Lehátko Tiny Love 3v1 (Cozy) Rocker Napper - zkušenosti?

snowdonia
12. pro 2018

Ahoj holky,
zaujalo mě tohle lehátko od Tiny Love, ale ráda bych nějaké praktické zkušenosti s ním. Na stránkách e-shopů je dle mého málo informací a o praktickém užívání se tam člověk mnoho nedozví. Vidím ho celkem dost v bazarech a většina píše, že používala jen půl roku a to mě trochu zaráží (na první dítě jsem měla obyčejné bazarové vibrační lehátko Bright Starts do 18 kg a syn tam občas byl možná až do roka). Teď bych ráda toto kvůli tomu, že dá položit (u výše uvedeného se nám rozbili počítání a tak potřebuji jiné), ale ráda bych nějakou osobní zkušenost (ideálně k níže uvedeným otázkám, úplně dole shrnuji to, co mě zajímá nejvíce).

Jde celé svléknout a vyprat nebo jde jen matrace?
Opravdu je nosnost do 18 kg?
Jak dlouho jste ho využívali (ať už na ležení nebo jako sedátko)?
Jak se tam dítě vejde na délku (ať už ležení nebo i na sezení)?
Jak moc se dá posadit (z videa mi přijde, že moc ne a je spíše v pololehu)?
Na jakém principu jsou "kšíry" (suchý zip/"kalhotky", přezka)? Jak Vám poutání vyhovovalo?
Jak moc se dá rozhoupat (z videa mi přijde, že moc ne a jako kolébka tedy moc nefunguje)?
Může si ho dítě rozhoupat samo (když je větší)?
Dá se snadno přenášet?
Jak je skladné, dá se vůbec složit v celku (a strčit třeba pod postel) nebo jen rozložit na součástí?
Jak jste spokojení s hračkami a melodiemi?
Jak moc lehátko vibruje?
Lze kolotoč snadno otočit bez probuzení dítěte (nevrže například nebo něco podobného)?

Předem díky za případné zkušenosti a recenze, vím že otázek je mnoho. Nejvíc mi jde o pratelnost, využití po delší čas (tedy jak je nastavitelné do sedu a jak je prostorné) a to, jak moc houpe (jestli se dá využít i jako minikolébka, pro vibrace a melodie bych ho primárně nekupovala) a na jakém principu je počítání (pokud je např na suchý zip, tak tam dítě asi moc dlouho nevydrží, protože se odpoutá).