Které pleny pro miminko?

nika110818
10. únor 2021

Ahoj, prosim se kterou znackou jednorazovych len pro miminko mate dobrou zkusenost? Zvazuji Kit & Kin nebo Pampers Premium, ale budu rada za doporuceni a Vasi zkusenost. 😊 dekuji

michaelarousova
10. únor 2021

@nika110818 my od miminka pouzivali pampers premium care a kolorky a synovi sedeli nejlepe☺️

zelenaesmolda
10. únor 2021

@nika110818 kazde dite je jine,vyzkousej a uvidis

klokanka31
10. únor 2021

@nika110818 Bella happy. Používáme od narození, a jsou skvělé, nikdy neprotekly, malá nikdy nebyla opruzená, a navíc jsou skvělé pro růst kyčlí.

mamikry
10. únor 2021

@nika110818 V porodnici jsem mela Bella Happy s vykrojenim na pupik, pak uz Pampers Premium, zkuseli jsme i Dada a Babylove, ale Pampers malemu sedely nejlepe.

martiniquest
10. únor 2021

Sovickove z Alberta. Kupujeme od narozeni a jsou skvele

saarunka
10. únor 2021

@nika110818 my v porodnici dady ,ale pak jsme zkusili pampers premium care a doted pouzivame. Za me uplne top ,lehke plenky ,krasne saji..

zrzeckas
10. únor 2021

@klokanka31 ty jsme pouzivali taky a pozdeji pampers

leniczka23
10. únor 2021

U obou dětí Pampers premium, nad naprosté není co se týká tloušťky pleny a savosti, na víc ty první velikosti mají strašně šikovnou síťku. Za mě top pleny.

sigyn
10. únor 2021

Pro nás jsou nejlepší Babylove z DM (zvlášt z DE, kde jsou ještě o 1/3 levnější) - nikdy žádná opruzenina a nikdy neprotekly. Také nebyly špatné z Tesca Fred and Flo (či tak nějak). Ty nám dali v porodnici. Naopak nám nevyhovovali Lupilu (protekly).

jjasmina
10. únor 2021

Happy baby z Alberta top.Vyzkoušeli sme jich hodně, ale každému sedne něco jiného 🙂

95newmommy2020
10. únor 2021

Pampers premium jsou moc fajn. Jsou hrozne moc příjemné. Začali jsme na nich pak později cca od 6 měsíce už stačily active baby a na noc dáváme premium nebo na delší výlet.

nika110818
autor
10. únor 2021

Všem vám moc děkuji. Vyzkouším. 🙂

rejalin
10. únor 2021

Záleží jak to malému padne. Já jsem spokojená s Dada (kupuju ty zelené, ale zlaté byly také ok). A ze začátku jsem používala i Panda (myslim, že se tak jmenují), měly fajnový výřez na pupík 🙂

andelka
10. únor 2021

My používáme převážně Babylove z DM.

mmarch
10. únor 2021

asi je třeba vyzkoušet, dceři babylove ani polské (už nevím jak se jmenují)vůbec neseděly, vždy když spala na boku, tak byla přečuraná - mokré tepláčky na boku. Neseděly jí ani pampersky plenky ani ubrousky, bývala z nich stále osypaná, nejlepší byly pro ni jak pleny tak ubrousky z Lidlu - lupilu

me_druhe_ja
10. únor 2021

Premium care jsou fakt topka, ale ta cena. 🤦🤣 Teď mu dávám na den nějaký levnější, na denní spaní a na noc ale zůstávám u premium care. Ale opravdu to chce zkusit, některý děti se zrovna po těchto osypaly.

95newmommy2020
10. únor 2021

@me_druhe_ja Já teda hledám jen ve slevach nedavno měli nejakej cashback 300 a ještě to bylo v akci tak to se vyplatilo to bylo cenove cca 4 Kč kus. Za 4ky 😃😃. A ještě to byly pantsky.

me_druhe_ja
10. únor 2021

@95newmommy2020 Heh, mě normálně dostává, že je jinej počet ks v ČR a tady, v balíku. Mám pocit, že těch vel 4 je v ČR v balíku snad 52 ne? Tady 39.😀
Jinak pants mě moc nesedí - on jak má ty asymetricky nožky a zadek, tak to potřebuju nalevo utáhnout víc a napravo min, což u pants moc nejde. 🤦

saarunka
10. únor 2021

@me_druhe_ja ja kupuji vzdy mesicni baleni v akci za 900😊 momentalne tedy uz 3ky

petulkadodo
10. únor 2021

@nika110818 My jsme začali na Pampers premium, 1 byly ok, ale po 2 byl hrozně opruzený. Od té doby používám Babylove z DM a spokojenost 🙂

95newmommy2020
10. únor 2021

@me_druhe_ja Mám dojem ze jo. Plus je fakt (smutnej fakt) ze cenová politika nadnárodních výrobců se liší stát od státu.

kevi1
10. únor 2021

Za nas najlepsie Muumi. Maju aj pants potom pre starsich 🙂

zuzekk
10. únor 2021

Muumi. Úplně jinej level, než všechny zmiňované. V akci na mallu, rohlíku nebo alze se to dá zaplatit. Pokud se budeš rozhodovat dál, zvaž prosím nějaké ekologické! Jednak kvůli šílenému množství co za každým dítětem za jeho plenkovou kariéru zůstává a jednak i kvůli děťátku - belidla, barviva, materiál, je s tím v kontaktu 24h denně... Pampersky všeho druhu mi vyloženě smrdely.

zuzekk
10. únor 2021

@zelenaesmolda Rada nad zlato.... 😆

elencze
11. únor 2021

Za mě zelené Dady, když si pro ně zrovna nezajedu do Polska kupuji Babylove (ale ne ekologické, ty nám bohužel hrozně protékaly). Velice spokojená jsem byla i s Kolorkami a Eco by Naty, ale, bohužel, finančně se to nedalo.

marta_kovar
11. únor 2021

My používáme tyto https://www.ceskeplenky.cz/plenky-magics/magics...
Je to česká firma a pampers tou měkkostí a hebkostí na ně fakt nemá. Zkusila jsem i pampers premium ale za tu cenu.. 🤦🏽‍♀️ Nepoznala jsem rozdíl a hlavně mně nevyhovuje, že jsou pampersky tak hrozně vysoké. Tyhle mají u výřez na pupíček takže když se hojí po porodu, tak hezky větrá a nemusí se to ohýbat. A tyto české plenky nejsou ani běleny a jsou nejtenčí na trhu a to musím souhlasit. Když to člověk chytne tak mají ještě často minus 15% slevu.

zelenaesmolda
11. únor 2021

@zuzekk tak co ji mam rict?To,ze nekomu sednout treba babylove neznamena,ze sednou jejimu diteti.Jinak nez vyzkousenim to nezjisti.

michaelarousova
11. únor 2021

@zuzekk vzdyt je to tak☺️Treba takovy bezvaplenky ktery vsichni chvali jak blazen tak za me nejhorsi plenky ktery jsme kdy vyzkouseli☺️ Kazdy dite je jine a musi se zkouset..

zuzekk
11. únor 2021

@zelenaesmolda
@michaelarousova proto se ale člověk neptá, aby dozvěděl, že si to má vyzkoušet sám. Když se podobně ptám, zajímají mě zkušenosti ostatních, tipy, jaké nevýhody co má, srovnání - a že jsou tyto pohledy subjektivní, je samozřejmé. Proč by si měl každý dělat svou zkušenost se vším, když jste to už vyzkoušeli vy?

nika110818
autor
11. únor 2021

@zuzekk dekuji, naprosto souhlasim. Je uplne jasne, ze clovek nakonec vyzkousi a rozhodne se sam. Ale kdyz muzu znat nazor a zkusenost nekoho jineho, proc ne? 😊