• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dlouhodobá neschopenka. Kdo vám dává lístky na peníze?

7. prosince 2016 
@kamila8854231078 u ošetřování člena rodiny se lístky na peníze nedávají.
29. lis v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky dámy ;) jsem na nemocenské od 8.11 byla jsem v práci odnést jeden lístek hnedka na začátku a tedka 22.11 jsem tam nešla další. Nevím co to byly za lístky barvu si nevybavuji. Měla mě ještě Doktorka upozornit ze musím si přijít pro nějaký lístek na peníze ke konci měsíce? který bude ještě treba zanést do práce ?
30. lis v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlolda má být jeden žlutý, to si necháváte, pak růžový ten je hlavní ze zadu musíte napsat své číslo účtu atd. pak je jeden šedý ten se dává zaměstnavateli vždy na konci měsíce a taky se zezadu vypisuje jinak by vám nepřišla nemocenská. Takže jste muela odevzdat jeden šedý, jeden růžový a žlutý si nechat jo a ten růžový už nedáváte, až vám ukončí nemocenskou gynekolog, tak vám dá zas ten růžový, takže teď budete dávat jen ten šedý každý měsíc k poslednímu dni tzn. 30.-31.
3. pro ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (29. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@marciiik23 superni ;) děkuji a nevíš jak je to s tím když mi skončí smlouva ... Mám smlouvu do konce roku a v práci mi smlouvu určitě neprodlouží
Včera v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek