Jednorázové plínky, kterou značku vybrat?

emem87
6. srp 2016

Maminky, prosím které jednorázové plínky se vám kromě Pampers osvědčily? Jak jste spokojené s plínkami Babylove z DM?
Čekám první miminko, samozřejmě chci pro něj to nejlepší, ale nechci zbytečně kupovat předražené Pampers a platit za značku, myslím, že kvalitou budou srovnatelné i jiné plínky. 😉 Jen je jich na trhu tolik, že vůbec nevím, které vybrat. Děkuji za rady a zkušenosti. 🙂

kitharka
8. srp 2016

Za sebe - když už jednoráz, tak Bella Happy, ze všech jednorázových, které jsem na občasné příležitosti využila (jinak látkuju), jsou jediné, které mi nesmrdí už v nepoužitém stavu - jsou tedy méně "chemické". Navíc mi přijde jako dobrá výhoda to, že mají gumičku na zádech - při řidší stolici (novorozenecká vaječina nebo pak průjem k zubům) se to docela hodí 🙂

petruszka_k
8. srp 2016

Od narozeni jsem pro syna kupovala Bella Happy, da se na netu poridit i krabice se ctyrmi balenimi. A velmi me prekvapily plenky Tesco loves baby, tzv.zelene se sovickou, v pomeru cena /kvalita jsou bezkonkurencni. Zacinaji ale az velikosti midi...

almara2
8. srp 2016

Pampers bílé jsou super do velikosti 3, pak už mi přijdou jakési smrdutější a odfláknuté :D jinak zelené a oranžové Pampers naprosto nesnáším. Mám ráda Bella Happy, Huggies-ty beru na eshop Feedo. Nejsou špatné šmoulí z alberta, ani Tourjours z Lidlu 🙂

almara2
8. srp 2016

Jo a ještě když se dostanu do DM, beru jejich Babylově nature, ty jsou taky fajn

tegilb
30. srp 2016

U nás špatně oranžový pampers a smouli :/ ale super bílý a zelený pampers, baby love a bella happy 🙂