Používáme cookies. Více informací zde. OK

Přebalovací pult nebo stačí obyčejný stůl?

sarka49
8. črc 2015
Maminy, na přebalování mám pořídit přebalovací pult nebo stačí psací stůl, který je 75 cm vysoký. Já měřím 160 cm a ten stolek mám ke kyčlím. Jde mi o to, jestli by mě pak nechytaly záda, nemám tucha, jak se k mimi budu muset hodně naklánět...
hrozinka8
1. črc 2016
@alcar děkuji moc🙂
tery_s
21. črc 2016
Chtěla bych taky poradit s přebalovací komodou. Potřebuji úložný prostor, takže určitě zvolím komodu s šuplíky a na to buďto dokoupím/ nechám vyrobit desku nebo koupím rovnou přebalovací komodu. Budu ráda, když mi poradíte jakou komodu jste zvolily, případně zda někdo bude prodávat, pošlete fotky do zprávy. Budu moc ráda a děkuji 🙂
martinka_33
21. črc 2016
@tery_s doporučuji obyčejnou komoru za pár korun, tahle je z Möbelix ale už rok a půl stará tak nevím jestli jí ještě mají, stála asi 1500, dali jsme na ní přebalovací podložku (k mimi jsem stála jakoby z boku komody, v prvním šupleti byla kosmetika a plenky, to jsem měla po pravé ruce - naprosto ideální 🙂 Jde o to, že přebalováku používáš tak 4 měsíce, pak ti z něj miminko začne jednat, takže stejně přebaluješ na posteli nebo jinde kde nehrozí pár a při koupi origoš přebalovací komody tam pak máš přebalováku k ničemu, takhle jsme jen sundali podložku a vypadá to dobře 🙂
martinka_33
21. črc 2016
Koukám, že se mi nenahrála fotka
tery_s
21. črc 2016
@martinka_33 děkuji moc, kouknu tedy po komodách, chtěla bych aby byla dost vysoká a velká, většinou mají dost úzký průměr - proto mě zaujali více ty přebalovací komody přímo na prodej. Ale určitě je pravda, že na těch pár měsíců se to nevyplatí a komodu užijeme potom nadále.
soleilll
21. črc 2016
@tery_s Dobrá je i MALM z Ikea - mají několik rozměrů. Na to přebalovací podložku, případně ještě desku pod ni.
martinka_33
21. črc 2016
Tady je ještě fotka s tou přebalovací podložkou, není to moc dobře vidět, ale vypadalo to pěkně 🙂 A omlouvám se za chyby, tablet mi neustále opravuje text 😞
@tery_s
martinka_33
21. črc 2016
@tery_s tahle je nízká (ale já jsem prcek, takže mi vyhovuje, u kamarádky, která má metr osmdesát a podle toho měla i vysoko přebalovák, jsem měla dítě skoro pod bradou 😃 ), určitě se dá sehnat i vyšší 🙂 Jinak mi vyhovovalo právě to, že jsem stála z boku a pravou rukou jsem mohla hrabat v šupleti a přitom levou držet miminko, tohle ale možná mají vysoké mámy taky jinak, já být ze předu a otevřít šuplík, tak už pořádně nedosáhnu na mimino 😃
tery_s
21. črc 2016
@martinka_33 vypadá to moc dobře. Jinak budu tedy hledat komodu vyšší a širokou, aby byl velký úložný prostor a i nahoře, aby bylo místo na přebalovací pult a vedle po ruce bych chtěla mít alespoň nějaké místo na košík s potřebnými věcmi k přebalování x-) udělala jsem si představu a snad najdu, když tak budu muset polevit z podmínek 😃
martinka_33
21. črc 2016
@tery_s to místo vedle je dobrý nápad, přemýšlela jsem o poličce, ale než jsem to vymyslela, dítě vyrostlo 😃 tak třeba u druhýho to dotáhnu k dokonalosti 🙂
kikitobi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucy_89
13. únor 2017
@kikitobi dobry den, neprodavam, pouzivam doted - maleho jak vytahnu z vany, tak ho pak utiram a prevlikam tam 🙂 a v kvetnu cekame druhe, takze se zase plne vyuzije. Nechavala jsem si delat na miru tady: http://www.komody.cz/cz_prebalovaci-pulty-desky...
A vyslo to neco malo pres 1000kc. Oni vam udělají presne na miru kterou potrebujete i v barve jake chcete 🙂
kikitobi
14. únor 2017
@lucy_89 dobre strasne moc dekuji. A jeste se zeptam jake mate miry komody? Jestli ty stejne co my nebo jine? 😊😊
ajinka0991
16. únor 2017
Přebalovací pult je super, když má i úložný prostor. Ale určitě postačí i stůl, stačí na něj koupit jen nějakou podložku pro mimi : )
pivonka2
10. dub 2017
Měla jsem přebalovací podložku s pevnými zády, položenou na postýlce. Na čele postýlky kapsář a po ruce skřínku s oblečením. Za mě super volba a nechtěla bych jinak. Další kus nábytku jsem domů nechtěla a neměla ani kam dát. Je to přenosné, pak jsem to měla položené na zemi a zasouvala pod postýlku - ve chvíli, kdy se začaly děti přetáčet. Ségra ji měla položenou na vaně, protože nepoužívala ubrousky a takhle nemusela malou nikam nosit. Stojí kolem 300.
35_a_budu_mamka
10. dub 2017
Přebaluji jen na posteli na nepropustné pratelné podložce, přebalovák slouží jako odkládací pultík, takže za mne zbytečnost😉
kotito
10. dub 2017
my měli položený pevný přebalovák na komodě, v komodě plenky, vlhčenky , oblečení. Pro nás naprosto dokonalé. Dělají se i pevné díly na komody do kterých se přebalovák vkládá,ale podle mě je to zbytečnost co zabere víc místa
kotito
10. dub 2017
strakicz
22. čer 2018
@hrozinka8 dobrý den obnovuji téma a chci se zeptat jak se vám přebalovalo na té malm komodě. Máme také komodu malm se 4 šuplíky tak zda to není moc vysoké 😃
dapele
22. čer 2018
@strakicz My máme malm se 4 šuplíky a od truhláře udělaným nástavcem a přebaluji na něm už druhé dítě. Za mě velká spokojenost, měřím 175 cm a na nízkých komodách např. v obchodním centrech se mi přebaluje hrozně špatně a bolí mě z toho záda.
pavla555
22. čer 2018
Tak já měla nejprve přebalovací podložku na klasickým jídelním, čtvercovým stole. A jako dobrý, ale když chceš mít věci po ruce, tak já tam měla furt něco roztažený. Pak jsme koupili přebalovací komodu https://www.nabytek-forliving.cz/komoda-mickey-... (přímo na těchto stránkách - a je to dobrej e-shop) a je to úplně suprový. Vše mám po ruce, šuplíky jsou hluboký a tak se tam vleze krásně oblečení. Doporučuji ještě přikoupit ze 2 ochrané nepropustné povlaky na matraci - ušetříš za podložky. A až dopřebalujeme 🙂, tak se jen sundá horní deska a máme komodu 🙂
sell1
22. čer 2018
U nas se prebaluje všude mozne, jen ne na prebalovacim pultiku, který jsem si doma prosadila, ze ho budu nutne potřebovat 😃 slouží jako odkladiště. Nechce se mi neustale chodit do druhého patra, kde ma syn dětský pokojik. 😃 asi to není uplne nejnutnější vec a stačí uplne cokoliv, na to se dá prebalovaci podložka, at to miminko nema tvrdé a na to jednorázová, at to nema zase moc studené. 🙂
strakicz
22. čer 2018
@dapele já mám pravé jen 163 cm a pořad nevím co mi bude pohodlnější 😅 raději bych tu se 4 šuplíku, ale ta se mi zda vysoká a ta se 3 už je zase nízká 😅
sell1
22. čer 2018
@strakicz zjistěte si rozměr a určite je lepší vyšší než nižší. At se nemusíte ohýbat ani o centimetr a mate to pohodlne. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli