Sušička - koupit x nekoupit?

mecoun
15. bře 2015

Ahoj, rada bych se zeptala na zkusenosti tech, ktere maji susicku, jestli by jeji porizeni doporucovaly. Zvazujeme jeji koupi, protoze doma to mame jak prekazkovou drahu, jak nam porad vysi pradlo na 2 susacich 🙂. Najednou toho pradla mame s ditetem nak moc 🙂 Ocekavam, ze tohle zmizi a hezky z pracky vsechno do susicky...Funguje to tak i v praxi? Dekuji za rady!

madrilena
18. bře 2015

za mě ano - úspora času, místa a mých nervů

jajinka27
18. bře 2015

Rozhodne ano 🙂 nezehlim a nic se mi nesrazi,takze parada

elischka
18. bře 2015

Jednoznačně ANO! Mimo všechny klady zde již zmiňované, je i výborná místo topení - máme ji v předsíni, uprostřed bytu a krásně nám ho celý vyhřeje.o)

nov777
19. bře 2015

Odpověď zní ano. Máme ji ani ne měsíc a miluju ji. 🙂

paaavca
19. bře 2015

Rozhodně ano 🙂 Máme rok a půl a už bez ní nedokážu žít. Ušetří čas a spoustu práce s věšením a žehlením, dětské věci rovnou po usušení skládám do skříně, stejně je zbytečné je žehlit, když je děti zas hned nosí 🙂 A když v létě suším ručníky nebo povlečení na sušáku, připadá mi pak strašně tvrdé, asi jak struhadlo 😀

mmkama
19. bře 2015

Ježiši,jooooo!!!!!!Nejúžasnější spotřebič na světě!!!! 🙂 Jen valíš pračka-sušička,pračka-sušička,na krátkej program praní udělám 4 za dopoledne a mám to rovnou schovaný ve skříni,žádný žehlení 😉 Je to úžasná věc,fakt neváhej 🙂 Když si děcko odpoledne zamaže bundu,tak to hodíš na hoďku do pračky a za chvilku to máš v sušce hotový a ráno ji může oblíct znovu. Nemluvě o programu ventilace,to ti za 10 minut provzdušní a provoní prádlo a vypráší ho,hodně tam dávám plyšáky,deky a tak,je to fakt bomba!!! Myčku mít nemusím,ale bez sušky už nemůžu být,žádný sušáky a hromady prádla všude. Už ani v létě nesuším venku 🙂

michelle1
19. bře 2015

Mám sušičku čtvrt roku a jsem taaaak nadšená 😎 😀

whitelilith
19. bře 2015

Rozhodne ANO. Máme vlhky byt a sušička tedy byla nutna koupě. Jinak bych ji neměla. Ale latkuju, dite k tomu. Takže jeden sušák nestačil. Prádlo mi doma schlo i 3 dny. Dokonce davam 2 pračky do sušičky naráz. Takže nejaka úspora navíc. Nezehlim, ale i před tím jsem žehlila sporadicky. Potrebuju min oblečení!!!! Za mě jeden z nejlepších spotřebičů ;)

jpolda
19. bře 2015

ROZHODNĚ ANO,jsem s ní nadmíru spokojená. 🙂 Žehlit nemusím a to vlhko co jsme měli u nás v domečku je pryč.Velká úspora času. 😉 Za mě určo neváhej,fakt super spotřebič nevyměnila bych ho. 😉 🙂

aniii
30. bře 2015

Zdravim vas, jake mate prosim susicky,myslim typ nebo znacku? Premyslim jakou a jestli si koupit se spotrebou pod 2kwh nebo staci i 2,5kwh. Nevite jestli je n3ktera,ktera nezmensuje pradlo? Mam z toho strach.

zlababa07
30. bře 2015

Rozhodně ano, bez ní si nedovedu představit hlavně návraty z dovolených nebo hor 😀 Právě peru asi sedmou pračku a nikde mi nic nevisí 😎 😀 Máme zahradu, ale sušičku bych už nedala 😉

buruty
11. dub 2015

Taky jsem pro sušičku,je to ta nejlepší věc jakou mohl někdo vynalézt 🙂

abigail09
11. dub 2015

Určitě koupit! Koupili jsme jí na podzim minulého roku, čekáme druhé dítě a věšák se mi s postýlkou nevejde do bytu tedy pokud ho nechci postavit přímo doprostřed obýváku s kuchyní. Je super, že se nemusí přemýšlet kdy budu potřebovat prádlo suché a jestli stihne uschnout. Například starší ručníky se znova nadýchaly. Sušičku jsme vybírali s manželem důkladně, zainvestovali do lepší Elektroluxky. Ale žehlím, nevyžehlené prádlo nesnáším a poznám na lidech. Znám lidi co po sušičce nežehlí a co po sušičce žehlí. Každého věc, já nežehlím jen ponožky a ručníky. Mínus sušičky je, že se věci zmenšují. Manžel je dost vysoký a všechny jeho polo trika jsou kratší. To samé u dcery - kupuji kvůli sušičce větší velikost. V létě budu věšet prádlo na dvoře na šńůru.

svetlus_pepca
11. dub 2015

Za mě rozhodně ANO! Pořídili jsme ji teď přes zimu a nedám na ni dopustit. Z pračky rovnou do sušičky, ze sušičky do skříně. Rychlé a efektivní řešení 🙂

A co se žehlení týče, opravdu není potřeba. Navíc spousta věcí získala svůj původní tvar. A krásně zbavuje žmolků.

loafeer
11. dub 2015

Jednoznacne ANO!

qz
11. dub 2015

Ano 🙂

tanak
11. dub 2015

Sušička je super, doporučuji koupit 😉

ayenkas
11. dub 2015

Stoprocentně ANO. Mám ji necelé dva roky a k období bez ní se už nikdy nechci vracet🙂

catchulinecka
11. dub 2015

taky určo doporučuju 🙂 prádlo pouze z pračky je takové prostě "tvrdé" a i když ho sebelíp pověsíš na věšák, je to jak vytažené z ... 😀 ze sušičky je mnohem "nadýchanější" a tudíž málo co se žehlí 🙂

zo_ja
12. dub 2015

My jsme do ní nešli, protože stejně většinu velkou část roku sušíme venku, žere to dost elektriky, máme dost prádla, který tam nemůže (a kdo to má číst a studovat složení), a zrovna tohle funkční prádlo je prostě drahý, a nemůže tam spousta dalšího. A nějak nemám pocit, že by mě obtěžovaly zrovna ručníky, ty jsou přežhlený rázem, a pánský košile se vyžehlit stejně musí.
Abych si kvůli pár ručníkům pořizovala další spotřebič, co zabere místo a platila elektriku, když tam většinu roku bude stát nevyužitá - nemůžu si pomoct, stejně to prádlo hodím radši vyvětrat ven na slunko.
Ale zeptala bych se těch, co mají sušičku a opravdu extrémně hodně tvrdou vodu, jak jsou na tom třeba bavlněný trička...

K žehlení: pokud je voda tvrdá žehlit se i při nejlepší péči povětšinou musí, občas se dá vynechat, když se suší venku na sluníčku, je to lepší. V měkký vodě to žehlení prakticky nepotřebuje, a poučte mě - když to dobře pověsím na šňůru, je to rovný, dobře se to vyvěsí, ale přece ze sušičky to musí vylézt pomačkaný, když se to tam nemůže narovnat.

ivanka744
Odpověď byla odstraněná
Zobraz