děla znovu tak jsem toho chtěla využít- třeba to bylo naivní nevím, mám první dítě takže zkušenosti žádné 🤷‍♀️Ale chtěla jsem to zkusit- pokazit tím asi nic moc nemůžu a kdyby náhodou

michaela666
16. lis 2022

@kkonikk Na to nepotřebuješ hrací nočník, stačí když na něm bude nějaký obrázek. Když se povedlo, dělala jsem stejný cirkus ( tleskání, radost, toaletní papír a vynést do záchodu) a pochopila rychle. Zpívat u sezení na nočníku můžeš ty. :D Kamarádka dělala dokonce nějaký oslavný taneček. 🤦🤣

krisstina93
16. lis 2022

To neupevnis, má to na dně nočníku taková kovová čidla, co když se namočí, tak to sepne a hraje, takže si nedovedu představit, jak to z nějakého nočníku vyřezáváš a zas napojujes do jiného. Nicméně pro mě to bylo je vzteku a brzo sem kupovala nočník, co nehraje :D malej pak pořád chodil a Lil do nočníku vodu, aby mu to hrálo a já pořád musela chodit to vylivat a nočník vytírat do sucha, protože dokud to bylo vlhké, tak pořád dokola hrála otravná melodie :D

me_druhe_ja
16. lis 2022

@kkonikk Jako pokud ti to udělá radost, tak tím určitě nic nepokazis. 😀 jen bych za ty peníze koupila raději něco jiného. 😀 ale chapu, člověk ne vždy kupuje jen věci, co jsou fakt potřeba. 🙂 Jinak průměrně děti dozrávají a jsou schopny ovládat vylučování mezi 2-3 rokem. 🙂

kkonikk
autor
16. lis 2022

@me_druhe_ja já taky necekam, ze bude v roce bez plen, spis ze by měla dooost času přicházet na využití nocniku náhodnými úspěchy a jak říkáš já radost 😂😂

felixfelicis
16. lis 2022

@kkonikk zvyk kombinovat jidlo s nocnikem bych teda vubec nezavadela. To je dost nehygienicky. Mame total zakaz jidla i hracek ve spojitosti s nocnikem.

cuuza
16. lis 2022

Buď bude testovat, co s nočníkem udělat, aby zahrál nebo se lekne a nebude na něj chtít vůbec. Tleskat a radovat se budeš u každého úspěchu bez ohledu na to, do jakého nočníku se zadařilo

kkonikk
autor
16. lis 2022

@felixfelicis s tím jídlem mas asi pravdu…. To budu muset přehodnotit 🙉 hračky bych jako problém neviděla- když se vycleni “záchodové hračky “ nějaké “vodní” omyvatelne ne plysaci

kkonikk
autor
16. lis 2022

@cuuza spis testovat….. to by musel hrát Rammsteiny aby se tahle divoška lekla 🤣🤣