Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

  🤣🤣

  Rakovina plic..... Je tu někdo, kdo má zkušenost?? Chtěla bych se aspoň trochu připravit na to,co nás čeká 😔😔

  Zkusíte někdo poradit? Poslední měsíc mám vic než hektický, zdá se že jedu na plný plyn,ale.... Začínám byt fyzicky i psychicky vyčerpaná, nemůžu spát (zdravotní problémy manžela), dřív sem se dopovala čokoládou, ale tu teď nějak nemusím 😞 Zkusit vitamíny? Ale jaké?

  😅😅

  V úterý odpoledne dorazil v pořádku testovací balíček a tak hned dneska jdeme na to 😏😏

  (2 fotky)

  Pár dní před tím, než výkladní skříně obchodů ozdobí vánoční reklamy (protože nikdy není dost brzy), zahřívají jim místo jiné nápisy, které již několik týdnů spolehlivě deptají dětská srdce. Vede především tradiční: „Hola, hola, škola volá!“ K dokonalosti už jen chybí, aby to řval poslední jezdec apokalypsy v podobě retardovaného zeleného mimozemšťana.
  Zkrátka končí prázdniny a začíná škola. My jsme připraveni a každé všední ráno budeme u vybraných přechodů pro chodce. A jako vždy neuškodí pár připomenutí a rad, které zkuste nějak nenápadně (nebo klidně nápadně) předat svým potomkům. Můžete třeba požádat o zveřejnění influecerku Džamilu16, zapéct rady do bůčku či brokolice nebo je postavit z Minecraftu.

  🚦Červená má rozhýbat tak akorát býka. Hellboy na semaforu prostě znamená Stůj! Ve většině případů do toho zní tento lento rytmus „tut..tut..tut.“ Chvilku postůjte a vyklepávejte si takt nohou. Super, že. Když se rytmus změní na allegro „tutututututu“ a zeleně se rozzáří figurka Hulka, běžte. Běžte, protože zelená je to pravé ořechové. (Nejde o podprahovou reklamu do armády, sami máme málo. Takže až vám bude 18, přijďte se přihlásit do našich řad.)

  👁Před trvalým ochrnutím leckdy pomůžou tři jednoduché pohyby krční páteří. Stačí dojít k silnici a otočit hlavu doleva, doprava a zase doleva. Klidně si to teď vyzkoušejte. Otevřít oči, nádech, levá, pravá, levá. LPL je lepší než LDN.

  🦓V každém je trochu toho rebelství. Buďte cool a udělejte něco, co vám v zoo nedovolí. Došlápněte si na zebru. Buďte drsní, klidně přes ni přejděte. Co na tom, že je to ta na silnici. Naopak, i Brouci u toho vypadali super.

  🐢Pár minut navíc ještě nikoho nezabilo. Na rozdíl od auta. Přebíhat na poslední chvíli přes silnici je pitomost. Čas už nevrátíte. Lepší poznámka od učitele za pozdní příchod, než od Smrtě za brzký.

  🎧Hudba povznáší duši. Pozor na to, aby nebyla pozvednuta až do nebe. Se sluchátky totiž neslyšíte štěbetající ptactvo, ale ani přijíždějící auto.

  🟡Pro letošní rok vyhlásili módní návrháři jako top barvy popkornovou žluť, růžovou orchidej, smaragdovou zeleň a super sonic. Proti gustu žádný dišputát, ale za nás vede reflexní. Dá se kombinovat s jakoukoliv jinou, je trendy a nepodléhá módním výkyvům.

  🐨Přestože vám Tetris, Wolfenstein nebo Dota vycepovaly reakce na maximum, tak to neplatí pro rodiče a řidiče (ani pro nerdy a pařany). Na vyběhnutí zpoza stojících aut či kontejnerů prostě nezareagují včas. Ve srovnání s vámi jsou jako koaly po vydatném obědě.

  📞Mobil je dobrý sluha, ale špatný pán. Chytání všech Mewtwo, Pikachu, Groudon a jiných pokémonů při chůzi, psaní zpráviček či pozorování tiktoku (už loni jsme říkali, že se nejedná o ty osvěžující roztomilé válečky) je velký zlozvyk a velký prů… problém.

  🛕Stejně jako Gimli neviděl přes hradby, nevidíte vy přes zaparkovaná auta. Přes leckteré SUV nevidí ani pivotka třídního basketbalového týmu. Když už musíte jít mimo přechod pro chodce, vyberte si místo, kde vidíte nejen vy, ale i řidič. Nezapomeňte na krční cviky LPL.

  📺I když na druhé straně silnice vidíte klubko nej kámošů a slyšíte „hustý, mega, zírej, ómajgod“, nepanikařte a bezpečně přejděte. Video s křečkem prchajícím z vězení bude na youtube i za chvíli. Fakt.

  🪖Učitelé mají sice rádi hlavy otevřené, ale to je myšleno obrazně. Pokud tedy šetříte nohy a do školy se přibližujete na kole, koloběžce nebo nějakém tom boardu (snow, paddle, power, fly…), vězte, že musíte mít na hlavě helmu.

  Tak snad se všichni ve zdraví dočkají dalších prázdnin, kdy rodiče zase vytáhnout metry a kantoři naopak pošlou k nebi korkovou salvu.

  Pravda na 100%