Krém na obličej kojence. Čím ho mažete vy?

mikulka
1. bře 2009

Holky, co na obličej u kojence? Nám nevyhovoval olivový olej, ani heřmánkový krém od weledy (proti mrazu, ale prý se může dávat i normálně. Měl vyrážku. Čím mažete vy?

gedgitka.a
1. bře 2009

ahojky náš malej má exém a teď jen měsíčkovou nebo modrou indulonou a od A-dermy exomegou
😉

ina.b
1. bře 2009

Sebamed krém

dnada
1. bře 2009
berus
1. bře 2009

modrá indulona 😉

llllucka
1. bře 2009

mikulka:nejlepší je mazat nějakým mlíkem nebo krémem.Oleje se tolik nevsáknou.A heřmánek bys u takhjle malého mimča neměla používat vůbec😉

pismenka
2. bře 2009

používám kosmetiku WELEDA a to né heřmánek ale od nich měsíčkovou kosmetiku. Je to olejíček a náádherně se vsaje. Zkoušela jsem jí dát něco jiného např. aviril, batole a po tom jsme měli okamžitě vyrážku.

mikulka
autor
2. bře 2009

Od weledy jsem si anšla, že dělají měsíčkový dětský krím na obličej a tělo, nemáš to taky, písmenko?

many
2. bře 2009

já používám Sebamed 😉

many
2. bře 2009

modrou indulonu jsem mu zkoušela dávat a špatně se mi roztírala,nechtěla jsem mu drhnout obličej a Sebamed je super i na pupínky,...

tereziep
2. bře 2009

Já používám taky sebamed - občas když se zapomenu namazat svým krémem na obličej tak se ve spěchu před odchodem namažu taky sebamedem. Je docela v pohodě.

barushka
2. bře 2009

Večer po koupání mažeme krémem na obličej o Bübchenu a na ven modrá indulona...má pusinku jak alabastr.. 😀

mikulka
autor
2. bře 2009

Holky, a ta modrá indulona, není jen na ruce? Já ji doma mám, ale nevím teda...

bufi
2. bře 2009

hipp na doma a weledu měsíčk. na ven

marselina
2. bře 2009

náš mrnousek má citlivou pokožku tak na pusinku používám kalciovku,po ní má plet jemnou,dřív ji měl jako struhadlo.

llucisek
2. bře 2009

střídáme sebamed s měsíčkovou weledou a když má od slintání červený pupínky, mažem bepanthenem

meleri
2. bře 2009

já mám taky tu Weledu, koupila jsem poprvé minulý měsíc a je to supr..navíc žádné chemikálie. krásně to hydratuje.. máme krém na tělo a obličej a tekutý gel. asi časem koupím i pro sebe až mi dojde ten chemický co mám.

reynocek
2. bře 2009

ahoj, používali jsme na ven Niveu proti chladu a větru, ale malý měl po něm jednou červený tváříčky - jako vyrážku. Teď už používáme jen sebamed a naprostá spokojenost. v případě nutnosti jsem použila i na tělo.

schwarzovka
2. bře 2009

modrá indulona...ta je moc dobrá....
mikulka...tu modrou indulonu dělají i zvlášť přímo na ruce 😉

mikulka
autor
3. bře 2009

Holky, a já mám doma modrou indulonu na ruce, aspoň je to tak na ní anpsané. takže ej i jiná, které není na ruce? 😕

kacka2
3. bře 2009

nám pomohl na vyrážku excipial u lipolotio 🙂

megee
3. bře 2009

modrá indulona 😀

kijonkova.k
3. bře 2009

já nevím o tom,že by byla jedna modrá indulona na ruce a druhá na obličej.Mažu modrou indulonou všechno,stejně,ak se to dneska dělá v hodně dětských zařízeních a nemocnicích
Jinak super je taky rakytníková(v lékárnách,50g,v krabičce) a taky jsou nové olivová a kamilková,ale ty jsem ještě neprubla
Dobrý je taky excipial mast s mandlovým olejem(zvlášť vhodný pro děti)

megee
3. bře 2009

nám se na xichtík osvedčila právě obyčejná modrá indulona

kijonkova.k
3. bře 2009

megee,ta je dobrá na všechno 😉 a cena je taky dobrá oproti jiným krémům,které jsou spešl na obličej dítěte 🙂

mikulka,jestli myslíš ty novější indulony hand care,na den a noc,tak to neeee 😉 Prostě klasika 🙂

berenika39
3. bře 2009

modrá indulona...nedám na ní dopustit. ta klasická. ne z té nové řady na ruce, noční, denní...to ne. jen ta původní modrá. po koupání, po bazénu, na ven na čumáček...i nám ji doporučila dětská doktorka na suchá místa na nohách, který jeden čas měl.

luciska01
3. bře 2009

Teď mažu červenou indulonou-desinfekční. Poradila mi to švagrová. Prý se před x lety používala v porodnici někde v Praze. Líp se vpíjí do kůže - oproti modré.

pismenka
3. bře 2009

mikulka: mám olejíček měsíčkový od té Weledy na celé tělíčko.Má žlutý obal - skoro jako vše od nich 🙂) a na opruzeniny mám také od nich - bílá tuba

sluninka
18. bře 2009

teda já používám modrou indulonu, dostaly jsme sice nějakou vazelínu od dr, ale s tou jsme spokojený moc nebyly, indulona je klasika 😉

bereninka
18. bře 2009

Holky, a jaký používáte krém, když začíná být teď sluníčko? Jaký faktor, značka?

janulka21
25. črc 2011

Ahoj, můžete mi poradit, jaký krémík používáte pro Vaše "mimi" ( naší malé je rok ) na obličej v létě i v zimě? Mažete tou modrou indulonou? Ještě jsem jí nezkoušela a malé zatím nemažu obličejík ničím, jen občas Weledou.