Primark Vídeň - co stojí za to tam koupit?

mrnousek121
3. pro 2018

Dobrý den,
Chceme jet v sobotu do Vídně a rádi by jsme se stavili v Primarku, můžete mi poradit mají tam nějaké oblečení či hračky co stojí za zkouknutí? Prosím jen Vídeň!!!! a Případně kde bychom se měli zastavit za nákupy pro miminika a dítě do tří let?

malinkaelinka
3. pro 2018

Jooo oblečení v pidivelikostech plno 🙂 Byli jsme před týdnem v G3. Švagrovce jsme kupovali dupačky s Batmanem, byla to celá sada, dupačky s nohavicema, bez nohavic a čepička 🙂 A takových vychytávek tam mají tuny 🙂 Jinak za mě rozhodně lepší Primark v Drážďanech, třikrát tak veliký. Ale nevím, jaký je ten druhý ve Vídni, byli jsme jen v tom Gerasdorfu 🙂 A určitě nejezdětě v sobotu 🙂

maliqi
5. pro 2018

@mrnousek121 v SCS je Primark o nieco väcsi ako v G3, ale je tam aj viac ludi a hrozny bordel 😂🤦‍♀️, G3 je take male kludnejsie nakupne centrum, kdezto v SCS je ovela viac obchodov, vzdy hrozne vela ludi nonstop, ak sa vam da ist pocas tyzdna tak chodte radsej vtedy a sobote sa vyhnite, ak nechces prist o nervy a v klude si nakupit.. ja chodim inak najradsej do Donauzentrum, ale tam zasa neni Primark..

mrnousek121
autor
6. pro 2018

@maliqi děkuji za odpověd, jedeme poprvé a víme jen kde je Primark, ty druhý dva obchody myslíš že někde najdeme? Je to někde ve Vídni?

maliqi
6. pro 2018

@mrnousek121 a do ktoreho Primarku chcete ist? Do SCS nebo G3?

mrnousek121
autor
7. pro 2018

@maliqi vždyť jsem psala že nevím vůbec 😢 má to být nejde nakrájí Vídně a odtamtud pojede MHD juknout do centra

maliqi
7. pro 2018

@mrnousek121 takto oni obe tie nakupne centra su praveze na okraji Viedne, G3 (to mensie) je v Gerasdorf bei Wien a Shopping City Süd je vo Vösendorf, idete autom a chcete ho nechat nekde zaparkovane a presuvat sa mhd nebo uz do Viedne pojdete vlakom/busom? Napis mi konkretnejsie nech ti viem viac poradit 😉 aj co sa cesty tyka a tak 😁