Sada nádobí pro roční dítě

nonfood
18. črc 2019

Dobrý večer milé maminky, chci si koupit bambusovou sadu na nádobí pro mimi..... Ale prý nepatří do mikrovlnné trouby. Což bych potřebovala..... Poradíte mi mi prosím jakou lze koupit sadu i do mikrovlnné trouby??? Kromě skla a porcelánu?

makronka222
18. črc 2019

Treba Ikea? :D

veronikaveronikaveronika
19. črc 2019

I v orionu jsem vydělal pěkné. Jen teda nvm zda mají jiné než porcelán 🤔

zelenaesmolda
19. črc 2019

@nonfood
me to prijde zbytecne,proc by dite melo mit zvlastni sadu nadobi?teda krome lzicek.
je to jedna z tech veci,ktera jsou na trhu ale fakt nejsou potreba,jenom marketing a business.

sirka1
19. črc 2019

@zelenaesmolda Třeba protože s tím dítě flákne o zem? Koupila jsem misku a talířek z DM, mají protiskluzový spodek, takže to dítěti neklouže a když to spadne na zem, nic se nestane, nemusím sbírat střepy. Rozbíjení talířů zvládnu sama 😝😝

zelenaesmolda
19. črc 2019

@sirka1
tak hlidat 🙂

xxx3d
19. črc 2019

Ahoj,
kromě skla a porcelánu jsou potom fajn plastové, pro děti, nejlépe tak, aby šly dát i do mrazáku, je to praktické i na cesty 🙂 že mají víčko. Anebo se dělají i silikonové, ale ty jsou vcelku drahé.

vikinkav
19. črc 2019

@zelenaesmolda souhlas! Davam synovi normalni talirek, misku na kasi, sklenicku, nikdy ho nenapadlo hodit na zem, pokud to vypadalo nebezpecne, zachytila jsem, ale to je stejne se vsemi ostatnimi vecmi, jsem ve strehu. Jediny cim je schopnej hodit je prave plastova lahvicka...

nonfood
autor
20. črc 2019

@sirka1 a jakou misku a talířek s protiskluzovym spodkem prosím? 🙂

opicka123
20. črc 2019

Bacha ta z DM nesmí do mikrovlnky, pokud je to ta z melaminu 😉 Mohly by se z toho uvolňovat škodlivé látky.

alcar
20. črc 2019

Ted jsem nekde cetla, ze bambusove nedobi neni uplne nejzdravejsi. Pry obsahuje formaldehyd nebo co. Ale at nekecam, zkus vygooglit, urcite tohle info nekde najdes.
Jinak ja byla spokojena s nadobim z Ikey.
Sada SMÅGLI bilozeleny talirek a miska a z rady MATA miska a hrnecek. Za me ideal. 🙂

evalukanova
14. únor 2020
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Ahoj,
Ja jsem svymu synovi koupila detske pribory od berghoff a krasne s nima ji a maji i krasny potisk,takže o zabavu je postarano. Doporucuju!😎