Nakupování na Aliexpress, co kupujete? Reálné foto+odkaz

lepsa
25. zář 2016

Ahoj holky, je mi jasné, že spousta z vás Ali zná 🙂 I já jsem tam už nakoupila nějaké drobnosti, většinou jsem byla spokojená. Nyní čekáme mimčo a zajímalo by mě, co vše pro mimi tak nakupujete (oblečení, hračky,ostatní potřeby...) ?

A taky pokud máte odkaz objednaného zboží + reálnou fotku, tak jestli to jsem můžete přidat. Zboží je tam mraky a když člověk něco hledá ... :D
a určitě to nám všem pomůže 🙂

Já jsem teď objednala nějaké drobnosti na focení pro miminko, takže až přijdou, tak určitě dám foto + odkaz.

lucizal
4. dub 2017

Ja teda objednavam hodne. Hlavne obleceni. Je dobry koukat hlavne na recenze. Za 3 roky objednavani mi zatim jen 1x prislo fakt osklivy zbozi. A starsimu synovi jsme k vanocum objednavali tu magnetickou stavebici a taky parada. Zrovna ted mi prisly nejaky kousky a jsou fakt super 🙂

abiiigail
24. zář 2017

Obnovuji diskuzi 🙂 Vánoce se blíží, je čas objednávání 🙂 Co Vám došlo třeba v létě nebo teď během září? Podělíte se? S čím jste spokojené, co naopak nedoporučujete? Oblečení, dekorace, hračky...

pedro73
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1993sandra1993
Autor odpověď smazal
Zobraz
aanisecek
14. říj 2020

@gachna dobrý den..až teď chytám inspirace co koupit na aliku.a koukala jsem na tašky na kočárek.jak vamprisla objednávka byl to nějaký ksunt,nebo spokojenost