Péřová zavinovačka. Jakou doporučíte? Dokdy jste používaly?

alex97
27. říj 2021

Maminky do kdy jste používali zavinovačky? Máme 3t a přemýšlím jestli koupit na zimu nebo už je to zbytečný 🤔 v zimě se přes den do 4h ani v noci netopí ..A jakou doporučíte a velikost ?

kevi1
27. říj 2021

Ak mas nejaku inu zavinovacku 3t (nepoznam), tak by som na to asi prdela.. najlepsie aj tak je ak dieta spi v spacom vaku

vikinkav
27. říj 2021

@kevi1 jakoze dite ma 3tydny 😄 jinak ja mam perovou od Kiedronovy uz na 3. detatko a jsem moc spokojena

luhana
27. říj 2021

@alex97
Koupila jsem na fler.cz polovysypanou z kachniho peri. Maji na vyber z ruznych velikosti, doporucuji tu nejvetsi (tusim 90x90 cm). Maly ale nechtel byt zavinuty ani za prd, tak slouzila do ted (7m) v kocarku, kdy na mi lezel a tlumila otresy. Ted presel do sportaku, tak uz ji nevyuzijeme. Hodne deti, ale zavinuti rado ma.

nikivm
27. říj 2021

@alex97 já používala zn. Sofii. 80x80 ale určitě bych příště koupila největší velikost. Peří tam je hromada a velmi brzy malé začaly čouhat nožičky. Já ji pořizovala kvůli pohodlí, ať hned od začátku neleží na tvrdém, ale má kulaté zádíčka. V podstatě nahradila hnízdečko, měla jsem ji v kočárku, spala na ni v posteli,...

slunea
27. říj 2021

Mně se do ní děti vlezly tak do 3 měsíců. Na spaní pak měli spací pytel.

klarkablaha
27. říj 2021

péřová je nejlepší 🙂

sonnn
27. říj 2021

@alex97 malá v ní byla až snad do 8. měsíce, jinak neusnula. Mám maxidraka od Kiedroňové, dá se pak použít i jako peřina

zuzekk
29. říj 2021

Koukni na Alla baby, je úžasná. Člověk by se do toho úplně zavrtal. Dávala jsem i bez zavinuti, téměř v jakémkoliv počasí, peří je úžasný materiál, v létě naopak chladí, i kdyby to mělo mít dítě jen pod hlavičkou

vercousek
30. říj 2021

My máme péřový polštářek a peřinku a je to super,ale nikdy jsem nevyužívala jako zavinovačku,ale jako hnízdo.Malý je 6 měsíců a nejradší spí jen v tom až bude na hnízdění velká,tak využiju jako klasik deku a polštář,proto jsem koupila tu největší 100x100.Dávám odkaz kde jsem kupovala je to o dost levnější varianta než od Kiedronove,ale kvalitou jsou stejné.https://luzkoviny-janecek.cz/home/detske-perove-zavinovacky-polstare-a-prikryvky/

ruzova_pastelka
30. říj 2021

Che che 😀 Prvorozená v ní spala do 2 let. Nezavinovali jsme. Byla ušitá doma, velká, péřová.