Co dáte dětem pod stromeček?

klara_kik
26. lis 2016

Přesně za čtyři týdny tu bude Štědrý den. Děti už budou netrpělivě vyhlížet Ježíška a těšit se na rozbalování dárečků. U dospělých si většinou lámeme hlavu s tím, co by jim vůbec udělalo radost. Naopak pro děti je všude tolik krásných věcí, že je těžké vybrat ty, které potěší úplně nejvíc. Už jste dětem něco vybraly? Máte tip na výjimečně pěkný dárek, který jste objevily? Nebo u vás loni nějaký dáreček vyvolal tolik radosti, že byste nám ho doporučily?

Já pro vás mám hned několik tipů od nás z KiKu na www.oblekamesechytre.cz a k tomu jeden svůj osobní. Z těchto hodinek s Elsou a Annou jsem naprosto nadšená, tak doufám, že bude i moje neteřinka 🙂

Také se těším, že už zítra budu rozdávat dárečky já vám. Vyhlásím nejen výherkyně všech soutěží, ale také nejzajímavější a nejinspirativnější příspěvky z našich diskusí odměním 10 srdíčky.

germaine
26. lis 2016

Zdravím, tak z hodinek s Elzou by byli naši kluci nadšení taky 😀 je to jejich oblíbená pohádka.

Staršímu Ježíšek nadělí aktovku do školy a brusle na led, plus herní konzoli Maxipsa Fíka...
menšímu zas sadu od Igráčka, dřevěnou hasičárku, obdobnou hru s Fíkem a dohromady další vláčkodráhu do sbírky...jinak dostanou další dárky od prarodičů, tetiček apod...

mon_88017
26. lis 2016

Já mám takovej nejasnej dojem, že Zelenou beztak budou nejvíc zajímat balící papíry 😀 Ale dostane nějaký plyšáky, modelínu, knížky a povlečení na velkou postel. No a plechovej autobus, ten si myslim, že se jí bude líbit nejvíc, autobusy u nás docela frčí 😀

kubicek11
26. lis 2016

Sice o dárcích přemýšlíme, ale já mám zrovna pocit, že to bude to, co nás cvrnkne do nosu. 😀 Nebojte, ale nebudou to žádné hlouposti, či (čičmong) nekvalitní zboží. 😀 Zrovna jsme totiž po oslavě narozenin, takže to nebude zrovna lehké. Ale přiznávám, že jsem viděla nádherné auto se šroubkama pro malého. Ale nechci se ukvapit, takže si počkám do dalších dnů. Ale určitě bude Ježíšek bohatý. Něco bude od nás od rodičů, něco od babičky (možná i od druhé babičky), od tetiček a strýčků. Ale hlavně, prosili bychom Ježíšku trochu sněhu 😉

drex951
26. lis 2016

My máme dětskou kuchyňku, nádobí, dřevěné krájecí a plastové ovoce a zeleninu, mixér, kávovar...., domino, mozaiku, interaktivní panenku, kočárek s jídelní židličkou, nějaké hry pro batolata (provlékání provázku dřevěným obrázkem, chytání ryb na magnet atd), modelínu Play doh a nějaké drobnosti. Nakupujeme v průběhu celého roku, takže se to dá 🙂

Můj poslední úlovek k Vánocům jsou razítka (Kik), našla jsem je předevčírem úplnou náhodou nenápadně zastrčené dole v regálu a mám z nich obrovskou radost. Krásné obrázky, dřevěné a za pár korun. Dlouho jsem přesně takové sháněla 🙂

radyym
26. lis 2016

Dobrý večer naší malé jsou dva roky🙂 jelikož je velká slečna, tak dostane pod stromeček dětskou dřevěnou kuchyňku s vybavením. Houpacího koníka, který řechtá a klape kopýtky a spousty maličkostí.
Asi největší dárek, který dostala Elí 🙂k narozeninám a k Vánocům, jsou dva pony koníčkové🙂

drzticka81
26. lis 2016

Tak pro syna mame nejake komponenty k vlackodraze, hru cink, hru logico, knihu kostra od albi, cepku a pro dceru mame panenku miminko s oblecenim, panenku vilu mlzenku, knihu o princeznach, kufrik s obrazkem vil, povleceni s vilou, cepku a dohromady dostanou drevenou kuchynku (vyrabi tatinek ze stare skrinky a mela by byt aji osvetlena 🙂)) a dreveny krajeci dort 🙂)) a ostatni darky dostanou od prarodicu 🙂))

panickatlamicka
26. lis 2016

Ja a manzel detem nedame nic, to Jezisek prece... 😉😉

vanule
26. lis 2016

Nevím kde to naše dítě "podědilo" ale přeje si od Ježíška samé sportovní vybavení: jako lyže, brusle... ani jeden z nás na tom neumí,ale dcera (4.5roku) se má na co těšit, Ježíšek jí přání splní

sarka49
26. lis 2016

Dcerce je teprve rok, takže ještě nezaskrtava v katalogu dárečky. Ježíšek ji donese overalky na spaní a klobouček z kiku. Tescoma flašku na pití s vysouvacím brčkem (prý neteče, tak uvidíme), hračky do vody a sekačku na trávu, protože řada pomáhá tatínkovi, když pracuje v dílně. A huňaté ponožky nesmějí chybět👌

evaamy
26. lis 2016

Syn dostane knížku, výtvarné potřeby, tatru, boby, batoh, lego duplo.

jannca82
26. lis 2016

Tak naší malé naježí Ježula povlečení Maša medvěd, kostky, další výbavu play doh, lékařský kufřík, dřevěné puzzle, omalovánky, rybičky na magnet, kamarády z lesa a kočárek. Dostane ještě další drobnosti.

alpakovo
26. lis 2016

Já sem zastánce trvanlivých a věcných hracek,tudiz u nás Ježíšek opet nadeli lego a vlackodrahu. A samozrejme k tomu i drobnosti a obleceni,ale presne vím co vyhraje

vequi
26. lis 2016

My jsme pro naši dvouleťačku pod stromeček pořídili dětské křesílko od Nellis, dřevěné kostky v kyblíku 100 ks, dřevěné tvary, které se navlékají na dřevěné kolíčky, Lego duplo zvířátka a máme ještě v plánu koupit Františka z kouzelné školky plyšového (je jím úplně poblázněná) a modelínu Play-doh 🙂

luckamb
27. lis 2016

U nas budou samé hračky a pro miminka plenky a Sunar, aby ti větší neměli pocit, ze se Ježíšek na mimca vyprdnul. A syn dostane autodrahu, která bude zároveň dárkem pro muže 😂

bimmka
27. lis 2016

Nejstarší dostane vláčkodráhu s vláčkem na dálkové ovládání. Tatínek dostane tostejné, neb chtějí dělat závody a už si psali ježíškoví. dcerka dostane své první miminko plus pejska na vodítku. I když teď se přesunula ze psů na kočky tak nevím🙂) Děti nejsou ani tak problém vymyslet jak pro muže a rodiče🙂

britney
27. lis 2016

Ledove kralostvi zamek.

jarmilastara85
27. lis 2016

Ahoj maminky,
mám doma pětiletého milovníka Lega, takže u nás Lego je podmínkou! 🙂 Kamarádka mi letos vnukla nápad na B&D VELKÁ PRACOVNÍ DÍLNA CENTER a myslím, že to bude taky moc hezký dáreček. Budu ji kupovat asi přes Mall, kde na ni maji nyní slevy a ještě přes cashback server www.tipli.cz , takže to vyjde peněžně opravdu krásně. Mohu doporučit! Jinak moc taky nevím. Hlavně ne žádnou elektorniku 🙄 Honzík za mnou chodí, že ostatní děti ve školce už mají mobily nebo tablety, ale já jsem zásadně proti!

tulikiss
27. lis 2016

ja uz myslela ze vsechny darky uz mam, ale to sem nemela v patek chodit do kiku 😀, mely tam polstarek ve tvaru Poppy a Vetvika(trollove) a za ty prachy sem proste neodolala. Dneska jsme s detma koukali na internet na ruzne fotky a uvidely ty polstarky na jedne fotce a hned volali ze to musi napsat jeziskovi ze ty chteji, takze bude obr radost.

kuliseks
27. lis 2016

My mame pro maleho bazenek s micky, protoze kolem nas to ma u deti uspech. A pak dostane plavky a zimni botky a nejakou tu klasiku hracku taky. Ale spis bude mit radost z trhani papiru🙂

edeltraut
27. lis 2016

Pro Adélku jsem koupila dům pro Barbie - to je jediná hračka se kterou si hraje 🙂. Pak dostane puzzle, nějaké oblečení s motivem Frozen - jako správná čtyřleťačka na tom "ujíždí" 😀, nějaké drobnosti pro parádnici 🙂. Starší dcera bude mít jako hlavní dárek sluchátka a péřový zimní kabát. Syn chce reproduktor k mobilu a struny do 3D pera 🙂. Nemají nijak náročná přání, takže Ježíšek snad bude bodovat na 100% 🙂

jaja01k
27. lis 2016

Nasi chlapci dostanou Bruder popelarsky vuz a sklapec, Lego, Duplo, doplnky k vlackodraze a nadobi.

pomoztekacence
27. lis 2016

Naše malička Karolinka dostane lego duplo,oblečení,drogerii,dva plysaky,tasticku s Minnie,desítky a tutzticky na jeji pisipisu,lahvičku s Brckem,knizecky,kolobezku a puzzle.Od strejdy dostane rehtajiciho konika a dětský vysavač.Od babičky zehlicku,oblečení,uklidovy set a urcitevdistane další šárecký.Jen o tech nevim .Bude mít snad vánoce snu,jen bohužel ty živý Konici nebudou,byla by to nádhera.Bylo by kde je dat,jen ještě mít dva miliony na opravu chalupy z roku 1939.Byla by to krása. Ale darecku ma i tak dost a hlavni je aby vše vyšlo,aby jsme se na vánoce měli řadí bez hádek a aby jsme se pod stromeckem vsichni a ve zdraví sešly.🙂
Ty kroniky bych chtěla taky,akoradbjednoho menšího a jednoho většího.😉

monika51
27. lis 2016

Tak u nás bude asi něco podobného 🙂 Mrňouskovi přinese Ježíšek dřevěnou vláčkodráhu, kostičky, kulicha a zvířátková leporela.
A pro neteře máme schované peněženky a sponky do vlasů, vše laděné s Frozen motivy. Už se těším, až se bude rozbalovat 🙂

babulinkab
27. lis 2016

syn dostane - kolo, knihy, hru na x-box, povlečení se Simpsonama
dcerka dostane - kimono na aikido, brusle, knihy, školní batoh + box na sváču, láhev na pití, pouzdro,...

beditha
28. lis 2016

Pětiletá dostane panenku, postýlku a oblečení pro panenku. To je vše. Žádné drobnosti a dárky od babiček.

edeltraut
28. lis 2016

@beditha :-P mně se zdá, že jí pěkně šidíš 😀

beditha
4. pro 2016

@edeltraut Prosím tě, víš co bude mít ta panenka oblečení🙂?!

edeltraut
4. pro 2016

@beditha Si to dovedu živě představit 😀 a tu péči... Jen abys jí tu panenku taky půjčila 😀

beditha
6. pro 2016

@edeltraut Já už jsem si pohrála🙂 Teď už jsem to raději zabalila.

evaamy
7. pro 2016

Prikoupila jsem malou duhu grimms a ty jejich skřítky.