Postýlka. Kdy jste koupily?

8. bře 2020

Ahoj holky, kdy jste začaly koupat postýlku, vaničku atd? Kočárek chceme koupit úplně jako poslední, ale postýlku už bych klidně koupila. Děkuji

martt
8. bře 2020

My jsme postýlku kupovali cca 14 dni před termínem. Přebalovací pult jsem kupovala cca na 7 měsíci. Zbytek na devátém měsíci. Některe věci kupoval manžel až když už jsem byla v prodnici. Byla jsem v tomhle hodně pověrčivá.

sigyn
8. bře 2020

Kupovali jsme ji 3 měsíce předem, ale hlavně proto, že se objevila na inzerát přesně taková, kterou jsme chtěli. Druhou (2 patra) jsme pak kupovali 3 týdny před.

miba10
8. bře 2020

Vše jsme měli 3 měsíce před porodem nachystané. Kočár jsem si vyzvedla po porodu

marketa_meggi
8. bře 2020

Já ji přivezla a zkladala dneska. Mám tři týdny do termínu. Kočárek ještě nemam. Čekám až dorazí na prodejnu. Pak pro nej jedu.

leniczka23
8. bře 2020

Kocarek jsme meli jako prvni, na povery fakt neverim, zbytek kolem toho 30tt

jipe
8. bře 2020

začala jsem nakupovat postupně po 2. screeningu, postýlku přesně nevím kdy, narazila jsem na bazaru na dobrou, tak jsem ji brala, vaničku jsme podědili, kočárek jse si vyhlídla na veletrhu, tak jsme pak kupovali taky poměrně brzo

alilali
8. bře 2020

Kočárek v lednu (6mesic), postýlku v únoru (7mesic), kosmetiku a věci do porodnice v březnu (8mesic), vše ostatní v prosinci, tedy v 5 měsíci po UTZ ve 20tt. Vše mám doma, teď měsíc před porodem nachystaný.

lucifux
8. bře 2020

Postýlku jsem kupovala cca 35tt. Jinak vaničku atd jsem kupovala postupně od 20tt.

cilkat
8. bře 2020

Někdy na začátku posledního trimestru. Chtěla jsem dost těch věcí vidět a zároveň je kupovala po bazarech a nedovedou si představit, že bych to dala týden před porodem (/nechala na rodině, než se vrátím z porodnice).

gruyerre
8. bře 2020

Začala jsem kupovat po 12.tt, ve 20.tt jsem měla už téměř vše včetně kočárku. Já jsem si to fakt užívala a rozhodně bych nechtěla, aby to za mě kupoval nekdo jiný, kdyby se miminko narodilo dřív.

makronka222
8. bře 2020

Kocar jsem mela uz po prvnim trimestru, zbytek pozdeji

michaelllas
8. bře 2020

Kočár i postýlku jsme měli doma od 34tt

eviicka
8. bře 2020

Tak záleží, jestli to chceš nové nebo z bazaru. Mně kočárek i postýlka stačily bazarové, takže jsem se začala rozhlížet už kolem 25tt. Nové věci stačí mnohem později (teda kočárky mají myslím zase nějaké dodací lhůty).

eithelwing
8. bře 2020

Cca v půlce těhotenství jsem to zacala resit. Takže jak se nám libilo, kupovali jsme. Na pověry nás neužije. 😊👍

kacenka115
8. bře 2020

Všechno během 2. trimestru, nechtělo se mi čekat až se jako velryba sotva povleču. ;)

lenka_tom
8. bře 2020

Já začala asi po 2. screeningu. Moc se mi to nechce honit na poslední chvíli. Jen s autosedačkou čekáme na for kids.

soleilll
8. bře 2020

Postýlku jsme pořídili až někdy ve 4. měsíci věku dítěte. Do té doby spal v košíku na kolečkách, který jsem měla půjčený a doma asi od 8. měsíce těhotenství. To stejné vaničku. Kočárek jsme kupovali někdy v 6. měsíci, ale vyzvedli v obchodě až v šestinedělí.

astyna88
9. bře 2020

Ja to mela jako soleilll, kluci neradi spali v postylce,takze nejdrive v kosiku a pak od cca otaceni na bok v postylce. Hlavne nenechte jeji montaz az na posledni chvili,znamym poslali spatnou krabici a meli tam kombinaci s jinou a cekali mesic na novou....

autor
9. bře 2020

My právě čekáme první, jsem v 18tt, tak jsem chtěla v 20tt pomalu postýlku objednat 🙈

krupka3
9. bře 2020

Jsem 25tt, postylka nam prisla predevcirem, zatim je rozlozena, skladat ji budeme az nekdy po 30tt, a to spis abych tam mohla odkladat veci pro miminko, co se pomaloucku zacinaji hromadit po celem byte.

ivis_b
9. bře 2020

Prvni bych resila kocar. Na nektere typy se ceka 2-3 mesice, tak s tim pocitej. Nemusis ho mit doma, my ho nechali na prodejne a vyzvedli ho tesne pred porodem. Na ostatni veci je cas, vsechno byva skladem, tak je to pak doma hned.

monaluza
9. bře 2020

My objednavali kocar kolem 30. tydne, mel byt za tri nedele, nakonec jsme cekali snad osm! Takze s nim bych neotalela, zvlast pokud chcete nejaky konkretni a v urcite barve. Naopak mezi postylkami zase az takovy rozdil neni, ta muze pockat a prinejhorsim vezmete v podstate jakoukoli, co bude k dispozici. Pro uplne prvni mesice je sikovna minipostylka na koleckach (my meli Scarlett baby), da se prestehovat kdekoli po byte a neprekazi.

autor
9. bře 2020

@monaluza dekuju, kočárek máme vybraný, Budeme objednávat příští měsíc. 🙂 V obýváku budeme mít kolébku od mé mamky, takže na kolečkách potřeba nebude. Tak uvidíme, jak to pokoupime💓

puhelin
9. bře 2020

My jsme nejprve koupili kocarek, ktery cekal az do porodu u babicky. Prebalovak, vanicku s dalsim nabytkem ve 2. trimestru (v Ikea), kdy jsem zvladala dlouhe nakupy. Zakladni kosmetiku a veci do porodnice v prubehu 3. trimestru. Po navratu od porodu manzel vse vypral, slozil nabytek, privezl kocarek a vajicko do auta. Bali jsme se to zakriknout. Postylku nemame, nekupovali jsme ji. V loznici spi s nami v posteli a v obyvaku na gauci.

veru181
10. bře 2020

Taky jsme tak nějak začali dávat dohromady vše během druhého trimestru, dokud je na to čas a energie 🙂 Jen kočárek máme u rodičů a chtěla bych ho vyzvednout až po porodu, "pro jistotu" 🙂

blahoska
18. bře 2020
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

Ahoj, kočárek jsem kupovala v 5. měsíci, ale měla jsem ho u sestry, to jsem měla strach. Oblečení a postýlku jsem kupovala taky tak a už jsem všechno měla doma. Hned ten den, co jsme jí koupili jsem si jí nechala poskládat, nemohla jsem se dočkat 🙂 Postýlku i věcičky jsem kupovala na Kojenecke-obleceni.eu, zbytek hodně Lidl.cz nebo Mimulo.cz. Měla jsem dřevěnou, kde šly oddělat 3 příčky, dcerka z postýlky pak sama vylézala.

ladyhacek
18. bře 2020

Kolem 7 měsíce jsme koupili vše.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru