Monitor dechu Tommee Tippee Digitální/AC401 Angelcare?

maybay
7. lis 2012

Prosím o radu, kterou variantu koupit? Horsi recenze ma spis Tommee Tippee, ale cetla jsem jen na jenom serveru, takze bych radsi vice recenzi. Zatim jsem nasla rozdil v cene, a ze Tommee Tippee ma falesne poplachy... Diky

zzuzinda
8. lis 2012

My máme něco úplně mimo - máme Nanny a máme ji už na druhé dítko a jsme spokojení. Měli jsme jen jeden planý poplach u syna a jeden, který planý polde všeho nebyl 😒 Koupili jsme 2 podložky, jedna byla u synka v postýlce a druhá byla, když jsme někam jeli a dcerce jsme je vyměnili. U dcerky nebyl žádný planý (ani jiný) poplach.

tarien
8. lis 2012

@maybay Taky jsem přemýšlela o Tomme Tippee kvůli ceně, ale recenze mě odradily. Na Angelcare jsem vůbec nekoukala. Včera jsem objednala Babysense II. Babysense a Nanny se používají v nemocnicích, tak jim věřím nejvíc 🙂

maybay
autor
8. lis 2012

@zzuzinda ja prave cetla, ze Nanny ma hodne planych poplachu, ale kdyz jsi spokojena a jak rika tarien pouzivaji ho v nemocnicich tak to asi ma neco do sebe.

maybay
autor
8. lis 2012

@tarien ja jsem chtela prave 2v1 monitor i chuvicku v jednom, cenove to vychazi stejne.Tommee Tippee je levnejsi asi o 500 nez AngleCare

zzuzinda
8. lis 2012

@maybay Ono taky asi záleží, kde je ta deska uložená, asi pod nějakou matrací nesnímá tak ideálně. My fakt měli jen jeden planý poplach, vlastně víc než před 4 lety. A jeden neplaný. A od té doby nic (ťuk, ťuk, radši to zaťukám). Jsme asi ustrašenci, ale zapínáme ho pořád, hlavně když má Bára teplotu nebo přes den nějaký velký ťukanec do kebulky. Jsem pak klidnější.

veruska007
8. lis 2012

Mame AngelCare, pouzivame pres rok chuvicku i monitor - oboje i kazde zvlast, spokojenost. Monitor parkrat pipal u novorozence, ale zmenili jsme nastaveni citlivosti a od te doby v pohode. Driv jsem nechtela ani chuvicku, ani monitor, kupovali jsme az u druheho ditka... a ted lituju, ze jsme to nemeli hned.

kafena
21. led 2017

Tommee Tippee Digitální chůvička s monitorem dechu.Mate prosím někdo návod ..Díky 😇