Pleny z Lidlu, máte zkušenost?

bajjunka
30. zář 2016

Holky, jaké máte zkušenosti s plenami z Lidlu...?? Jen a pouze Lidl, prosím. Četla jsem pár názorů, že protékají. Díky 😉

monikadejna
30. zář 2016

Tenké a ne moc savé, ostré otlačující gumičky.

iwet91
30. zář 2016

Já teda nevím, ale mám je ted poprvé 3 dny a super!! Maji savou vlozku, gumičky jsou natahovací, přijdou mi hodně jako pamprsky . Za mě teda jo ! Ale je fakt , sto lidí sto nazoru 🙂

sonja01
30. zář 2016

@bajjunka Záleží jak které z Lidlu- měli jsme jedny s potiskem a super, druhé, bez potisku už tak bezva nebyly, ale žádné výrazné potíže nebyly.

avori
30. zář 2016

Zdravím, také jsem četla mnoho negativních reakcí na plenky Toujours, a i přesto jsme plenky koupili když byly akci. Vyzkoušeli jsme velikost 3 midi 56 ks a velikost 4 maxi 50 ks, a jsem s nimi celkem spokojena. Jsou tenké, měkké, prodyšné a lepící páska dobře drží. Zatím nám neprotekla žádná plena a ani zadeček prcka se neoprudil. 😉 Ale na druhou stranu musím říci, že jsou v plence cítit tvrdá zrnka gelového materiálu, který absorbuje vlhkost. ☹

berusinka1
1. říj 2016

@bajjunka používáme ty plenky,co jsou v malém balení (cca 29-33ks plen v balení) a obrázkem (kuře,žirafa,žebra) a za mě spokojenost,neprotekly a vyhovuje nám,že jsou tenčí,takže malé se v nich lépe chodilo.

kocour1
3. říj 2016

Docela dobré (tedy ty ve fialovém obalu, ty menší s obrázky), ale syn se oprudil na zádech - bohužel tam mě nenapadlo namazat bepanthenem🙂...vrátila jsem se pak raději k pampers