Monitor dechu a falešné poplachy

roary
12. čer 2016

Chcela by som sa spytat na vase skusenosti s monitorom dychu a falosnymi poplachmi. mame Babysense 5 a 2900g chlapceka. Monitor nam casto pipa. Moze to byt tym ze mimino je prilis lahke a monitor ho cez matrac nevie dobre nasnimat? Musi mimi lezat priamo na doske?

patrusa
12. čer 2016

Ze zacatku jsem davala monitor jen pod pristeradlo, deti mely obe kolem 3kg a matraci neprodychly. Kdyz povyrostly, siupkavhsem ji pod matraci a v pohode

patrusa
12. čer 2016

Ze zacatku opeavdu musi byt na desce, vetsi dite uz monitor zachyti i mimo. Alespon takhle to bylo u nas.

martina468
12. čer 2016

Nevim cim to.je,ale me to monitor delal taky,a casto.A to u nedavni,syn ma 9kg

veraga
12. čer 2016

Moje dcerka měla taky 2900g a monitor nám pod matrací hvízdal i 5x za den. Dej ho přímo pod prostěradlo. 🙂

camillaq
12. čer 2016

Tak my máme monitor nanny, syn má 3 kg a falešné poplachy máme pořád. Když byl monitor pod matraci , tak poplachy byly hodně časté, pak jsme dali monitor pod klínový polštář a je to trochu lepší, ale taky se sem tam spustí ☹ Monitor máme použitý, teď řeším jestli koupit nový, ale mám strach, že to moc nepomůže a bude to dělat pořád.

jhoki
12. čer 2016

@roary Jaké máte v monitoru baterky? Kamarádka měla Nany a také měla falešné poplachy, obrátila se na výrobce a ten jí řekl, že tam nepatří dobíjecí baterky, protože mají jiné napětí, ale pouze ty obyč. klasické.

23363
12. čer 2016

Já si tedy nepamatuji značku, ale falešný poplach jsme neměli ani jeden. Monitor byl pod matrací, dcera měla při narození 2950g.

lukza
12. čer 2016

@camillaq pokud máš použitý tak by se měl spravně nechat co 6 měsícu kalibrovat seřidit je možné že proto vam tak falešně furt houká

a jinak holky já zjistila že baterky co cca 3 měsíce vymenit aniž by vám monitor ukazoval

rousse
12. čer 2016

my jsme měli stejný monitor pod matračkou už od začátku a malá ještě spávala 2 měsíce v péřové zavinovačce, takže další vrstva a falešný poplach jsme měli jen jednou, když se dostala mimo snímací desku. Narodila se teda se 4 kg, ale nevím, jestli ten 1kg je až takový rozdíl. Měli jsme použitý po 1 dítěti a nebyl na kalibraci.

jhoki
12. čer 2016

Ještě jsem zapomněla dodat, že mám taky Nany, kupovala jsem nový. Baterky tam vydržely celý rok, co ho dcera měla. Neměnila jsem je. A její porodní váha byla 2340 g, monitor jsem měla pod matrací a žádný problém.

mimar
12. čer 2016

Ahoj mám roční dvojčata a v každé postýlce màmé babysens a jsem nadmíru spokojena. Holky meli po příchodu z porodnice 1960 a2250 a měli jsme za celou tu dobu jeden poplach a to když se malá dostala mimo desky. A to je máme pod matrací. Jinak houkáme pořád protože zapomínám ho vypnout ☺a baterie máme obyčejný .