Zimní boty pro děti, máte vybrány?

pospes
6. říj 2014

Hezký den všem 🙂
Pochlubte se, už máte vybrány/koupeny zimní boty pro děti?
Každy rok jsem kupovala Superfitky, ale letos chci změnu…
Pro staršího syna se mi docela líbí tyto: http://www.sportisimo.cz/…aboot/45902/ ale pro mladšího mi zatím do oka žádné nepadly 😒

veruska007
6. říj 2014

My koupili zimní boty před týdnem ve Sportissimu, měli 70 % výprodej loňských modelů a z loňska jsem byla s jejich botami spokojená - jako jedny z mála našim dětem vydržely celou zimu a pořád vypadají skoro jako nové.

2veverka
6. říj 2014

@veruska007 Prosím Tě, můžu se zeptat, co je to za typ? Goretexové? A kolik stály?

veruska007
6. říj 2014

Dvoje sněhule cca za 250,- (suprová protiskluzová úprava podrážky!, vel. 27, 32)
Troje zimní boty na suchý zip (vel. 28, 30, 35, loni 29) zn. Loap

blahova_andrea
6. říj 2014

My měli loni loap ze sportisima, letos jsem se tam dostala jen jednou a asi do nějaké vykoupeného, protože tam bylo docela prd ☹ Ale mít štěstí, tak tam klidně zimní botky zase koupím. Zatím teda nemáme ani vyhlídnuté. S dětmi se moc po obchodech nedostanu ☹

2veverka
6. říj 2014

@veruska007 Děkuju moc! Nevíš ještě prosím, jestli ta sleva ve Sportissimu trvá? Jen jsem nepochopila, jestli ty vaše botky mají membránu

veruska007
7. říj 2014

@2veverka Do kdy trvá sleva, to nevím... ale byly tam davy, my nakoupili minulý týden. Slevy měli skoro na všechno, boty, veškeré oblečení, i oteplováky, kombinézy, oteplené kalhoty (za 200,- do vel. 164)... nabídkou na netu se moc neřiď, už jsem na tom mnohokrát pohořela ☹

2veverka
7. říj 2014

@veruska007 Dobrý tip, děkuji.

kathy.skal
7. říj 2014

my už druhý rok máme pro holky na zimu boty Merrel - typ Moab polar mid strap. Jsou úplně super. Kupuju je tedy z druhé ruky na mimibazaru, protože nové jsou hodně drahé - zvlášť pro dvojčata, ale nemůžu si je vynachválit.

barinkas
7. říj 2014

máme dvoje Baťa, jedny kozačky k šatečkám a druhé do sněhu. No a budeme kupovat puntíkaté pediped, jen pořád raději čekám, co kdyby ještě vyrostla nožka..

mafeska
11. říj 2014

@pospes nemám a ani nevím co kde mají. Budu to řešit až bude opravdu zima, na jaře jsem dcerce kupovala boty vel. 22 a od září nosí vel. 24, bojim se je kupovat dopředu. Slyším samé chvály na superfit ale ty jsou na můj vkus moc drahé.
Taky tápu ve výrazech goretex a membrána vůbec nevím o čem je řeč 😀

smardik
11. říj 2014

ještě nemáme, klukům ted dlouho neporostla nohy,prakticky od zimy mají pořád stejnou velikost tak čekám skok, takže boty koupíme až to bude třeba. loni měli ecco a spokojenost, spokojená jsem byla i se značkou JONAP, superfit mě zklamali a už je nekoupím-celoroční super ale zimní mě zklamali

krystalka
11. říj 2014

Já se chystám vyzkoušet, jestli synovi budou ještě boty z loňska, loni jsme kupovali Primigi, byly ve slevě, protože to byl už loňský model a měl tam docela rezervu...a od jara mu zatím noha téměř nevyrostla, tak uvidíme....i když tedy loni je měl na sobě jen párkrát, jaká byla teplá zima....Předtím jsme několik let kupovali Superfity a ty byly skvělé, stačily mu na celou zimu jedny, nepromokly a jelikož jsme měli vždycky ty s pogumovanou špičkou, tak jsem je ještě za půlku ceny vždycky prodávala dál, protože vypadaly jako nové 🙂

jarunkaxyz1
11. říj 2014

Holky a nemáte zkušenost s nějakou značkou zimních botek, která je zdravotně v pohodě a přitom do těch 1000 Kč?

kru_pa
12. říj 2014

@jarunkaxyz1 A co FARE?

boban
12. říj 2014

Já jsem měla loni pro mladšího zimní Elefanten z Deichmanu a pro staršího Loapy...s Elefantenama jsem byla maximálně spokojená, nosil je většinou jen v kočárku, protože chodit se mu moc nechtělo, takže jsou pořád v super stavu, tak snad je i za rozumnou cenu prodám a myslela jsem, že mu nevydrží do konce zimy, tak jsme koupili ještě u jedny u Batě, ale ty teda nakonec ani jednou neměl a jen nám tu leží 😝 😉

mafeska
12. říj 2014

@kru_pa ty jsou taky i když lehce přes 1.000 dneska jsem na ně koukala 🙂
mně se líbí tyhle http://www.detskebotyaobleceni.cz/detske-boty/z... ale nějak mi ten materiál nepřijde do sněhový břečky vhodný. Nějak jste mě zlanařili a začínám už taky pokukovat 🙂

jarunkaxyz1
12. říj 2014

A zkušenost s Bobi Shoes z Deichmannu máte některá?

sonica
12. říj 2014

kozajdy richter 😵 uz treti zimu a spokojenost velika 😉

kru_pa
12. říj 2014

@mafeska A co přímo Fare e-shop, mají tam i výprodejové za rozumné ceny.

Jinak naši kluci mají bazarové superfity (oboje v luxusním stavu, téměř nenošené, každé za cca 1/3 pův. ceny) a k tomu jedny nové - mladší má magnusky z globusu a starší od bati.

irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misulka84
29. říj 2014

dnes jsem koupila botičky pro dceru značky PEGRES, jsou fajn teploučké, gumová podrážka, tak uvidíme jak obstojí venku 🙂

clare01
14. lis 2014

Taky chválím Richter a ještě Viking s Gore-texem, ty jsou taky ´úžasný a co se týče českých botek tak firma KTR s membránou a kožíškem z pravého beránka, to jsem teda viděla jen u českých výrobců.
Takže těžká volba, musím to jít ještě okouknout a vyzkoušet.
Pokud je někdo z Brna, tak tohle všechno a spoustu jiných mají v Žirafce na osmecu u lužánek 🙂
Tak dobře vyberte a snad bude i trochu sněhu 🙂

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zabzulka
18. lis 2014

mám pro mladého kotníkové Primigi s Goretexem..

bride
2. pro 2014

Také bych ráda přidala svoji zkušenost. Moje děti měly ve všech botech studené nohy. Zatím jsem vyzkoušela Fare (teda bez membrány, ale myslím, že i s membránou by to bylo to samé) a Sante (s membránou). Boty vždy do osmi stovek. Letos jsem se rozhodla trochu zainvestovat. Koupila jsem synovi Richtery za skoro 1.500 Kč a musím říct, že jsme zatím docela zklamaná. Syn v nich má studené nohy už po půl hodině venku a to ještě nebyl mráz. Musím říct, že má silné ponožky Voxx a ani ty nepomohly. Jsem z toho už docela zoufalá.

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
polaks
6. pro 2014

Ahoj,ja som kupovala v Sporitsime ALPINE PRO,sú super ľahké,na súchý zips.JA toho snehu zas až tak v týchto končinách neočakávam,ale ak by sa obajvil,tak mám ešte vyhliadnuté nepremokavé snehule,ale zatiaľ som nekupovala.

dana3262
6. pro 2014

My máme Keeny. Kupovala jsem je v lete ve sleve. Jedny vyšly asi na 1100.- mladší je měl už loni a to jsem je kupovala skoro na jaře za 1890.- 😱

ivasad.
6. pro 2014

Nám tedy superfit vyhovují, zkoušeli jsme essi, pegres, (oboje tvrdé podrážky), pak jedny do školky z deichmana- do nich teklo. Letos jdeme zase do superfitek.

matilduska
13. pro 2014

My Richter a spokojenost, jsou lehke, ohebne, zadne velike hahule. Syn je ma rad. Nadchla jsem se ted pro zdravejsi obuv, neco jako chozeni na boso, i v zime se to da jak pise pani na blogu, jeste jsme nezkouseli.