Kočárek Cybex Priam Carry Cot - zkušenosti

urbanka93
5. čer 2018

Ahoj děvčátka,
prosím má někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Moc se nám líbí, ale nikde nemohu najít recenze. Všeobecně vím, že kočárky od cybexu jsou kvalitní, v obchodě se mi také dost zamlouval.
Děkuji za odpovědi 🙂

madkat
5. čer 2018

Mám ho a jsem moc spokojena. 🙂👍

adriana1302
5. čer 2018

Také jsme se nakonec rozhodli pro Priam Koi (korbička i sporťák), vyhrál u nás na plné čáře. Ještě jsme se rozhodovali mezi Stokke X-trail, ale jelikož měřím 167cm, tak jsem si připadala jako kydybych vezla tank. Na recenze jsem koukala zde: https://janaduff.cz/2017/03/25/jak-jsme-kupoval... http://ekozahrada.blog.cz/1607/recenze-kocarek-...

mexx7
5. čer 2018

Ahoj mám a je super! Mám 160cm a pohodlně se mi ovládá a nevypadá to tak blbě ;) doporučuji....

urbanka93
autor
6. čer 2018

Děkuju Vám moc 🙂 a ještě jeden takový dotaz....jelikož se mi dítko narodí v srpnu, bude mít kočárek dobrý ještě v zimě? ta korba se mi zdála celkem úzká

mexx7
6. čer 2018

Dlouhá je hodně, malá se v ní fakt ztrácí a na šířku to snad bude taky ok, mám doma květňátko tak snad se tam vejde....

urbanka93
autor
7. čer 2018

Děkuji moc za názory holky, moc mi pomohly 🙂

madkat
7. čer 2018

Tak já mám tříměsíční holčičku, macka, a teda úzká pro ni celkem je. Ale za to kočár nemůže. 🙂) Zatím se tam vejde. 😀

zerea
7. čer 2018

Taky ho máme koupený pro holčičku, která se narodí v srpnu. Padl nám do oka na začátku. Ovladatelnost a elegance zvítězily 🙂. Navíc jsme přikoupili druhou osu dopředu a velká kola do terénu 😉

urbanka93
autor
7. čer 2018

No,také nám hned padl do oka a to jak se ovládá a je lehký mě naprosto nadchlo. Děkuji všem za názory,myslím,ze mám rozhodnuto ☺️☺️

lucie8w
29. říj 2018

@zerea ahoj, prosim, jak jste spokojeni s velkymi prednimi koly do terenu? Jaky teren se s nimi da dobre zvladnout? Diky moc

mexx7
29. říj 2018

Polňačka a zahrada úplně v pohodě 🙂

zerea
29. říj 2018

@lucie8w spokojeni naprosto! Teď jsme byli třeba na Radhošti 😁 a terén s velkými koly zvládá s přehledem!

zerea
29. říj 2018

@lucie8w A ještě je super, že korba je obrovská! Malá měla při narození 4.570g a rychle roste do délky (manžel má 2m) 😁 a i v zimě se mi vleze s ED fusakem do hluboké korby, což kamarádkám do jiných kočárů už ne a nemají tak velké děti 😉

lucie8w
29. říj 2018

@zerea moc diky 🙂