Jaká matrace do postýlky?

nasemiminecko
23. črc 2015

Těhulky a maminky poraďte prosím co dát mimču do postýlky - většinou se setkávám s názorem - matraci - kokos+ molitan + kokos , dnes mi zas jiný pán řekl že kokos je přírodní a drží se tam bakterie , že on doporučuje jen molitan.. nebo máte zkušenosti ještě s jiným druhem matrace pro děti ? Díky moc

clifulka
23. črc 2015

Těch diskusí na téma matrace je tu hodně - já nakonec koupila tuto: http://www.loznicesnu.cz/matrace/matrace-tropic...
Kokosu a pohance jsem se chtěla vyhnout, prý když tam pronikne vlhko, tak to může zapáchat, ale fakt nevím. Má jí troufnu si říct 3/4 dětí.
V hledáčku jsem měla ještě matrace zn. Candide, ale dávat 3000 Kč a více jen za matraci jsem si nakonec rozmyslela a raději pořídím něco jiného. Nic se nemá přehánět.

nasemiminecko
autor
23. črc 2015

@clifulka no právě, my budeme kupovat 3ks tak nechci ať nás ro zruinuje :D díky za tip

clifulka
23. črc 2015

@nasemiminecko Není zač 🙂 My ji ještě nemáme "nasazenou", ale přijde mi fajn, má různě tvrdé strany, ten potah se dá prát jen z půlky - takže je matrace neustále použitelná. Cenově je to takový kompromis.
3 ks? Trojčata?

nasemiminecko
autor
23. črc 2015

@clifulka neee trojčátka neee :D teď jedno za zaučení a pak sice chceme dvojčátka :D ty matrace z důvodu, že máme větší domeček takže , takže postýlku do ložnice, do obyváku a třetí postýlku necháme u babičky 🙂

clifulka
23. črc 2015

@nasemiminecko Tak v tom případě bych k babičce dala asi nějakou ještě levnější variantu, když tam nebude spát pořád.

nasemiminecko
autor
23. črc 2015

jj nejspíš to tak i vymyslíme ... ta výbavička pro první mimčo je celkem pálka ...

lunderin
23. črc 2015

Já mám kokosovou, chtěla jsem tvrdou a hodně jsem to řešila. Taky jsem samozřejmě nedávala polštářek kvůli zádům, ale děti jsou osobnosti a náš brouček zásadně spí na psovi,tedy plyšovém s neuvěřitelně zalomenou hlavou,nebo u mě v posteli, takže to bylo nakonec docela jedno🙂

atenka46
30. črc 2015

Ja mam kokos molitan pohanka. Ono to přírodní by mělo byt přirozené antibakterialni takze lepsi než molitan. A pohanka je na omak strasne příjemná ja bych ji snad taky chtěla...ale je fakt ze by se nemela procurat, coz se da vyřešit nepromokavym prosteradlem které bych stejne dávala... Me ta ma stala kolem pětistovky, takze super cena!