Kupovaly jste svrchní kalhotky na Aliexpressu/Wish?

rolniczka
30. čer 2017

Ahojky chci se zeptat zda jste některá nakupovala svrchní kalhotky na aliexpresu,wish, posta zdarma? a jaké stím máte zkusenosti? Kde jste koupily a zakolik vkládačky? Díky mooc 🙂

gabulkafr
30. čer 2017

Mam zkusenost z Wish. Zaplatite a do 14 dni uz vetsinou zacinaji chodit balicky. Mam zkusenost s hrackami a prkotinkami

rousse
30. čer 2017

na webu postovnezdarma bych nekupovala vubec nic, objednaji to na ebay, vam to dorazi za 30 dni z Ciny a vy zaplatite 2x tolik a jeste vam reknou, ze je to bezva akce.... a není jim blbé ani nevyměnit propagační fotky - normálně nadrzo postahované z ebay🙂 svrchnaky nevim, ale kupovala jsem na ebay treninkove kalhotky a jsou super a stoji třetinu oproti těm, co se prodává u nás....

verca156
30. čer 2017

ahoj já kupovala na aliex kalhotky AIO a materiál stejný jako v ČR i se vzorem jen o mnohem levnější až jsem se tloukla do palice, že jsem kupovala něco v ČR

rolniczka
autor
30. čer 2017

No já právě nevím jak to mám na anglických, amerických a podobných stránkách hledat a bojím se, že budu na to měsíc čekat pak mi to dorazí a bude to uplně naprd, nic méně jsem objednala z wish nějaké věci tak jsem zvědavá výběr tam je neskutečný, ale chybu to má svrchní kalhotky jsou skoro všechny na pull system

marton
1. črc 2017

@rolniczka ahoj, kamarádky si objednaly na pošta zdarma a to co přišlo bylo fakt hodně špatný. Na fotce super, v reálu hadr na max. spaní☹

rolniczka
autor
2. črc 2017

@marton to jsem zvedava co mi dorazi z wish