Primark - Vídeň - máte zkušenosti?

janawei
21. říj 2015

Zdravím všechny.
Prosím vás, máte někdo zkušenosti s nákupem v Primarku ve Vídni? Marně tady sháním nějaké froté overaly (100% bavlna) a známá říkala, že je koupila v Primarku v Drážďanech. Vídeň je pro nás blíž, tak jsem si říkala, že bychom si udělali výlet, ale nerada bych tam dojela a zjistila, že tam toho pro prcky moc nemají...

monini28
21. říj 2015

Ahoj, no ono je to krám od krámu. Já jezdím pravidelně na výprodeje v Drážďanech, do Primarku taky občas zajdu, jako dětský věci tam mají, a moc hezký, ale jestli tam budou mít zrovna to, co aktuálně budeš hledat, to ti říct nedokážu. To je jako u nás třeba Next nebo HM. Jeden obchod má větší prodejní plochu, má větší sortiment (třeba kompletní nabídku co mají v e-shopu), jiný je menší a mají jen něco. Co zkusit e-shop ? Poštovné tě nevyjde určitě na víc než benzín když pojedete a třeba já osobně nakupuju oblečení přes e-shopy strašně ráda (samozřejmě jen ty, které mám ozkoušené) - nesnáším to běhání po obchodech, tlačenice lidí... A v dnešní době mají většinou i fotky tak hezky udělané, že se z toho dá poznat hodně věcí (třeba i jestli svetr bude "kousat" a tak). Vždycky jsem byla spokojená, a musím říct, že na dceru, která má jako malé děvčátko souměrnou postavu, vždy jsem se trefila i do velikosti (s mou neforemnou postavou už je to mnohem horší, to bez zkoušky většinou nedávám🙂)

mpbk
21. říj 2015

@monini28 ani jsem nevěděla, že má primark eshop, děkuji za info

veraga
22. říj 2015

@monini28 Můžeš prosím dát odkaz na eshop? Podle mých informací Primark funguje pouze kamenně...
@mpbk Do vídeňského Primarku se také chystám, takže díky za téma diskuze. 🙂 Jen nám asi nikdo neřekne, zda konkrétní artikl skladem je nebo ne. Známí jezdí nakupovat do Drážďan i do Vídně a říkali, že nabídka oblečení je vesměs stejná v obou pobočkách. Jen je problém, že to, co je skladem ráno, už nemusí být dostupné odpoledne. Díky davům to tam bývá dost přebrané. Navíc taky těžko říct, kdy se jim zrovna mění kolekce, atd... Já tam tedy určitě vletím ve všední den hned po otevíračce. 😅

mpbk
22. říj 2015

@veraga já nevím jestli mi je primark tak úplně sympatický, někdo řiká, že je to fakt vyloženě hadrárna. Já osobně jezdím spíš do Parndorfu, ale možná to teď vyměním a zkusím ten primark.

janawei
autor
23. říj 2015

Pojmeme to tedy spíš jako výlet a případně budeme v Primarku příjemně překvapení... Chystáme se tam příští víkend, tak dám pak vědět.

lennus
23. říj 2015

@janawei Ve středu jsme byly s kamarádkama nakupovat v Primarku v Drážďanech, předtím jsem dvakrát po půl roce nakupovala v Primarku ve Vídni a v minulosti několikrát v Londýně. Vždy jsem byla spokojená. Konkrétně z Vídně mám bodýčka a overály pro syna plus další věci a kvalita je slušná, takže za mě velká spokojenost a doporučuju. 😉

janawei
autor
2. lis 2015

Přeji všem krásný den. V sobotu jsme byli v Rakousku a z nákupu v Primarku mám rozporuplné pocity. Úroveň prodeje je lehce podprůměrná, ale to může souviset i s velkým množstvím nakupujících, kdy je asi těžké dosáhnout urovnaného zboží. Ceny jsou v pohodě, některé oblečení je výrazně levnější, některé stojí zhruba stejně jako u nás. Bohužel je ve většině oblečení dost velká příměs polyesteru, což nemám ráda. A tím si také vysvětluji ty velké cenové rozdíly. Takže, odvezli jsme si pár opravdu pěkných kousků za dobré peníze, ale vydat se jen do Primarku, to bych neudělala. Spojit to s něčím jiným a brát nákup v Primarku jako případný bonus, to ano.

lennus
2. lis 2015

@janawei To rozhodně, my tam vždy zavítali jen v rámci výletu do daného města. 😉 Já tam vždy nakoupím pro malého dobře a pro sebe spíš takové ty základní věci, co mi chybí - bílá trika, prádlo - koupila jsem teď v Drážďanech fakt pěkné bezešvé prádlo, plus kulicha a podobné věci.

monny88
5. únor 2016

Primark můžu doporučit! Žila jsem přes 6 let v Anglii a do Primarku jsem tam chodila hodně často. Nedávno jsem se přestěhovala zpět do ČR a Primark mi dost chybí, takže taky uvažuju o Vídni a Drážďanech 🙂 Jinak Primark webovky sice má (https://www.primark.com/en/homepage), ale nejde tam nakupovat online a je tam toho vystaveno hodně málo... A protože je to zboží druhé jakosti, tak proto je tak levné a hlavně je tam toho tolik a každou chvíli se zboží mění, že to by bylo na palici, kdyby měli ještě prodávat online 🙂 Jinak na těch prodejnách to bývá hodně hektický a je tam kolikrát narváno a pak tam po lidech zbyde spoušť... Jinak dětský sortiment tam maj veliký, teda nevím, jak ve Vídni a Drážďanech, ale v Anglii byly ty prodejny dost velké a několikapatrové... Myslím si, že nakupovat tam pro děti je super, když z těch oblečků tak rychle rostou, tak to na tu chvilku a zničení stačí 🙂

cabalkova
5. únor 2016

@janawei Overal ze stoprocentni bavlny najdes v Nextu a urcite te vyjdou levneji nez cesta do Primarku. 🙂

janawei
autor
6. únor 2016

@cabalkova Díky za radu, ale froté overaly jsem tam nikdy neviděla.

kristynakus
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zluckaaa
11. zář 2016

Da se v primarku nakoupit i do svého obchodu?Nebo k tomu musí být nějaká licence?

hhaannaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sdoop
11. říj 2016

Ahoj, prosím, poradí mi někdo? Chystám se prvně do Primarku - nejblíž máme Linz nebo je lepší to natáhnout do Vídně? Je lepší přivstat a být tam ráno nebo odpoledne? Kdy jsou tak výprodeje nebo mají slevy pořád? Budu moc ráda za každou radu, zkušenost 🙂

elialen
8. kvě 2017

@sdoop Dobrý den, zjistila jste, kdy tam jsou výprodeje?

sdoop
8. kvě 2017

@elialen osobne jsem na vyprodejich nebyla, ale myslim, ze konec leta a unor, jinak jsme byli dnes a par slevicek taky bylo

elialen
20. kvě 2017

@sdoop Děkuji 🙂

emilkamilka
15. říj 2018

nevíte někdo jak je to tam s cenama? Zda se tam dá hezky nakoupit? Jeslti je to o hodně lepší, nebo jsou ceny srovnatelné napr.se Freeportem?