Máte zkušenosti s přebalovacím pultem s vaničkou?

helulela
19. led 2012

@eicul82 osobně ne, ale vanička pod přebalovákem podlě mě není moc praktická. Když dítě vykoupeš a vyndáš ho z vaničky, musíš si ho jednou rukou podržet, druhou zatím sklopit přebalovák, natáhnout si na něj osušku a pak pokračuješ... I když takovéhle sestavy vypadají hezky, vybrala bych radši vaničku a přebalovací pult zvlášť.

katka37
20. led 2012

nepraktické,nebrat mluvím z vlastní zkušenosti 😀

ined77
20. led 2012

@eicul82 🙂 ..taky bych to nebrala 😉 .my koupeme od malička ve velké vaně do které jsme dali zkraje vaničku a jako přebalovák dodnes slouží pračka...samozřejmě s přebalovací podložkou 😉 .v pokojíku přebalovák mám, ale za pár korun z IKEA 😉 .

romcovaklarka
20. led 2012

@eicul82 Zkušenosti přímo koupací nemám, ale než se malý narodil, tak jsme to měli doma, že nám to známí půjčili, a když jsem to viděla, jak je to vachrlatý a nepraktický, tak jsem se rozhodla poděkovat a vrátit 🙂 Jednak nemám úplnou důvěru k té stabilitě (jasně, bylo to starší, ale ten, co oupíš, se ti podle mě taky rozviklá...) a jednak není praktické, nemít k dispozici přebalovák, když tam máš danou tu vaničku... Jinak to dělám podobně jako píše nade mnou ined77 🙂

martuska4685
20. led 2012

Máme stejněj pultík doma.Používame ho hlavně na přebalování.Vanička je malinká, takže za chvíli s koupání v ní končíme a to nemáme ani 4 měsíce. Sklopit přebalovák po koupání,jednou rukou se mi nikdy nepovedlo...a držet mokré mimino až tatínek připraví pultík není bůh ví co...takže po okoupání šup na pračku 😉 Ale určitě mi hodně ulehčil práci, takže nelituji 🙂

eicul82
autor
20. led 2012

Díky za zkušenosti! Sama jsem asi k tomu názoru taky došla 🙂 Vedly mě k této variantě hlavně finanční důvody ☹ Ale stejně potřebuji úložné prostory na věci pro mimi, takže to asi vyřeším komodou, na kterou dám přebal. pult no a vaničku zvlášť.

jennyska
14. led 2014

Ahoj @eicul82 @martuska4685 @romcovaklarka @ined77 @katka37 @helulela a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti s koupáním miminek v kyblíčku nebo vaničce do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/detska-vanicka/ pomůžete ostatním maminkám, které zvažují, co pro dítě pořídit, nebo jsou jejich děti při koupání plačtivé, nesvé a na MK hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jaké máte s koupáním v kyblíčku/vaničce zkušenosti? Jakou vaničku/kyblíček máte? Jak jste vyřešili pláč při koupání miminka? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

teriza1
2. bře 2014

Já osobně jsem potřebovala akorát přebalovací pult. Miminko jsem koupala normálně ve velké vaně, používání vaničky mě přestalo bavit. Prostě trošku vody a sprcha po ruce. A pak šup přenést zabalené mimi na pult, kde jsem si ho osušila a namazala přírodními oleji 😉