Péřová zavinovačka Dráček

luu_ca
12. říj 2017
Ahoj,

máte někdo prosím zkušenost s péřovou zavinovačkou Dráček?
Kupovali jste k ní do sady i polštář?
Kolik povlečení k ní máte?
Máte tip,kde koupit nejlevněji (nové, nepoužité)?

Děkuji za informace 🙂
terla
12. říj 2017
Zkušenost nemám(nebo si spíš nepamatuji), ale pokukuji po ní taky pro sestru. Moje mamka mě jako malou dávala na klasický polštář, a to je prý generacemi ověřený, že v tom jsou děti spokojený.🙂 Já mám po mě od mamky schovaný, ale používala jsem minimálně, protože na to byla velká stuha a zdálo se mi to pracný zavazovat. Já používala rychlozavinovačku.
odula
12. říj 2017
@luu_ca ahojky ja mam a vrele doporucuju. polstar jsem nekupovala,stacil jeden dracek,dva povlaky. Mala byla drazdiva, takze se to skvele osvedcilo,vlastne nam to zachranilo spani. 🙂 kupovala jsem z ofiko web shopu, jestli se da koupit levneji netusim,potah by se mozna dal usit🙂
mina_
12. říj 2017
já tedy nemám dráčka, ale tu klasiku a bohate stačila, dcerce se tam líbilo, připadne mám na prodej, s ružovým povianem pro holčičku

pak u nás byl oblíbený nacpaný perovy polstar na válení, ale to jsem mela pujčené od tcyhne po jejich 3 detech a taky super
bru_cka
12. říj 2017
@mina_ poslete prosim foto a
Cenu? Dekuji
smudlinka24
14. říj 2017
Mam dve perinky, kazdou s nahradnim povlakem. Jedna je v postylce, druha v kosiku a nebo v kocarku. Jeden z nej nakupu pro mimi, ktere v ni lepe spi. Prvni jsem koupila bazarovou, nechala vycistit a kdyz se osvedcila, poridila jsem druhou-novou.

Sem začni psát odpověď...

Odešli