Nová postýlka pro kluka 1,5 roku, jakou pořídit?

malydelfin
8. srp 2014

Prosím o radu, Nevím jakou mám pořídit novou postýlku pro 1,5 roku starého chlapečka. Do teď spí v miminkovské postýlce, ale ráda bych ho už přeučila na velikou. Nebo myslíte že je to brzy?
Děkuju za rady

scvrcek
8. srp 2014

náš šel na 18m do normální velký dospělácký postele, k ní jsme koupili zábranu 150cm dlouhou, hned se naučil, kudy má vylézt a bylo to v pohodě, přesun jsme ani nezaregistrovali..

malydelfin
autor
8. srp 2014

@scvrcek a jakou postýlku jste koupili? Vybírám něco z Ikea a nevím jaká by byla nejlepší

scvrcek
8. srp 2014

@malydelfin no, my jsme vlastně nekupovali, vzali jsme si od tchánovců postel, kterou měl manžel v pokojíčku, byla asi dva roky stará, masiv, takže taková klasika...spokojená jsem s tou zábranou, že byla takhle dlouhá, takže mu na vylezení zbývá jen 50cm, pohodlně si tím vyleze, ale nemůže tím v noci spadnout...

krystalka
9. srp 2014

@malydelfin - já bych si bývala v Ikee asi nevybrala...chtěli jsme velkou a masivní dřevo....co třeba něco takového? http://www.babypostele.cz/www-babypostele-cz/es... ...zábrana se pak dá sundat a vydrží to spoustu let.... my tedy nemáme tuhle, tenkrát jsme synovi koupili nějakou úplně obyčejnou dřevěnou v Baumaxu, i s roštem, matraci koupili zvlášť a zábranu si na ní za pár korun dodělali sami....