Kolik kalhotkových plen mám mít?

ethna
16. zář 2008

Ahoj všem,
dnes jsem se zaregistrovala, neboť bych potřebovala od vás poradit ohledně používání látkových plen. Vím, že asi nejsem jediná, která má v tom chaos 😉. Dnes je toho tolik...Byla jsem na stránkách www.latkovepleny.cz. - tak jsem již trochu v obraze. Miminko čekáme až v únoru, ale nechci nakupování nechávat na poslední chvíli. Jaké máte, prosím, zkušenosti s kalhotkovými plenami??? Tento systém zatím pořád nějak nechápu. Už vím systém látková plena+(popř. separační plena)+ a svrchní kalhotky. Svrchních kalhotek musím mít několik, když je mimi třeba pokaká. Ale co u těch kalhotkových plen? To je nějaký luxus mít je vlastně na jedno použití, a pak je muset při počůrání nebo pokakání hned vyprat...nebo snad něco nechápu? Jak to tedy funguje?Moc se mi líbí flísáčky barevné od totsbots, ale překvapilo mě, že nejsou svrchní. Máte s němi některá zkušenosti?Děkuji moc za odpověď a užitečné rady. Veronika

johanda
16. zář 2008

ethna. o látkových plenkách je tu diskuze s pořadovým číslem II., ptej se tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

btw kalhotkové plíny se po počůrání nebo pokakání vyměňují s perou stejně jako obyčejné čtvercovky, jen zpravidla více nasajou; ještě existují AiO plíny(All in One), které vypadají (jsou hezčí 🙂)a oblíkají se podobně jako jednorázovky, jen se po použití vyperou. Plín a svrchňáků jsou hromady, holky na látkovkáck poradí 😉