• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výbava pro mimi. Co máme koupit?

13. října 2010 
@majatob mám stupidlí dotaz. Bambusová osuška je to samé, co bambusová plena? Já vím, že je to pro blbce, ale viděla jsem někde napsáno, že mimi by mělo mít na osušení tetra pleny, tak jestli se prostě u mimin místo osuška říká plena (ne plínka, to vím, co je).
13. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosslyn rekla bych ze ne, tetra pleny se rika proto, ze jsou ze stejnyho materialu jak obycejna plina, akorat jsou vetsi a trochu pevnejsi, zatim co ta osuska je proste normalni osuska jak takovata dospelacka frote, akorat v detskym provedeni :sweat_smile: a bambusova plena bude ctvercova plinka na prebalovani, ne?
13. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka ahoj :dizzy_face: no ty rucniky ze pet korun z Ikey mam, asi je na to vyuziju :wink: holky diky za rady!
13. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob aha, já myslela na větší dítě jestli nemáš. Dany by mi z toho taky už vyrost, tak třeba na druhé :slight_smile:
13. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sambucca no jasně, je to malý, savý, dobře se to vypere, na tohle užití ideální :slight_smile:

bambusová plínka je jako klasická, 70x70, ale bambusová, je měkčí a víc saje. Já jsem ji používala pod hlavičku když byl Dany malinký, aby to měl měkké. Teď už je víc používám na zadek, když chci savější novosklad, později je budu dávat narovno.
bambusová osuška je jak psala Majatob, jakoby pro dospělé osuška, ne plínka, je taková chlupatější, měkká
tetra plena je pevnější větší, bavlněná - saje dobře, dobře schne
13. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek