Postel pro miminko - vybavení. Co na matraci?

makky225
7. bře 2022

Ahoj co máte v postýlce pro novorozence na matraci- nepropustné prostěradlo nebo spíše chránič matrace? Co je pohodlnější a ať se mimi nepotí. A prosím kolik kusů ideálně pořídit?

dominge
7. bře 2022

@makky225 mám chránič a 2 ks, když to poblinka nebo pocura, aby se vyměnilo. To stačí

emillyhk
7. bře 2022

Mám 2x chránič na matraci, na tom normální prostěradlo. Syn byl blinkací, tak jsem dávala ještě pod hlavičku složenou plenku. Máme sušičku, tak mi dva kusy stačili.

jjasmina
8. bře 2022

Já měla jen matraci, chránič matrace a prostěradlo

elesse
8. bře 2022

Totez jako holky. Dokud blinkal, davala jsem pod hlavu prelozenou plenku a menila hlavne tu, nekdy i v prubehu noci

krisstina93
8. bře 2022

Nemám ani jedno, až pro starší dítě mám pak takovou podložku proti pocurani. Mimco má pod hlavou takový ten placaty polštář nebo je v zavinovacce, takže kdyžtak pobleje to a hned to vyperu a ze by se procurala nebo pokadila se mi ještě nestalo.

wechytka
8. bře 2022

No já na chrániče nedám dopustit. Dost to šetří práci i matraci, kterou bysme neradi zničili. Chránič máme prodyšný a nevšimla jsem si, že by se nějak malý potil.... Máme Anežka od Dřevočalu. Koupila jsem tuším na i-matracích

pampeliska1313
8. bře 2022

Chránič a normální prostěradlo.🙂