Jaké plínky koupit pro novorozence?

aaabbbc
28. říj 2009

ahoj maminy, jaké plínky se vám osvědčili u novorozenců?Pempers jsou skvělé, ale přijdou mi dost drahé.... Myslím plínky už do porodnice... moc děkuji, poradte....

smardik
28. říj 2009

ahoj já u Tomáška měla happy od belly a ted už je mám pořízené zase, jsou super 🙂 a byli jsme s nimi moc spokojeni

dagina
28. říj 2009

Ahojky, já jsem nad míru spokojená s BAbylove z DM drogeri, nejsou parfemované, navíc je prodávají i v krabici po dvou balení a to vyjde ještě o 50kč levněji než kdyby jsi vzala po jednom. Vyzkoušela jsem toho více, a babylove vítězí, pravda, nejsou tak jemné a měkke jak např. Pampersky, ale to myslím vůbec neva. TAktéž i ubrousky vlhčené z DM jsou super.

lucie777
28. říj 2009

Dagi, ale ty jsou skoro stejně drahý jako Pampers,ne? Na kolik vyjde jedna plínka? Každopádně ubrousky z DM už mám doma taky.. 🙂

dagina
28. říj 2009

Když se veme to dvojité balení tak ty větší pleny 7-18 kg vyjdou na 4,10 kč, na novorozence na 3,50kč/ks. Pampersky, když jsou v akci, tak asi opravdu vyjdou podobně, ale babylove nejsou navoněné.

soanpe
28. říj 2009

dm pleny vedou,ale na ven dávám pampersky.nejsou tak objemný.byly skvělý i rossmanky,ale změnili je 😠
do porodky jsem měla nejradši huggies.jsou fakt maličké .dm jsou dost velké.sofí se mi v 11m vejde do vel 3 😎
pampersky musí mír 4,huggiesky už nekupuju,škrábou do stehýnek 😝

dagina
28. říj 2009

Jj, huggiesky jsou škrábavý.

blandik
28. říj 2009

Já jsem měla na radu kamarádky - Huggies. Ale asi od 7M dávám pleny z Alberta - jsou tam dva druhy, tak ty dražší. A jsou naprosto úžasné, Huggies se můžou jít schovat. ONo totiž ty Huggiesky tuším od 3 mají menší gumu vzadu a špatně se uchycují. Ty "Albertky" jsou jemné a mají hodně pružná záda, takže se dají dobře uchytit (jsou jemnější než Huggies). Jinak v pamperskách se mi často pročůrával a prokakával - tvar pleny je spíše do široka, huggies spíše na výšku. Taky máme radi tesco pleny - opět ty dražší ze dvou tesco typů. DM jsem nezkoušela. A jinak - občas bývá všechno v akci, takže se dají pak nakoupit výhodně všechny.

k těm ubrouskům - u nás se osvědčily ubrousky jen na hovínka a pak ještě opláchnout vodou - miska a kousek plenky a ten ubrousek ještě otřít. Když je jen počůraný, tak jsem jen omývala vodou na plence. Malý se takto velmi zřídka oprudil a to jen tehdy, když v plence zůstal dlouho. Te'd ho už jen podržím v umyvadle a opláchnu zadeček, když se pokaká a žádné opruzeniny, začervenalá místa - nad vodu není. Ale ubrousky jsou báječné na odstranění té hrubé špíny. A kupujem ubrousky z DM.

dagina
28. říj 2009

Blandík, ale ty Albertky jsou dost drahé, né??? Oni tam prodávají po 2ks jakoby na zkoušku a to stálo pokud si dobře pamutuji nějakých 17kč, ale kolik stojí celý balík právě nevím...
Jinak tesco pleny také ujdou.

olii
28. říj 2009

My používáme Huggies, do porodnice jsou nejlepší. Jinaj je pravda, že pokud se již blížíme k hranici plen, tak má Vojtík poškrábané stehýnko, ale když dáme již další velikost je to OK 🙂. Zkoušeli jsme i Pampers, ale ty pročůráme, nějak špatně nám těsnili 🙂. Dobré jsou i pleny z Tesca, ale to máme trošku z ruky, takže zůstáváme věrni Huggies 😉

poletucha
28. říj 2009

u nas vedly huggies uz od porodnice,ta velikost 2 anebo pampers 2..ale delaj vic druhu,tak bacha,nektery jsou desny 😒
Ted uz mame trojky a zase vyhovujou nejvic huggies,prave proto,ze jsou vetsi na dylku, v pamperskach se malej vzdycky prosere na zada 😀 A zatim jsem si nevsimla ze by skrabaly 😕 ...a to ma Danny stehynka poradny 😀

martulikk
28. říj 2009

Tak u nás od narození vedou Huggies a Pampers 😉 Na začátku jsme měli i Happy a taky nebyly špatné. A k těm ubrouskům... já jsem za ně fakt ráda! Ještě se nám zadeček neoprudil 😉

meleri
28. říj 2009

my používáme látkové pleny, ale když byl maličký tak do tří měsíců jsme používali Huggies. Začli jsme s Pampers, a jsou jemnější, ale dost se mu znich oprudil zadek. Pomohl jedině Huggies super dry...sice jsou drsnější ale zadek neměl vůbec opruzený..

andykov
28. říj 2009

My teda máme nejradši pampersky a to jak 1, 2, 3 ... 4 ještě zatím ne 🙂 Ty mně nepročůrala nikdy. Dneska měla huggiesky 3 5-9kg, má 7kg, krmím ji a najednou na klíně cítím teplo, pročůrala je ☹ A to už se párkrát stalo, oni hůř tšsní na nožičkách. Ale tohle vše je individuální, páč každý mimi má jak to říct.... jinou postavu 😀 Některé mimičo má pořádný bříško a stehýnka a tak potřebuje větší prostor, takže ty huggiesky mu vyhovujou. Někdo je hubeňour jako naše Kika a pro ní jsou ideální měkky pampersky 🙂 Ty active baby jsou fakt super, vydrží celou noc a nejsou naducaný. Tesco jsou taky dobrý, ty fialový 😉
pro novorozeněne doporučuju i Happy Bella kvůli kyčličkám a pupíčku, jsou tvrdší, mimčo má víc nožičky od sebe a mají výkroj na pupíka.

misule82
28. říj 2009

Já jsem spokojená s plenkami Babylove z DM a na noc dávám Pampers Premium Care 🙂

dvojka
28. říj 2009

My z kraje používaly happy od belly a to velikost 0,páč jsme nedonošený a co vim,tak ty nulky dělají jen od belly

pikusa
28. říj 2009

Jako prcek měl malej babylove a super,Pampersky dřív pročůral.
Ted už ne,tak je máme a taky dobrý....střídám s DM babylove...a ty s kuponkem s 50kč slevou na celou krabici kde jsou 2 balíky vyjdou dobře 😉

klematis
28. říj 2009

Já jsem měla 2 balíky Pampers 1 balík Happy, ty byly taky skvělé, jinak používáme pořád Pampers

lamarika
28. říj 2009

Ahojky, my měli do porodnice pemprsy a pak ještě shruba do ukončení prvního měsíce. Pak jsme přešli na huggiesky premium, protože nám pemprsy protíkaly a ty máme pořád, protože nám vyhovujou

baris
28. říj 2009

ahoj, tak jak čtu - co maminka to názor 🙂 Nám vyhovují pampersky a teď ty nové tesco plínky (ty zelené). Huggies - ty jsem měla koupené (byly v akci) a co druhou plínku pročůrala a to jsem přebalovala skoro co 1,5 hod 😠 Happy taky nevyhovovalo.

A plínky kupuji vždy v akci - to pak toho vemu ze 2-3 balení - ať mi to vydrží do další akce.

leonik
28. říj 2009

ahoj, tak my jsme měli v porodnici plínky Babylove z dm, byly super, ale jen ta nejmenší velikost. Ty větší už moc ne 😒 Tak jsme přešli na Alana z Dm a plenky z Penny 🙂 U první dcery jsem byla max.spokojená s plínkama Fixies, ale už dlouho jsem na ně u nás nenarazila 😒

kacka.va
28. říj 2009

tak u nás vedou huggies premium a pampers, i když dvojky pampersky nám nevyhovovaly, jeden čas jsme používali fialové tesco, ale co jsme najeli na příkrmy, a jestli je změnili nevím, ale začala se po nich osypávat.

ducky
28. říj 2009

Jedině Huggies Premium. S Pamperskama byla zásadně vždy po až na záda 😝 😠

tymothy
28. říj 2009

My plenky do porodnice řešit nemuseli - dostali jsme tam přídělem fixies a byla jsem s nima vcelku spokojená. Na takhle malé miminko jsem pak ještě vyzkoušela doma pampers (nic moc, většinou nám protekli kolem nožiček) a potom přešla na látkovky.

kaleilah
28. říj 2009

DM babylove 🙂 a hlavně mui vyhovují u staršího, papmersky pročůrá, babylove vydrží o dost víc 🙂

aponchie
29. říj 2009

no na tu frekvenci prebalovani nam stacili pampers sleep and play pac to prebalujes nonstop aspon u nas prvnich 14-3tydny a pak uz jen huggies premium ty s medvidkem pu jsou uzasne vydrzi celou noc a hlavne na dotek jsou suche ikdyz jsou procurane ..

aponchie
29. říj 2009

jo a rozlisujte huggies normalni ty jsou hnusne a premium 😎

martulikk
29. říj 2009

Holky, zmiňujete tu Fixies... v podstatě je znám jen z reklamy, nepamatuju si, že bych je (za poslední rok minimálně) viděla v obchodě... chtěla jsem je taky vyzkoušet, ale marně hledám... nemáte někdo tip na nějakou síť obchodů, kde je prodávají? jsem sice max. spokojená s huggies premium a pampers (i ty nové bílé), ale ráda bych je prostě vyzkoušela 🙂

joplin
29. říj 2009

Zdravím všechny, pozor na ubrousky Huggies....nám se mo nich vcelku škaredě oprudila dupka ☹, jinak máme rády TESCO pleny - tu lepší řadu s obrázkem slona, myslím,že se v klidu vyrovnají Pamperskám.........
Fixies jsem snad taky ještě nikde neviděla.......
Teď máme plenky z Schleckeru(nevím přesně,jak se to píše 🙂) Babysmile a taky nejsou špatné....

usounek25
29. říj 2009

Od narození používáme Pampersky, jsem s něma spokojená, protože vím, že když malej spí celou noc a nepřebaluju ho, že nebude pročůranej. Zkoušeli jsme Huggies a ještě jedny, ale už si nepamatuju název a stejně jsem se vrátila zpět k pemprdám 😉 . Kupujeme je jedině v akci, které bývají každou chvíli, pokud nejsou v akci, tak je jejich cena šílená. Ale slyšela jsem, že i Tesco plíny nejsou špatné. Chce to vyzkoušet, každé mamince a miminku vyhovuje něco jinýho 🙂 .