Látkové pleny. Kde nakupujete?

mamlas06
16. dub 2009

Zajímalo by mě, kde nakupujete látkovky, hlavně mi jde o kamenné obchody. Mně se podařilo v krámě sehnat maximálně klasická čtvercovka, jinak nic 😒

betelgeuzz
3. črc 2009

Teď je nový obchod v Prostějově v Prioru, mají ale jenom popolini a čč, i nějaké bio oblečení a eko prášky na praní a kosmetiku.

reruna
3. črc 2009

Zlín - Prior 5. patro, mají i internetový obchod slune.eu

petkula
5. črc 2009

Koupila jsem si latkove pleny Bambino Mio pres lekarnu. Dosla jsem se zeptat, jestli bych si je mohla u nich koupit a oni mi je do tydne objednali. Bylo to za stejnou cenu jako na internetu a separacni vlozky byly dokonce levnejsi (asi o 70 kc) a navic jsem nemusela platit postovne.
Myslim, ze se daji urcite objednat i jine znacky, zalezi na lekarne.

elina.el
6. črc 2009

Ahoj, tak já nakuovala na Bráně, ale ta už tady byla zmíněná. Nedávno jsem našla tenhle obchod www.detskybioshop.cz a zatím maximální spokojenost 🙂

lucie.krajcarova
11. črc 2009

zkoušeli jste někdo objednávat odsud?
http://nappyparadise.co.uk/
mají tam za super ceny itti bitti, ale nevím, jak to platit.. nenám paypal 😒

rysca
25. lis 2012

Nakupuju tady: www.vbavlnce.cz . Kamenný obchod je v Ostravě.

filipatereza
25. lis 2012

Já nakupuji na www.ekopleny.cz (já zde nakupovala hlavně pleny Anavy - které jsou zde za stejnou cenu jako na domácím e-shopu Anav), paní reaguje obratem a vždy přiloží nějaký užitečný dáreček🙂
Osobní odběr možný v okolí Rožnova pod Radhoštěm.
Já jsem z Prahy, ale vždy jsem se domluvila s kamarádkami a objednaly společně nad 2500 a měly poštovné zdarma...🙂
Takže tento obchod vřele doporučuji! Mají i široký sortiment!

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz