Jaká značka papírových plen vám nejvíce vyhovuje?

raculka
29. srp 2006

Zajímaly by mě vaše zkušenosti s různými značkami plen.
Já zatím vyzkoušela jen Pampers,Huggies a Tesco pleny (mimču je teprve 7týdnů).
Dost mě zaskočilo,že nejvíce nám zatím vyhovují Tesco pleny.
Přitom jsou fakt levné a v jednom testu DNES dopadly před 2 lety
skoro nejhůř 😒
Nemile mě překvapilo,že pampersky i Huggies nám často protečou 😅
Tak zatím používam nejradši ty Tesco ve fialovém balení,
zatím nemáme žádné opruzeniny apod.
Možná se to mění i věkem a tvarem hovínek??
A zkoušely jste třeba pleny z DM nebo DRoxi??
díky za tipy 😵

atreides
28. led 2009

ahoj, byla jsem spokojená s huggies premium skrz gumičku vzadu, s pampers skrz pružný pásky a teď jsem koupila Babydream z Rosmanna a ty mají jak gumičku vzadu, tak i pružný pásek, jen jsou krapet tvrdší a všechny zmíněné nám vydržely celou noc 🙂

katerinka.kr
28. led 2009

Ahoj,
já jsem koupila Babylove v drogerii DM a maximální spokojenost, jsou levné a dobré. 😉

jana.jojo
28. led 2009

Ahojky, my měli ve velikosti 1: Pampers Newborn (docela dobré, ale přebalovali jsme hodně často, před každým kojením), v poro používali Happy (ty nejmenší velikosti měly tvarovaný přední okraj, takže se vyhnuly pupíku, což bylo super), pak jsme měli ve velikosti 2: Pampers Newborn (povedlo se nám totálně prokakat, viz mé fotoalbum - a to se pokakala v kuchyni, když jsem jí nesla 3 m do pokoje na přebalovací pult...) a Huggies Premium (super, mají pružné pásky, protečení je spíše výjimkou, když nám toho Majda "nadělí" hodně), takže když přišla na řadu velikost 3, rozhodně jsem si vybrala Huggies Premium... Ale moc jich nespotřebujeme, protože od 2. měsíce látkujeme a papírovky máme na noc (moje pohodlnost) a na cesty k doktorce, na cvičení, na návštěvy a tak...

power700
28. led 2009

Ahoj, tak my začínaly na Pampers, ty byly nejlepší, pak Huggies, ty nic moc, a nyní kupujeme Babylove v DM a ty jsou super. ...."za málo peněz hodně muziky"..... 😀 😀 😀

zdenkaradek
28. led 2009

Ahoj,
ze začátku jsme měli Pampers newborn, Huggies, Bella Happy. Bylo to fajn, ale teď jedeme na 100 % na látkovkách a je to úplně nejlepší, moc mě to baví 🙂

evikk
2. únor 2009

Tak pempersky nam nekolikrat protekly,vzdycky to mel malej na boku na zadickach protekly,ted zkousime babylove a zatim neprotekly,tak uvidime 😀

jmalko
2. únor 2009

Ahojky, taky přispěji svou troškou do mlýna 😀 My jsme měli Bella Happy Newborn (ty měli i v porodnici) - ty jsou super, pak jsme zkoušeli Pampers (ty nám nevyhovovali) a teď máme plínky z drogerie Rossmann Babydream a ty jsou super (jak velikost Newborn, tak Mini - víc jsme zatím nestihli vyzkoušet 🙂 ) Ještě s tím protečením - myslím si, že proteče každá plínka pokud je tam pořádně naložíno. 😲

bebulka1
3. únor 2009

jako první plíny pro novorozence jsem koupila v akci Fixiesky. No a abych pravdu řekla, tak nic moc. Byli krátké a tak jakékoli udělátko proteklo na záda. Super jsou od nich ty jednorázové podložky.
Pak jsme přešli na Huggiesky a s těma jsem byla spokojená, jen mi vadila dost vysoká cena a tak mi kamarádka doporučila fialové tesko pleny a u nich už jsme zůstali a střídáme tesko a huggies (když mají akci)
Zkoušela jsem i plínky z DM babylove (protékají a hlavně propustí vlhko), Pampersky (po nich se mi syn hoooodně oprudil) a když byly někde nějaké jiné v akci, ale nejvíc mi opravdu vyhovují fialové tesko. V akci se dá balík sehnat pod 200,- a většinou mají akci 2+1 a to je vůbec super, když za 3 balíky plín dáte 500.

sayast
5. únor 2009

ahojky holky,
jake mate zkusenosti s huggies classic? Rozhoduju se zda koupit ty huggies classic nebo pampers, oboji v akci. Chci to pro malou, tu nejmensi velikost 3-6 kg. dekuju moc za radu

leonik
6. únor 2009

ahoj, huggies classic jsme používali dlouho, nám vyhovovaly. Ty klasické pampersky byly dobré, ale ted dělají pampersky napuštěné nějakým dětským mlékem, po nich se mně dcera hodně oprudila.

helcah
6. únor 2009

Huggies classic byly dobrý, pampersky často v bocích protekly když se malá pokajdila. Ty Huggies byly asi nejlepší co jsme zatím vyzkoušeli, nejvíc jsme teda používali fialový Tesco ale trochu mě děsí že strašně smrděj když se do nich vyčůrá. To jsem u jiných nezaznamenala. A všimla jsem si i u známých co používaj ty Tesca že fakt smrděj že si člověk kolikrát myslí že se dítko pokadilo a ono nic.

romisek
6. únor 2009

Ahoj, my měly ze začátku Pampers Newborn, ty byly dobrý. A teď používáme nejvíc fialové Tesco, naprosto mi vyhovují. Jinak ještě jsou docela dobrý z Lidlu Toujours (nebo jak se to píše) a teď přivezl manžel plínky z Německa, taky z hypermarketu tak jsem zvědavá. Naopak vůbec mi nevyhovovaly Pampers Sleep and Play, ty byly dost hrozný.

pipisek
6. únor 2009

1. místo fial. Tesco
2. místo Toujours od Lidla
3. místo Happy nebo Babylove
ale na noc jsou zkrátka nejlepší Tesco plenky, ty si šetřím 😉 přes den ty ostatní

Dražší pleny nekupuju, přijde mi to zbytečné....

petra.v
7. únor 2009

Tak my jsme nejvíc spokojený s Huggieskama premium s méďou Pooh 😉 to je prostě kvalita....a teď máme asi týden Toujours od Lidla a jsou taky moc dobrý 😉
Jelikož máme možnost brát levněji plíny přímo z fabriky kde se vyrábí tak máme velice dobrou zkušenost i s plenama Dada komfort,jsou taky dobrý.Jen škoda,že není možnost odtamtud brát třeba ty huggiesky,páč s nima jsme fakt spokojený,jen je za ně pořádnej balík 😖 .Zrovna včera jsme je kupovali v globusu za 419,-kč což je mazec... 😠 v létě začneme zkoušet bez plíny 😀

petra.v
7. únor 2009

Pampersky jsem nikdy nezkoušela,jo vlastně jednou jsme na testnutí dostaly jednu od kámošky a celkem ok,ale jinak nevím.Používali jsme hodně dlouhou jen huggiesky a pak jsme najeli na levnější jak jsem psala 😉

winifred
7. únor 2009

Ahojte já sem vyzkoušela jak Panprsky Huggis a tesco plenky a můžu říxct že nám nejvíc vyhovují ty které mají pružné zalepování .Ty malého neřežou do nióžičeka dobře se zapínají.A tecso i když to nemají tak jsou dobré. 🙂

sonik05
7. únor 2009

Ahojky, tak jsem vyzkoušela další plenky, takže přidávám své zkušenosti.
Zkusila jsem Albert quality, ale připadají mi parfómované, takže se mi po nich malá okamžitě oprudila, stejně, jako po pampers. Teď jsem zkusila z DM drogerie ty eko pleny ALANA - sice mi připadají také navoněné, ale ty nám vyhovují, jsou krásně jemné. Nemají sice žádné pružné části, ale ještě mi neprotekly a to je dávám i na celou noc. Jinak od narození používáme Tesco fialové a spokojenost a také Huggies Premium (také spokojenost), ale díky vyšší ceně od nich asi upustím. Ostatní pleny mi nepřipadají špatné a cenově jsou uplně někde jinde.

Jinak právě od Huggies má malá vždy na nožičkách otlačené ty gumičky a to si myslím, že používám dostatečně velkou velikost. Má 9kg a máme velikost pro 10-16kg. Takže to je asi jediné, co mi na nich vadí, jsou moc těsné, nebo je neumím nandat, ale u jiných to nemá 😉

petreva
9. únor 2009

Zdravím všechny 🙂
chtěla jsem se zeptat, které pleny jste používali v porodnici a na novorozence? Pořád se nemůžu rozhodnout jestli si vzít do porodnice velikost 2-4 nebo 3-5 😅 Přemýšlela jsem o Babylove, hodně si je tady maminky chválí...

sayast
9. únor 2009

petreva,ja mam koupene babylove velikost newborn. tak uvidime 🙂

sonik05
9. únor 2009

Ahoj, já měla v porodnici ty žluté pampers, velikost tuším 2-5 kg. Myslím, že i menší by stačily, protože když jsem je zapínala, pásky byly přes sebe. Pokud se ti nenarodí 5-ti kilové mimčo, tak myslím, že i ty menší vystačí. Moje malá měla 3100g, jen abys měla představu.

petreva
9. únor 2009

Holky, moc děkuju...asi to tak udělám...velikost 2-4kg bude pro začátek asi nejlepší.

atreides
9. únor 2009

my měli papers nexborn a malá měla 3,6kg a to měla v té papersce látkovou

atreides
9. únor 2009

teda pampers 😀

agness02
9. únor 2009

ahojky, petreva, já jsem si do porodnice brala pampers newborn, byli 2-5 kg, malej měl 3 kg a pak jsme je používali asi tak do šesti týdnů,
ještě jsem se chtěla zeptat na cenu těch babylove z DM, když jsou tu tak vychvalovány, používáme pampers velikost 4

evikk
9. únor 2009

agness:babylove newborn stoji 99kc,mini 150 a midi 199,dalsi nevim,jeste nejsme tak velci.Ja jsem s babylove spokojena,jeste ani jednou neprotekly,zato pampersky mi protikali porad 😉

verukr
16. únor 2009

Ahoj všichni,mám jedenáctiletého Matěje a používala jsem na něj jen Pampersky pač v té době nebyl výběr. 😨 Ted mám dvouměsíčního Maxe a můžu srovnávat.Vyzkošleli jsme nejdříve Happy protože jsme je měli v porodnici.Docela ze začátku dobrý,ale po čase jsme museli dost často přebalovat.Tak jsme koupili Pampers všechny druhy danné velikosti!.Byla jsem dost sklamaná a celý balík jsem dala kamarádce.Nebyl den,aby neprotekl.Pak po doporučení jsme zakoupili Tesco fialové,celkem fajn,ale opět jsem musela přebalovat snad každou hodinu.A ted už máme snad konečně vybráno a chci u nich zůstat.Huggies Premium nejen,že vydrží dlouho když jsme na vycházce a nebo i někdy celou noc!!!!!!!!!!!!Hlavně to jsou jediný plenky které nám opravdu neprotečou a nemá v nich ani načervenalou pokožku!Jsou sice dražší,ale myslím že se vyplatí!Ještě jsem slyšela ,že jsou dobré Fixies,ale neviděla jsem je nikde prodávat..... 😉

senja
16. únor 2009

Ja jsem uz od 52 svych kamosek s miminkama slysela, ze podle jejich zkusenosti nejlepsi jsou Huggies.

sonik05
17. únor 2009

Teď jsou Babylove za 179 Kč velikost 7-18kg. Koupila jsem je poprvé a musím říct, že jsem moc spokojená. Mají dokonce dva ty rantlíky proti protečení a od té doby, co je používám, tak malá není opruzená. Předtím byla neustále rudá a bylo jedno jestli měla Tesco, nebo drahé Huggies Premium. Zatím chci zůstat u plen z DM drogerie Babylove a Alana - ty vydrží i celou noc.

astrane
17. únor 2009

Na malé mimi huggies premium a na větší jsme kupovali v Penny takový s obrázkama asi za 2 stovky-měli taky všechny vymoženosti a byli jsme spokojeni.Super byly ještě látkovky,ale to je do jiné diskuze 😉

artepeli
20. únor 2009

nevite kde koupit Happy newborn? Koukala jsem po drogeriich a nejak to nikde nevidim, na netu jsem to nasla v lekarnach, ale kdyz jsem se ptala u nas v kamenne lekarne, tak na me koukali jak na blazna...