Kde prodat oblečení na miminko? ❤️

finkoka
6. črc 2021

Ahoj, prosím o radu, kde prodat oblečení po dceři. Mám mnoho krásného oblečení od velikosti 56 do 92, ale nemám moc čas to jednotlivě vkládat na bazar a v kategorii "mix oblečení" to zapadne mezi tisíce dalších nabídek 😀

Kde inzerujete vy? ❤️

barmo
6. črc 2021

Vinted🙂spoustu věcí jsem prodala a i nakoupila😄

ireniq
6. črc 2021

Lokální fb skupinka, snadné předání a při dnešních cenách pošty i značná úspora za poštovné...

jjasmina
6. črc 2021

@finkoka Marketplace, ode mě odebírá zrovna paní, že mi malá odroste a píšu ji. Ale prodávám za pakatel

digklariska
6. črc 2021

Neni to odpoved na tvou otazku :D ale zrovna o vikendu jsem tridila po dceri,to co se mi nelibilo vyhodim a zbytek dam do kontejneru s oblecenim.Kolikrat jsem byla svedkem toho,ze se lidi dohadovali,ze to vypada jinak a tak,to mi za to nestoji.Tak hezky prodej bez problemu 🙂

vendes
6. črc 2021

Dávám do skladu věcí pro pěstouny : https://www.rpp.cz/inpage/sklady-veci-pro-pesto...

missbufy
6. črc 2021

Je to tezke... Inzeruji po jednotlivch kusech na sbazar, vinted, marketplace. Vse fotim, merim, popisuji. Je to na dlouho, je s tim hodne prace. Prodavaji se pouze veci v top stavu za zlomek puvodni ceny. Takze nevim jestli se Vam to vyplati. Me to celkem bavi, tak proto to delam, ale mam prisne podminky prodeje, takze nebeham na postu za vydelkem 29Kc a nevedu s kupujicimi sahodlouhe reci a nesmlouvam s nimi, za tohle blokuji. Takze je na vas jestli se Vam to vyplati. Baliky se prodavaji maximalne za 10Kc/kus a pocet kusu v baliku 50-100. Prodavala jsem ale minule balik krasneho obleceni 90ks za 100Kc a nikdo to nechtel, nakonec jsem veci darovala kamaradce.

loylii
6. črc 2021

@finkoka markeplaces na FB. Ale dost pod cenou. Balik najednou vždy.

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz