Přebalovací pult nebo stačí obyčejný stůl?

sarka49
8. črc 2015

Maminy, na přebalování mám pořídit přebalovací pult nebo stačí psací stůl, který je 75 cm vysoký. Já měřím 160 cm a ten stolek mám ke kyčlím. Jde mi o to, jestli by mě pak nechytaly záda, nemám tucha, jak se k mimi budu muset hodně naklánět...

hrozinka8
1. črc 2016

@alcar děkuji moc🙂

tery_s
21. črc 2016

Chtěla bych taky poradit s přebalovací komodou. Potřebuji úložný prostor, takže určitě zvolím komodu s šuplíky a na to buďto dokoupím/ nechám vyrobit desku nebo koupím rovnou přebalovací komodu. Budu ráda, když mi poradíte jakou komodu jste zvolily, případně zda někdo bude prodávat, pošlete fotky do zprávy. Budu moc ráda a děkuji 🙂

martinka_33
21. črc 2016

@tery_s doporučuji obyčejnou komoru za pár korun, tahle je z Möbelix ale už rok a půl stará tak nevím jestli jí ještě mají, stála asi 1500, dali jsme na ní přebalovací podložku (k mimi jsem stála jakoby z boku komody, v prvním šupleti byla kosmetika a plenky, to jsem měla po pravé ruce - naprosto ideální 🙂 Jde o to, že přebalováku používáš tak 4 měsíce, pak ti z něj miminko začne jednat, takže stejně přebaluješ na posteli nebo jinde kde nehrozí pár a při koupi origoš přebalovací komody tam pak máš přebalováku k ničemu, takhle jsme jen sundali podložku a vypadá to dobře 🙂

martinka_33
21. črc 2016

Koukám, že se mi nenahrála fotka

tery_s
21. črc 2016

@martinka_33 děkuji moc, kouknu tedy po komodách, chtěla bych aby byla dost vysoká a velká, většinou mají dost úzký průměr - proto mě zaujali více ty přebalovací komody přímo na prodej. Ale určitě je pravda, že na těch pár měsíců se to nevyplatí a komodu užijeme potom nadále.

soleilll
21. črc 2016

@tery_s Dobrá je i MALM z Ikea - mají několik rozměrů. Na to přebalovací podložku, případně ještě desku pod ni.

martinka_33
21. črc 2016

Tady je ještě fotka s tou přebalovací podložkou, není to moc dobře vidět, ale vypadalo to pěkně 🙂 A omlouvám se za chyby, tablet mi neustále opravuje text ☹
@tery_s

martinka_33
21. črc 2016

@tery_s tahle je nízká (ale já jsem prcek, takže mi vyhovuje, u kamarádky, která má metr osmdesát a podle toho měla i vysoko přebalovák, jsem měla dítě skoro pod bradou 😀 ), určitě se dá sehnat i vyšší 🙂 Jinak mi vyhovovalo právě to, že jsem stála z boku a pravou rukou jsem mohla hrabat v šupleti a přitom levou držet miminko, tohle ale možná mají vysoké mámy taky jinak, já být ze předu a otevřít šuplík, tak už pořádně nedosáhnu na mimino 😀

tery_s
21. črc 2016

@martinka_33 vypadá to moc dobře. Jinak budu tedy hledat komodu vyšší a širokou, aby byl velký úložný prostor a i nahoře, aby bylo místo na přebalovací pult a vedle po ruce bych chtěla mít alespoň nějaké místo na košík s potřebnými věcmi k přebalování 😵 udělala jsem si představu a snad najdu, když tak budu muset polevit z podmínek 😀

martinka_33
21. črc 2016

@tery_s to místo vedle je dobrý nápad, přemýšlela jsem o poličce, ale než jsem to vymyslela, dítě vyrostlo 😀 tak třeba u druhýho to dotáhnu k dokonalosti 🙂

kikitobi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucy_89
13. únor 2017

@kikitobi dobry den, neprodavam, pouzivam doted - maleho jak vytahnu z vany, tak ho pak utiram a prevlikam tam 🙂 a v kvetnu cekame druhe, takze se zase plne vyuzije. Nechavala jsem si delat na miru tady: http://www.komody.cz/cz_prebalovaci-pulty-desky...
A vyslo to neco malo pres 1000kc. Oni vam udělají presne na miru kterou potrebujete i v barve jake chcete 🙂

kikitobi
14. únor 2017

@lucy_89 dobre strasne moc dekuji. A jeste se zeptam jake mate miry komody? Jestli ty stejne co my nebo jine? 😊😊

ajinka0991
16. únor 2017

Přebalovací pult je super, když má i úložný prostor. Ale určitě postačí i stůl, stačí na něj koupit jen nějakou podložku pro mimi : )

pivonka2
10. dub 2017

Měla jsem přebalovací podložku s pevnými zády, položenou na postýlce. Na čele postýlky kapsář a po ruce skřínku s oblečením. Za mě super volba a nechtěla bych jinak. Další kus nábytku jsem domů nechtěla a neměla ani kam dát. Je to přenosné, pak jsem to měla položené na zemi a zasouvala pod postýlku - ve chvíli, kdy se začaly děti přetáčet. Ségra ji měla položenou na vaně, protože nepoužívala ubrousky a takhle nemusela malou nikam nosit. Stojí kolem 300.

35_a_budu_mamka
10. dub 2017

Přebaluji jen na posteli na nepropustné pratelné podložce, přebalovák slouží jako odkládací pultík, takže za mne zbytečnost😉

kotito
10. dub 2017

my měli položený pevný přebalovák na komodě, v komodě plenky, vlhčenky , oblečení. Pro nás naprosto dokonalé. Dělají se i pevné díly na komody do kterých se přebalovák vkládá,ale podle mě je to zbytečnost co zabere víc místa

kotito
10. dub 2017
strakicz
22. čer 2018

@hrozinka8 dobrý den obnovuji téma a chci se zeptat jak se vám přebalovalo na té malm komodě. Máme také komodu malm se 4 šuplíky tak zda to není moc vysoké :D

dapele
22. čer 2018

@strakicz My máme malm se 4 šuplíky a od truhláře udělaným nástavcem a přebaluji na něm už druhé dítě. Za mě velká spokojenost, měřím 175 cm a na nízkých komodách např. v obchodním centrech se mi přebaluje hrozně špatně a bolí mě z toho záda.

pavla555
22. čer 2018

Tak já měla nejprve přebalovací podložku na klasickým jídelním, čtvercovým stole. A jako dobrý, ale když chceš mít věci po ruce, tak já tam měla furt něco roztažený. Pak jsme koupili přebalovací komodu https://www.nabytek-forliving.cz/komoda-mickey-... (přímo na těchto stránkách - a je to dobrej e-shop) a je to úplně suprový. Vše mám po ruce, šuplíky jsou hluboký a tak se tam vleze krásně oblečení. Doporučuji ještě přikoupit ze 2 ochrané nepropustné povlaky na matraci - ušetříš za podložky. A až dopřebalujeme 🙂, tak se jen sundá horní deska a máme komodu 🙂

sell1
22. čer 2018

U nas se prebaluje všude mozne, jen ne na prebalovacim pultiku, který jsem si doma prosadila, ze ho budu nutne potřebovat 😃 slouží jako odkladiště. Nechce se mi neustale chodit do druhého patra, kde ma syn dětský pokojik. 😃 asi to není uplne nejnutnější vec a stačí uplne cokoliv, na to se dá prebalovaci podložka, at to miminko nema tvrdé a na to jednorázová, at to nema zase moc studené. 🙂

strakicz
22. čer 2018

@dapele já mám pravé jen 163 cm a pořad nevím co mi bude pohodlnější 😅 raději bych tu se 4 šuplíku, ale ta se mi zda vysoká a ta se 3 už je zase nízká 😅

sell1
22. čer 2018

@strakicz zjistěte si rozměr a určite je lepší vyšší než nižší. At se nemusíte ohýbat ani o centimetr a mate to pohodlne. 🙂