Nakupování na stránce Wish. Zkušenosti?

altice
9. únor 2020

Holky chtěla jsem se zeptat nakupovala jste některá na stránkách wish jestli je to doopravdy za ty peníze nebo je v tom nějaký háček děkuji moc Markéta

saarunka
9. únor 2020

@altice zadny hacek tam neni ,jen je to kvalita jina nez na obrazku

jjasmina
9. únor 2020

Já dávám přednost kvalitě, takže já bych do toho nešla..

patmouse
9. únor 2020

To je pododny jako aliexpress...

mataharyy
9. únor 2020

Jsou věci co se tam kupovat dají a není to kvalitativní rozdíl, například jsem si koupila něco tu a pak z wish/ali a tady to samé, doslova a do písmene to samé, stálo kolem 500,- a od nich to bylo za 150,-. Jen to chce důkladně studovat popis a recenze, jsou věci co bych tam nekupovala, ale u jiných nemám problém...

altice
autor
9. únor 2020

Holky děkuji já tam nic nekupuji jen jsem se dívala pořád mě to tu skáče jako reklama Tak se ptám

amazonkajanik
9. únor 2020

@altice než wish,tak nakupuji z joom a vova.kosmetiku jsem teda ještě nebrala,ale třeba autokameru za 250,- a šlape přes rok. Lepší než v elektru za 2500,-
Navíc,jestli jsem dobře zaregistrovala,tak u něčeho chce wish i poštovné

popelka1984
9. únor 2020

Je to jak Ali.., tam jsem loni koupila poprvé a zatim naposledy pouzdra na telefon. Musí se počítat s dlouhou dodací lhůtou, nebo dřívější dodání ale s poštovným. Já jsem si u jednoho pouzdra které jsem chtěla na dovču zvolila poštovné a rychlejší dodání. Ty věci jsou ale tak levné že to poštovné ani nepocitite. Já osobně z bych tam nekupovala elektroniku ( může brzo odejít a reklamace tam asi nebudou jednoduché, nevím), potraviny (bůhví jak to skladují) a věci pro miminko.

odula
9. únor 2020

@patmouse se obavam ze je to stejny jako aliexpress.

alilali
9. únor 2020

@altice Téměř u každého produktu máte reálné fotky od lidí co již věc koupili. V historii objednávek sledujete kde je zásilka. Průměrná doba dodání cca 30 dní. Některé věci jsou pouze za poštovné, třeba termo taška za 26,- apod. , Aliexpress je lepší, stejný princip, ale většinou se neplatí postovne.