Jak velkou postýlku jste koupily?

werminka
25. lis 2007

Zdravím děvčata, chci se vás zeptat, jestli už máte nakoupenou postýlku 🙂 a hlavně jak velkou? (rozměry)...

denousek
3. pro 2007

caira nemyslis ze je to zbytecne velke??tak zalezi zda mate prostor me staci ta mensi ona se stejne vic prodava..

caira
3. pro 2007

u nas v UK se prodavaji jen tyhle velikosti, rika se jim cotbed..takze je cca do peti let veku ditete..loznici mame megavelikou, takze neni problem ji tam dat 🙂

monaberuska1
3. pro 2007

caira🙂nespavec.)no je pravda že se těším vždycky na ráno, protože mi nějak nejde spát furt lítám na záchody nebo piju nebo mě pálí žáha☹

denousek
3. pro 2007

caira tak to jo...tak to je v pohode no...ta mensi je pry tak do 3 let.

mony zaha me ted taky paliva pred spanim se cpu sodou 😀

caira
3. pro 2007

presne..a kdyz to neni nic ze zminovaneho tak mam hlad { nebo spis mala Phoebe} ma hlad..takze porad lemtam vodu aby jsem ji trochu oblbla..no a pak samozdrejme nasleduje zminovane chozeni na zachod kazdych dvacet minut.. 😀

denousek
3. pro 2007

😅

krista
15. únor 2009

eatygrenee • Včera v 10:08
Ahoj,
chci se zaptat, jaké máte rozměry postýlky, zda stačí 120X60cm a pak jak je celkově postýlka vysoká.
díky

Jana

astrane • 2d • Včera v 11:38
Stačí.Je to tak do 2,5 roku a pak do velké postele.Celkově je postýlka vysoká asi do pasu 🙂
Já doporučuji stahovací bočnice-líp se mi pak manipuluje s dítkem,když už leží na nižší pozici(3 pozice roštu-nejnižší pozice je stejná jako výška klasické postele) a nemusím se tak naklánět přes ten rantl.