Kupujete v KiKu oblečení častěji pro děti nebo pro sebe?

klara_kik
23. lis 2016

K radostem každé maminky patří vybavit miminka roztomilými oblečky, malé princezny krásnými šatičkami a raubíře fešáckými kalhotami. Však ona je to radost i pro tety jako jsem já, zvlášť když je to za rozumnou cenu 🙂 Nakupujete v KiKu oblečení svým dětem? Radují se z oblečení i pod stromečkem nebo si „měkké dárky“ zatím neoblíbily? A nezapomínáte dělat někdy radost také samy sobě?

Klidně nám můžete poslat i fotku, jak vám to v našem oblečení sluší 🙂 Ty nejinspirativnější příspěvky z našich diskusí na konci týdne odměním 10 srdíčky. A pokud se chcete podívat na naši aktuální nabídku oblečení, náš vánoční výběr najdete na www.oblekamesechytre.cz

kubicek11
23. lis 2016

Tak nejvíc zde nakupujeme na toho našeho raubíře. Naposled jsem tu koupila bomba tepláky. Nemůžeme si je vynachválit. Vzala jsem hned dvoje. Nejlepší je pro nás manžeta dole na nohavici 😀
Přikládám i okdkaz, ale je na německý kik, na našich stránkách jsem je nenašla 🙂 Rozhodně jsou koupený u nás 😀
http://www.kik.de/jungenmode/kleinkinder/jeans-...

jaja01k
23. lis 2016

V Kiku nakupuju detem, nejcasteji teplaky a pyzama. Mekke darky deti nedostavaji, myslim, ze je zatim neoceni. Ja mam mekke naopak nejradeji 🙂
Pridavam fotku naseho Romanka, ma na sobe bundu, nakrcnik a rukavice z Kiku 🙂

sisinka74
23. lis 2016

Jen na malou, na dospělé tam mají strašné hadry. Ale na děcka pěkné a nezdá se mi, že by byly nekvalitní. Protáhla jsem je i sušičkou, na rozdíl, od známých značek, se mi srazí min. o číslo velikost, takže kupuji vždy o dvě čísla větší

sisinka74
23. lis 2016
drex951
23. lis 2016

Rozhodně víc pro dceru, má toho tolik, že to všechno ani neunosí. Já mám z Kiku ráda pro sebe jednobarevná trika a kalhoty a pro přítele svetry a sady jednobarevných trik, za tu cenu bezkonkurenční. Už dávno jsem si spočítala, že se mi většina věcí nevyplatí kupovat po bazárcích na internetu, radši navštívím Kik a mám nové a myslím, že i kvalitní oblečení. Třeba zrovna dnes poslední úlovek růžové triko s Minnie za 55kč, dcera ho nechce vůbec sundat 🙂 Druhé foto ze stanování - overal taky tuším 55,-.

germaine
23. lis 2016

Bohužel, stejně jako i v jiných obchodech, výlučně pro děti 😀 na maminku už moc nezbývá...bohužel.

lazna
24. lis 2016

Jak pro děti tak pro manžela.

monika51
24. lis 2016

My jezdíme do Kiku zásadně s babičkou, mojí mamkou. U nás Kik totiž není, takže to spojujem s občasnou vycházkou, když za ní vyrazíme na mlsanou. No, a dvě ženský v obchodě, obvzláště babička, je pohroma 🙂 Prohrabe ramínka, vytahá tuny oblečků a se slovy "něco tomu malýmu přeci musím koupit" nebo "jeé, to se mu bude líbit", odjíždíme s taškou... takže u nás je Kik s oblečením především pro mrňouse.

tria002
24. lis 2016

Ne, ze bych nepotřebovala.. ale pro deti. Zvlast pro pubertacku. Pekne veci, za slusnou cenu, co uspokojí i jeji narocny vkus.
Diky za to!

luckamb
24. lis 2016

U nas měkké dárky zatím nefrci. Ale oblečení pro děti nakupuji v Kiku ráda. Mají fajn ceny. Pro dospělé vůbec, protože to je moc velké.

jitkaak
24. lis 2016

V kiku nakupujeme pro děti, hrozně se nám líbila trička s kocourem Tomem, jinde jsme je moc neviděli, teď mají krásná s mimoněma. Na fotce má Anet sukýnku z kiku, kterou jsme využili mockrát a několik let po sobě, byla skvělá, teď už je malá, na druhé má mikinku, kterou podědí náš malý. 🙂

tulikiss
24. lis 2016

obleceni detem tam kupuju moc rada, hlavne tricka s krasnyma obrazkama, u nas porad frci Mimoni a Frozen takze vzdy v Kiku vykoupim, protoze za tu cenu jinde nesezenu. A vlastne i ostatni veci tam kupuju, bundy vzdy ve vyprodeji na dalsi rok, takze loni sem ulovila bundu s vodnim sloupcem za 170,-. Prekvapive u nas na vanoce je z mekkych darku obrovska radost. Hlavne mala je fakt holka se vsim vsudy a tak ji i letos urcite cekaji nejaky sukne a saty, vzdy je hned zkousi a krici mam saticky, mam saticky, tany tany a toci se a skace. Cleovek ji to ani nemusi ucit, proste to je v ni. 😀 😀 😀
Na sebe taky obcas neco koupim, ale to zna asi kazda mama ze nejvetis radost je stejne z tech detskych veci. Ale nakupuju u vas strasne rada, protoze vzdy musim vzit mensi velikost nez jinde a to clovek tak strasne tesi kdyz si kupuje tu 36. aspon nejaka mala radost pro maminky i kdyz v zrcadle to neni videt, tak za ten pocit to stoji 😀 😀 😀

klara_kik
autor
24. lis 2016

@sisinka74
Jsem ráda, že se vám naše dětské oblečení líbí. Často ho chodím okukovat, i když ho zrovna nemám komu koupit 🙂 A to se vám sráží všechno oblečení? Já mám tedy zkušenosti jen s oblečením pro dospělé, ale problém jsem s tím zatím neměla.

klara_kik
autor
24. lis 2016

@tria002
To moc ráda slyším! 🙂 Tak někdy si zkuste také udělat radost nebo si můžete
něco pěkného na sebe přát od Ježíška. Teď před Vánoci máme spoustu nových
věcí a ještě jich hodně přijde 🙂

sisinka74
24. lis 2016

@klara_kik jj, ale nevadí mi to. Jak jsem už napsala, kupuji preventivně větší velikosti. Daleko horší je Pepek. Jednou a už nikdy více. Tehdy jsem z 80 měla bezva oblečky pro panenky DDD
Jinak v Kiku jsem nakoupila i úžasné teplé deky na zimu /minulý rok/ a zimní bundy pro malou. D

terezet
24. lis 2016

V Kiku jsem sobě nakupovala oblečení poprvé snad už před deseti lety 😉 Většinou si vybírám jednoduché základní jednobarevné kousky, které se dají v Kiku pořídit za pár korun 😉 Skvělou zkušenost mám ale taky s dětskými ponožkami! Přikládám fotku z loňského Silvestra, který náš Ríša oslavil od ponožek přes tepláčky až po tričko v oblečení z Kiku (mimochodem kromě ponožek to vše nosí dodnes). Tuto soupravičku jsme dostali jako tzv. měkký dárek a přestože byl určen synovi, větší radost z něj nejspíš měla maminka 😉

lenjii
25. lis 2016

Ahoj, nakupuji převážně dceři 33m. Pro syna 4m je to šílená bida co se oblečení týče. Je u nas malá prodejna a pro ty malé kluky není žádný sortiment téměř ☹ to mě dost mrzí...

kuliseks
25. lis 2016

Nase rodina spis kupuje veci v Kiku na deti. Protoze jsme vsichni tak nejak zvykli nosit dele to, co uz mame a neporizujeme moc casto nove veci🙂 u tech deti to je potreba docela casto, protoze rostou jak z vody 🙂

pomoztekacence
25. lis 2016

Ja kupují vecicky v kiku hlavně na maličkou,jelikoz mi už meristém tak nepotrebujeme tolik věci jako mala,ted je tam nádherný chlupatkovy domácí úbor(pizamo)kočička.Krásné vecicky,letos jsme tam par věci už koupili male na vánoce.Je to supr,mala mi při nákupu loži do regalku s míčky,takže už vim když ji hledám kde ji najít.

pomoztekacence
25. lis 2016

Mi už nerostem

pomoztekacence
25. lis 2016

Jinak naše malička ma radost z mělkých dárků stejně jak z tvrdých,a já taky,jen už si tolik radosti nedělám.Ma malička je ta největší radost nade vše.Takže mám radost,když ji mužů udělat radost.🙂

klara_kik
autor
26. lis 2016

@lenjii
Také u nás často nakupuji oblečení pro neteřinku. Je škoda, že pro malé kluky toho ve vaší prodejně moc nemají. I pro nejmenší míváme opravdu krásné věci a v prvních měsících jsem vlastně neteřince kupovala oblečení asi nejraději, protože bylo vážně rozkošné 🙂 V menších prodejnách bohužel bývá sortiment trochu omezený. Tak pokud byste někdy měla možnost navštívit jinou prodejnu, určitě to zkuste.

lenkaatom
26. lis 2016

Kupuji v Kiku od narození zrovna včera jsem tam kupovala trika a kalhoty, abych je sladila na vánoční focení.🙂

makronka222
26. lis 2016

Uz tam nic nekupuju, u vseho hned zmolky, povolene svy, chodim do anglicky sekacu, kde tricko od George atd koupim za 80,-je to jako nove hlavne kvalitna uplne jinde. Muze to unosit i treti dite klidne. Z kiku po mesici z toho muzu udelat hadr na okna. Nemluvim o tom ze ve 2 prodejnach kam jsem chodila nebyla moznost ani projet s kocarem mezi stojany

fouskovi
26. lis 2016

Rádi manžel tam sehnal na sebe rifle a já také a malému jsme tam kupovali spoustu věcí do vybavicky např. Teplou děkuji, osušky, žínky, soupravy dupačky s mikynkou čepičky atd. Za mě super obchod nejvíc se mi líbí na ty děti ty čepice s ušima a oči na vrchu

ninive211
26. lis 2016

Kupuju hlavně pro dceru, převážně ve výprodejích - rifličky za 79 nebo třeba předevčírem riflové kraťásky za 25. Je to o štěstí, jestli člověk zrovna na něco narazí. Pár triček mám i pro sebe, převážně na doma nebo "na lítačku", vzhledem k mé malé výšce bez problémů seženu mezi teenage oblečením 🙂 A když to mám na doma, kvalitu zas tak neřeším, je mi jasné, že triko pro dospělého za 125 nevydrží deset let a s tím i počítám. Dětské věci super, jen některá trička se žmolkují.

klara_kik
autor
26. lis 2016

@makronka222
Mrzí mě, že s naším oblečením i s nakupováním v našich prodejnách nemáte dobré zkušenosti. Maminky si často právě kvalitu a cenu dětského oblečení chválí. Naše prodejny postupně renovujeme. Snad tedy tato změna ve vašich prodejnách pomohla nebo co nejdříve pomůže, aby pro vás nakupování bylo příjemnější.

butterfly79
26. lis 2016

Tak já tam nakupuju hlavně pánské ponožky ( manželovi a staršímu synovi ).Na mladšího syna momentálně velikost ponožek 35-36 nemůžu sehnat :( .Přitom ponožky z kiku fakt drží.
Já si tam kupovala podprdy,legíny a trika s dlouhým rukávem.S krátkým rukávem jsem tam kupovala dřív - ted´ mi příjdou vesměs z umělých ( nesavých ) materiálů :(.To mě na tom odrazuje.Jo a co mě hodně štve,že pánské mikiny,košile ... jsou hrozně dlouhé :O.

Klukům tam ještě kupuju tepláky,někdy rifle,mikči a trika.Ale nelíbí se mi potisky s lebkama,tak bych uvítala jiné potisky.

Tento týden jsem tam neteři kupovala capáčky z mikroplyše a ty jsou dokonalé.Ted´ jsou tam pro miminka moc krásné věci.

Takže když to shrnu,tak dětem tam kupuju,pro dospělé skoro vůbec.

bimmka
27. lis 2016

No já si na sebe nekoupila už nic hodně dlouho, takže nakupuji pořád jen pro děti a děti. A jsem strašně ráda, že v kiku seženu spací pytle i velikosti 90, což jinde vůbec nevedou natož v téhle velikosti. A synovi nakupuji taky ráda oblečení, protože mu sedí a nemusím řešit, že jsou mu úzké rukávy atd.

bimmka
27. lis 2016

a ještě jsem zapomněla, že jsem tam sehnala uplně senzační puntíkové ponožkypro sebe, jse maniak na puntíky🙂 takže jsem měla mega radost.