Rozčesávání vlásků, používáte hřeben tangle teezer?

klaraalucka
2. led 2015

ahojte maminky, dcerka má 4,5 roku a už dlouho bojujeme s rozčesáváním vlasů, protože je má dlouhé a dost se šmodrchají. Uvažovala jsem že koupím hřeben tangle teezer, který by na ty její vlasy měl vyzrát, aby jí to nebolelo, ale chtěla jsem vědět jaké s ním máte zkušenosti vy a případně jestli některá využíváte i ten dětský kytičkový co má ten prostor na gumičky. Děkuji, budu ráda za každou zkušenost.

veruska007
2. led 2015

Já si koupila k Vánocím tento: http://www.profesionalnikosmetika.cz/kadernicke.... Také mám dlouhé vlasy, je pravda, že tímto se mi méně škubou (ale používám ho zatím krátce). Sem tam se mi ale stane, že se mi zasekne a vypadne z ruky, což se mi s běžným kartáčem snad nestalo nikdy. Má ale jemnější štětinky, ve dvou velikostech, měkké, příjemné - vlasy mnohem méně elektrizují a déle vypadají jako čerstvě rozčesané.

blondynka400
2. led 2015

@klaraalucka jo to taky koupila a bohužel bez úspěchů... Radši jsem se vrátila zpět k mému kartáči (malý dětský jí tahá) a když je nejhůř, tak stříknu trošku rozčesávače z DM (růžový obal s princenama), potom rozčešu fakt vše bez tahání. Zkusila jsem ho i na sobě a nic extra mi to nepřišlo, ale já mám hodně jemné vlasy.

anjelita
2. led 2015

jestli se taky muzu pridat s doporucenim - naprosto nej je stetinovy kartac na prodlouzene vlasy. Vetsinou se dela z kancich stetin, ale rozcese a uhladi teda poradne, nikdy netaha.

telu
2. led 2015

Máme doma, pro malou ten co je na fotce, kyticku a pro me klasika ten vetsi tangle. Ja jsem s tim moooc spokojena, mala neplace a cese se rada, vlasky ma do puli zad. Mozna ale, se mi s tim velkym cese lip, nebo spis je rychleji hotovo 🙂

olcab
2. led 2015

dcerka dostala k Vánocům ten typ jako veruska007 a jako žádný velký efekt jsem nenašla,možná to teda trošku míň tahá,ale musí se opravdu důkladně vlasy pročesat,protože mám pocit že jinak ty štětiny přes to zacuchaný jen přejede 😒 a rozčesávadlo z Dm růžové s princeznou jsme měli taky a žádný valný úspěch 😖

pppxx
2. led 2015

Mam pro dceru klasicky tangle teezer a sprej z avonu a rozcesavani jde dobre

klaraalucka
autor
2. led 2015

Dekuji vsem za nazor 🙂

sheeni123
2. led 2015

Dcerka ma kudrnate a vubec to neslo nicim rozcesat. Tangle teezer-ten klasicky je pro nas vysvobozeni!!! Lonske vanoce to byl darek cislo jedna!!! Nekudli a v poho rozcese.

tarra27
2. led 2015

@sheeni123 presne,dcera po zadek hodne vlnite vlasy...nemame detsky ale klasicky, kupovala jsem ho kdysi pro sebe...a pak ho dala dceri, plus kupu kondicioneru...ted ma neoplachovaci od schwarzkopft profes. Vlasky ma nadherne.

beruska1889
2. led 2015

@klaraalucka mám klasický Tangle Teezer s ovečkama na doporučení kamarádky, obě jsme s ním spokojené 😉 já už se ničím jiným nečešu 🙂 a je super i na cesty, malý, skladný a díky plastovému chrániči se mi "štětiny" neohnou a nezničí 😉

sheeni123
3. led 2015

Musim dodat, ze nez jsme tangle teezer koupili, byla dcerka uplne na kluka, pres vsechny rozcesavace a kondicionery to proslo neslo.. Ma vlasy jen po ramena, ale kdyz zapomnela hreben u babicky, tak jsme necesali.

te_rez_ka
10. únor 2015

Dcerka má rovné vlasy pod zadek, necuchají se jí, ale po umytí se rozčesávalo hrozně. Koupila jsem jí ho někdy loni v létě, a naprostá spokojenost. Rozčesává krásně, netahá.. i já jsem si pak koupila svůj 🙂

kkaatte
26. čer 2018

Holky, má prosím hřeben tangle teezer na sobě nějaký znak. Koupila jsem u kadeřnice, na krabičce nápis byl, ale na hřebenu samotném ne. Tak mě zajímá jestli nemám napodobeninu. Mockrát děkuji

mandyn
26. čer 2018

@kkaatte Mám se zebrovaným vzorem a žádný nápis na hřebenu není, pak mám ještě přímo na fénování pro delší vlasy a tam nápis je z vnější strany rukojeti, ale rychle se odírá.

kkaatte
26. čer 2018

Já mám fialový vrch a spodek se štětinami růžový. Připadne mi takový ostrý, takže netuším, jestli to tak má originál. Díky

beth92
Autor odpověď smazal
Zobraz
beth92
26. čer 2018

Je ostrejsi a nahore ma tohle

kkaatte
26. čer 2018

No tak to tam nemám a koupila jsem napodobeninu :'(. Chjo, to jsem zrovna mohla objednat na ali

beth92
26. čer 2018

@kkaatte na krabicce byl i nejakej jakoze certifikacni nalepka nebo co.. to bych jim to tam zasla omlatit o hlavu!

kkaatte
26. čer 2018

@beth92 no my tam byli na dovolené a když jsem to tam viděla, tak.jsem pořídila dcerce do školky. No tak 200,- v koši

beth92
26. čer 2018

@kkaatte hmm, tak to asi bohuzel nebude pravej :( ale to prece neznamena, ze nemuze dobre rozcesavat, ja mam taky jeden fejkovej a je skvelej 🙂

kkaatte
26. čer 2018

@beth92 jo to rozčesává, jen jsem si nebyla jistá tou ostrostí, protože i mě to občas zabolí, tak nevím co malá. Ale je fakt, že ona nemá moc vlásků, takže rozčesat není problém ničím