Hledám práci. Nevíte o něčem?

fiiif
28. říj 2019

Ahoj, doufam ze me dosud nikdo nevyhodi, ale potrebuji vase tipy.. nutne shanim jakykoliv privydelek. Bud manualni s tim ze muzu fakt jen víkendy a to pouze dopoledne nebo na vecer, nebo z domu - manualni, na PC, psani textu apod.. nevíte někdo o necem osvedcenem, kde se neplati zadne vstupni poplatky a není to podvod? musí prece něco takového byt.. nechci vydelavat tisice, ale kazda koruna se hodi.. vsem dekuji, pokud to tu bude vadit,..smazu.. ale myslim ze každý z nas se muze dostat do spatne financni situace

fiiif
autor
29. říj 2019

@zelenaesmolda me to prijde dost dobře, fyzicku zarucuji kopce a malej =D a uz nemusim cvicit, eshop si budu delat vecer když bude prda spat a ten uklid si naplánuju na vikend kdy bude moct mamka pohlidat =)

fiiif
autor
29. říj 2019

@ivaze pokracovat v tom co jsem dělala předtím budu, az mi skonci rodicovska, protože to uz bude malej chodit do skolky a budu flexibilni..takhle je to slozite, seniori potrebuji dohled nebo pomoc denne, ne jen jeden nebo dva dny v tydnu..

ivaze
29. říj 2019

@fiiif Tak super, to jsou dobré zprávy, at se daří!

fiiif
autor
29. říj 2019

@ivaze děkuji

nezvalova
31. říj 2019

Pokud jste zdravotník, skuste např. Agentury domácí péče. Stačí pracovat na dohodu, takže si sama rozhodnete kolik a kdy chcete pracovat, dají vám klienty v blízkosti vašeho domova a můžete si zvolit i typ a náročnost klienta. Ja jsem taky zdravotník a dělala jsem to několik let. Myslím, že je docela dobrá alternativa práce jako přivýdělek.

kometkak
31. říj 2019

Třeba nějaky hand-made a prodávat třeba na Fleru nebo facebooku.. ale potřebuješ živnosťák a zisky jsou od prodeje a konkurence velká. Nebo nabídnout venčení psů, uklidy v bytech a domech, úklidy na chodbách paneláků atd. (u nás se platí od 150/h a více) Třeba holčina co u nás v bytovce uklízí má 4500Kč a dělá 1x týdně 6h. Hodně lidí si dnes nechává doma uklízet byty i domy. Vodění dětí do kroužku, doučování, hlídaní dalšího dítěte rodičum, co ho nevzali do školky (u nás si berou 100Kč/h za dítě a většinou hlídají více dětí). Hlídání dítěte přes noc rodičům, co si chtějí vyrazit. Na vesnici třeba práce na zahradě u někoho, v středně velkém městě určitě najdeš moc věcí. Ale vpodstatě na vše potřebuješ živnost.. nebo pevné nervy, že tě nikdo nenahlásí.

pavglu
Autor odpověď smazal
Zobraz
gryfis
21. lis 2019

@fiiif Já při prckovi, když byl menší, hlídala další prtě a nebo uklízela.. už to tu někdo radil..a ještě si tak udělala kamarádky 🙂

lachtanice86
21. lis 2019

@pavglu tak mi napiš info

fiiif
autor
22. lis 2019

@pavglu o co se jedna?

pavglu
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavglu
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
24. lis 2019

@pavglu takže po 3 minutách jsem video vypla. Je to obyčejné letadlo

fiiif
autor
24. lis 2019

@lachtanice86 napodobne

lachtanice86
Autor odpověď smazal
Zobraz
zelenaesmolda
24. lis 2019

@pavglu
proc to cpes do kazde diskuze?

fiiif
autor
24. lis 2019

@zelenaesmolda pyramida, nacpaat pod s e co nejvic lidi. Obcas na to nekdo skočí

zelenaesmolda
24. lis 2019

@fiiif
ja vim,nechapu proc to spravci nesmaznou

handulkak
24. lis 2019

Holky která jste z Prahy, mohla bych vám nabídnout ranní úklid. Je to většinou od 5:30/6:00 max na hodinu/hodinu a půl. Kdyby manžel nechodil na patou do práce, klidně by se to dalo. 🙂