Postýlka Scarlett - zkušenosti

thegoldenone
14. zář 2018

Ahoj, chtěla bych poprosit o recenze na postýlky od firmy Scarlett. Jedna se nám od nich moc libi, hledala jsem proto po internetu a našla několik negativních hodnocení, ale už minimálně 5 let starých. Nemá prosím někdo čerstvé zkušenosti?

vikinkav
14. zář 2018

@thegoldenone my jsme meli Scarlett malou postylku pro novorozence, asi do pul roku, krasna drevena, mela jsem sudnanou bocnici a byla prisunuta k posteli. Vsichni ji chvalili. Za me spokojenost, jen moc dlouho nevydrzela ale s tim jsem pocitala 🙂 delka je jen 90 cm myslim. Ale ty asi budes kupovat tu klasickou velikost ze

thegoldenone
autor
14. zář 2018

Libi se nam model Kamila, klasicky 120x60, hlavne proto, ze se da pouzit i pozdeji, kdyz se bocnice uplne sunda..

soleilll
14. zář 2018

@thegoldenone Nejde ani o značku, ale určitě vyber bukovou postýlku. Borovice je hrozně měkké dřevo a opravdu moc nevydrží. Měla jsem bukovou, sice jiný typ (vyndavací příčky), ale byla levnější, než tebou vybraná, vydržela 3 děti a ještě jsem ji za slušnou cenu prodala.

vendelinka08
14. zář 2018

@thegoldenone mam od nich borovicovou..kupovala jsem pred 10ti lety..vyuzita pro dve deti a jeste vyuziji na treti mimco...ja byla spokojena moc. Je stale ve velmi dobrem stavu.

cuuza
14. zář 2018

Máme bukovou a spokojenost, v bílé barvě je fakt krasna.

malenka3
16. zář 2018

Máme myslím Lauru a naprostá spokojenost. Chtěla jsem takovou, která má komplet odendavací bočnici, jde zasunout pod postýlku. Naprosto perfektní, po dvou letech jako nová, nejeví téměř známky opotřebení až na pár kousanců od dcery. Žádné rozvrzání, jediné, co se opotřebilo, byla brzda koleček, že 2 ze 4 ta brzda moc nedržela. Rozhodně bych jí ale koupila znovu.

kokodilek
17. zář 2018

@thegoldenone My teď Scarlett Kamilu máme, malej v ní spí zatím jen měsíc, ale díky stahovací bočnici je super, že ji přimačknu k nám na postel a nemusím se bát že mi někam spadne. Dokoupili sme i bok pro starší dítě, tak věřím, že vydrží a my využijeme co možná nejdyl. Barvu máme bílou a všem se postýlka líbí.