Poradíte s kojicí noční košilí? Jakou vybrat?

anyroxy
5. pro 2020

Poradíte prosím, jakou noční kojicí košili vybrat a jaký župan k tomu? Nemůžu se rozhodnout :D

Děkuju 🙂

ekou
5. pro 2020

Ja moc neporadim, jelikoz jsem to povazovala za zbytecnost a nechybelo mi to.
Ale vyber takovou co ti padla do oka na prvni pohled :D. Nekdy nejlepsi varianta

malytlustyhroch
5. pro 2020

Poradila bych s velkym vystrihem na gumu u krku, nebo jiny strih, kde se daji vyndavat prsa horem, vsechno co jsem mela opravdu 'kojici' se mi pri kojeni hrozne pletlo, nikdy mi prsa dobre nepasovala do tech otvoru, diteti lezla latka do nosu atp.

korin
5. pro 2020

Nebo třeba jakákoli obyčejná rozepínací... Vzhledově se mi nejvíc líbí ta druhá. Z hlediska praktičnosti netuším, měla jsem pyžamo na knoflíčky 🙂

amazonkajanik
5. pro 2020

Do porodnice jsem neřešila,vzala jsem jejich erarni. V zimě hřejí,v létě chladí a na doma jsem měla vytahana trička 😉

malinkaelinka
5. pro 2020

Já preferuju kratasky a tričko, to vyhrnu a je to. Košile od porodu skoro nenosím. V porodnici jsem měla dva dny jejich košili a strašně mě bolelo ty obří natekly prsa výstřihem vyndavat. Byli jsme tam pak ještě dva týdny, měla jsem tílka a trička a šortky a na kojení jsem se buď svlékla nebo vyhrnula.

veruuu_kubesovic
5. pro 2020

Já si kupovala klasickou noční košili, akorát jsem vybírala takovou, co měla uprostřed pár knoflíčků na rozepnutí 🙂

janule1940
5. pro 2020

Mam tuto a je skvělá,netáhne mi na výstřih a tím pádem neriskuji časté záněty a prso mam venku ráz dva.dokonce vytáhnu bez potíží obe prsa naráz a syn se sám obslouží.nic pak nemusím zapínat či odepinat,proste za mě ideál.mam dvě a stridam.mam je rok a krom sepraneho napisu slouží skvele. http://www.kojenecke-detske.cz/tehotenska--koji...

nekiaxy
5. pro 2020

@janule1940 strih super. Nesnasela jsem.ty velky vystrihy. Napis neni nic pro me, ale zkusim pohledat podobny typ, diky za tip🙂

hezz17
5. pro 2020

Na cvocky od krku dolu. Nesnasim vrhnovat tricko, pak mi tahne na zada 😀

ondul
5. pro 2020

Já jsem v košilích vždycky celá zamotaná, nebo je mám vyhrnutý nad pupík a otravuje mě to. Takže za mě vyhrnout tílko, nebo většinou sem nahatá. Tak jak tak jsme vždycky spali nahatý.

maki90
5. pro 2020

Za mě nejpraktičtější tílko nebo košile na ramínka.

zmrz_lina
5. pro 2020

Nejvíc se mi osvědčil kojící nátělník (např. HM) a k tomu normální pyžamové gatě. Noční košile nenosím ani normálně, nesnáším, jak se to vyhrnuje nahoru.

hezz17
5. pro 2020

Co odpoved to jjnej nazor skoro 😀 to ti asi moc nepomuze.

anyroxy
autor
5. pro 2020

No ja jsem zvykla na nocni kosile, tak bych ji urcitel vyuzila :D pyzamo me skrti, tak sjem presla na kosile. Ja uz mam dve kojici nocni kosile z Bon Prixu, maji knoflicky, takze se v pohode daji roztahnout. Akorat jsou dost siroke, takove pytle :D

Tak proto hledam nejakou "lepsi" i se zupanem. Zupan mam doma jen takovy velky hunaty, tak jsem chtela nejaky slabsi, co bych si mohla vzit i do porodnice a pak ho nosit i doma 🙂

puhelin
5. pro 2020

Mne vyhovuji kosile, klasicke do pasu, na zapinani od krku dolu. Jsem dost zimomriva, potrebuju i kalhoty a ponozky.

monaluza
5. pro 2020

Ja mela nejradsi znacku Jozanek. A v porodnici jsem mela jejich erarni kosile (propotila jsem i dve az tri denne, strasne rychle mne opoustela zadrzovana voda) a zupan jsem nepotrebovala, meli tam teplo a nikde po nemocnici jsem nechodila, vsechno potrebne mi rodina donesla a nechtela jsem opoustet miminko

rejalin
6. pro 2020

Mně vyhovuje kojící oblečení značky Jožánek 😊 košili jsem měla i v porodnici ( nepřipadala jsem si pak tak "nemocná" jako v těch jejich ) líbilo se mi, že není odepínací, vcelku příjemný materiál, dobrá cena. Mám od nich i kojící trika 🙃

anet_98
6. pro 2020

Já nejsem košilkový typ, tak jsem si koupila kojící tílka na noc a jsou super, že mi v nich krásně drží prsní vložky. Hodně se v noci převaluju a vždy jsem měla na tričku nebo obyč tílku kruhy od mléka 😅

budilucka
6. pro 2020

Ty jsou krásné 😍 Líbily by se mi první dvě. Já měla noční košile na postranní knoflíčky a už nikdy více. Na župánky moc nejsem, ale když už, tak bych koukala po klasických netěhotenských. Přijde mi, že všechno s přívlastkem mateřské/ kojící apod. je s nesmyslnou přirážkou 😅