• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste oznámily své těhotenství zaměstnavateli?

1. července 2016 
tak aj to mela v klidu.Mela jsem smlouvu na dobu neurcitou,pracovala jsem tam od mych 17let.Jsme maly kolektiv,a vedeli,ze se snazime a vedeli jaky mam problemy a ze jakmile to zjistim,ze jsem tehotna,tak budu doma.Proste s tim pocitali.No a jednoho dne rano jsem sla na gyndu,aby mi to potvrdil a bylo tam moc lidi,tak pisu vedouci,ze prijdu dyl a okolo 10te jsem prisla do prace i s neschopenkou a oni hned tak co bude mimi a ja ze jo a ybly z toho nadseny.i s tou neschopenkou pocitali.Takze ja v klidu.A nevim jak bych resila,to co mate vy,okolo tech smluv,dob urcitych apd.urcite to na dobre nalade neprida,kdyz se do toho mate smazilkovat.
20. dub 2007 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte, jestli existuje nějaká lhůta, do kdy se má zaměstavateli nahlásit těhotenství? Ráda bych to věděla dopředu.
31. říj 2007 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud vím tak žádná lhůta neexistuje. Těhotenství se zaměstnavateli písemným potvzením doktora dokládá v případě že je třeba upravit pracovní podmínky těhotné (změna prac. doby apod.)
No a pak je slušnost nahlásit nějakou chvíli předem odchod na mateřskou, ale tou dobou to už většina kolegů stejně vidí, takže v tom případě bych nic neřešila.
Další věc jsou častější prohlídky u doktorů, takže ono to na povrch stejně po čase vyplyne samo.
A pokud dostaneš neschopenku na rizikové, většinou se zaměstnavatel stejně zeptá co s tebou je.
6. lis 2007 v 06:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mně v práci řekli, že pak budou chtít akorát termín odchodu na mateřskou a jinak se nic hlásit nemusí, pokud nejsou nějaké problémy a člověk není např. na nemocenské
13. lis 2007 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tak. ucetni potrebuji akorat potvrzeni o nastupu na MD. po narozeni mimca je treba do prace poslat rodny list ditete a pri prechazeni z MD na RD nekdy chteji zadost o poskytnuti rodicovske dovolene. na to je formular.
13. lis 2007 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem oznamila sve tehotenstvi manazerovi, pak jsem sla jeste na personalni, kde jsem to taky oznamila, chtela jsem to i pismene, aby jsem mela i doklad, ze jsem tehotenstvi oznamila - ale tam na me koukali jak na blbou, ze jim to nemusim oznamovat, ze jim mam pak prinest 'Zadost o penezitou pomoc v materstvi' hmmm, me se to ale nezda! nemam to alespon prece oznamit mailem - aby jsem mela dukaz ze jsem to oznamila? co myslite?
24. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
adulkababulka : ahojky, jsem účetní a těhotenství opravdu oznamovat nemusíš - přesně jak ti řekli - pouze před nástupem na PPM doneseš potvrzený papír od gynekologa, kde máš předpokládaný termín porodu. Toť vše. Po narození miminka pak v práci nahlásíš skutečný den porodu (někde můžou chtít i kopii rodného listu) kvůli převedení z PPM na RP po 28.týdnech.
24. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
vojtisek - diky moc za radu. Ja jsem myslela na to, ze kdyby me chtel zamestnavatel propustit - coz nemuze, kdyz jsem tehotna, ale jak mu dokazu ze jsem tehotenstvi oznamila? co kdyz se bude ohanet s tim, ze o mem tehotenstvi nebyl informovan? nebo se pletu a neni to tak?
24. črc 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Je úplně jedno jestli byl nebo nebyl o tvém těhotenství informován, prostě tě propustit nemůže, a i kdyby tě propustil (ty bys třeba ještě nevěděla,že jsi těhu),tak se na tebe vztahuje ochranná lhůta a platí pro tebe pravidla,jako kdybys byla stále zaměstnaná... :wink:
24. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem zdravotní setra ve 2 směnném provozu, něco jako transfůzní stanice, bohužel celý den na nohách a to ještě s poťapanou vedoucí. Jsem v 7 tt a je mi docela zle, takže to asi dlouho neutajím , mám starch, že až se to vedoucí lékařka dozví, že se mi snížila produktivita práce, tak mi to dá pěkně sežrat.Já z ní mám vždycky nervy na pochodu, ale momentálně chci být v pohodě a ne se stresovat z toho, že něco nestíhám. Jsem zvědavá jak to bude..Sem měla jazyk na vestě :dizzy_face: ještě před těhotenstvím, tak teď opravdu nevím :frowning2:
9. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
brumba - a proč ti tvůj gyn nenapíše neschopenku ??? U nás zdravotní sestřičky jdou na neschopnost hned, jak zjistí, že jsou těhu :wink:
9. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
brumba jsem taky zdravucha a když jsem zjistila že jsem těhu tak jsem to řekla radši hned, aby mě nenechali that se s pacientama apod. takže být tebou tak jí to řeknu taky a jestli je ti zle jak píšeš tak bych si nechala napsat riziko od gyndaře....a jestli navíc stresuješ s vedoucí tak bych do toho šla tuplem...ikdyž kdo by měl pochopit víc nevolnnosti v těhu než mudra a navíc ženská ...takže jestli tam nejsi v klídku tak bych tam nebyla a šla na neschpoenku :slight_smile:
9. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky za odpovědi, na gyndě se mě neptali, kde dělám, takže sem si myslela, že mám počkat až na tu první poradnu, kde dostanu kartičku. No uvidím, holky to v práci ví, tak mě šetří a jak to nebudu zvládat, tak to nějak udělám, ale s břichem tam určitě mezi našemi dárci nechci ošmelkovat :grinning: Právě nevím jak to je, protože v nemocnici nedělám, ale dělám zase s krví a plazmou..A pokud mě lupne na recepci, tak tam se nestíhám ani vyčůrat :slight_smile: Jinak díky ještě jednou, a ať je všem dobře!!!Ať máme veselý a zdravý děti :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak je to když pracuji na osmičky a třísměnný provoz.Taky nesmím chodit na noční?
11. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
MARTII07:

Jaké práce nesmí konat TKZM (těhotná, kojící, zaměstnankyně-matka do 9.měsíce po porodu)
TKZM nesmí být zaměstnávána pracemi, které ohrožují její mateřství (seznam viz vyhláška č. 288/2003 Sb.),
nebo ty, pro které není podle lékařského posudku zdravotně způsobilá.
Tyto práce nesmí vykonávat, i kdyby s tím sama souhlasila.

Těhotné zaměstnankyně:
smějí být vysílány na pracovní cestu mimo obvod obce svého pracoviště nebo bydliště jen se svým souhlasem;
mohou být přeloženy jen na vlastní žádost;
mají právo žádat zaměstnavatele o kratší pracovní dobu nebo jinou vhodnou úpravu stanovené týdenní pracovní doby. Zaměstnavatel je povinen žádosti vyhovět, nebrání-li tomu vážné provozní důvody. Forma žádosti není zákonem stanovena, ale doporučuje se písemná žádost
Nesmějí být zaměstnány prací přesčas.
Jestliže zaměstnankyně neoznámí zaměstnavateli své těhotenství z důvodu dosažení vyššího výdělku prací přesčas, a zaměstnavatel nařídí nebo se dohodne na práci přesčas, neporušuje uvedené ustanovení o zákazu práce přesčas.

- TOHLE JE NAPSÁNO V ZÁKONĚ....
tak si myslím, že když nebudeš chtít chodit na tři směny, tak ti musí vyhovět...
11. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Chtěla bych obnovit toto téma, zajímalo by mě jak a hlavně kdy jste v práci oznámily, že jste těhotné. Jsem 9+3 tt, chtěla jsem sice počkat a oznámit to až po 3. měsíci (po vánocích), ale mám pevnou prac.dobu od 8 do 16h a už teď jsem si musela něco vymýšlet, když jsem potřebovala na kontroly. Příští týden mě čeká screening a hned další týden utz a fakt nevím, co si pořád vymýšlet, takže zvažuji, jestli to neříct trošku dříve. Díky moc za reakce.
11. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
a co vymýšlet? :slight_smile:. normálně řekni že jdeš na kontrolu k doktorovi a neříkej ke kterému :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám taky trochu problém, těhu sice nejsem, ale začínáme dojíždět s manžou do Prahy do CAR a taky mám dilema jak s tím naložit, protože nevím jestli mám zatloukat zatloukat a nezdůvodňovat své absence (beru si dovolenou, protože je to vždy na celý den, dojíždíme 150 km) a nebo být odvážná a narovinu vybalit, že budu teď častěji chybět a za pár měsíců už možná nepřijdu vůbec... :unamused: v práci jsou milí, nikdo se mě zatím na otázku mateřství neptal (jsem už 2 roky vdaná) takže jsem se zatím svěřila pouze jedné kolegyni, která taky chce už miminko....
možná jsem jen bláhová, a myslím si že jsem nenahraditelná, ale problém je spíš v tom, že jsem v kanceláři na svou práci sama a je potřeba aby člověk do toho systému trochu nahlédl aby se zorientoval.... takže mi přijde trochu nefér jednoho krásného dne přijít s neschopenkou a od zítra se starejte jak můžete.... co byste udělaly vy?? říct nebo neříct.....? i s pomocí CAR to může být dlouhá cesta a dotazy zda se to povedlo či ne.... nevím jak zvládnu :frowning2:
16. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Singid,
ja jsem resila ten stejny problem, protoze jdeme na IVF a uz jsem byla rozhodnuta to v praci rict, ale nakonec jsem si to rozmyslela. Ale jen proto, ze CAR mam primo na ceste do prace, jezdim kazdy den okolo a navic mam klouzavou pracovni dobu. Takze do ted jsem k doktorovi chodila vzdy pozdeji odpoledne a na odbery podobne veci hned na 7 rano, takze jsem to v pohode vsechno stihala, aniz bych musela rict, ze jdu k doktorovi. Ted jsme s doktorem domluveni, ze budu do prace normalne behem hormonalni stimulace chodit a na den odberu vajicek si vezmu jeden den dovolenou.
Pokud bych ale byla na tvem miste a dojizdela 150 km do CAR, tak to zvazila a pokud mate v praci dobre vztahy, tak bych to asi rekla. To si ale musis zvazit sama, jakou mas praci, jak to ovlini tvoji pozici v praci, pokud reknes, ze chces otehotnet....
S tim, ze nutne odejdes ze dne na den, si starost zatim nedelej, me doktor rekl, ze pokud se to povede, tak to muze byt uplne normalni tehotenstvi a muzu normalne chodit do prace (a to uz mam za sebou 1 potrat) Ale asi je to pripad od pripadu.
20. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nevite kdy bych mela nejpozdeji oznamit zamestnavateli ze jsem tehotna, kdyz nastupuji na MD z rodicovske dovolene? A MD mi primo navazuje. Mam ted rizik. tehu, tak mi pripada jeste brzy oznamovat to ted ve 14.tt, myslela jsem, ze by stacilo po 20.tt, kdy budu uz mit nej. vysledky genetiky a tak. Co myslite?
25. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
susik - já další těhu vůbec nehlásila, až když jsem nesla papír s novou žádostí o novou mateřskou :wink:
25. únor 2009 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
vojtisku: taky me to napadlo to tak udelat, ale jedna kolegyne co je na rodicovske-nastoupili jsme skoro soucasne mi rikala, at to oznamim co nejdriv-ze se mnou urcite pocitaji ze se ted vratim...ja jsem dost skepticka-myslim ze az tak jim chybet nebudu-my jsme velka firma a mame dost velkou fluktuaci. A mam normalni pozici-radnou menezerskou...
26. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
chtela jsem napsat zadnou :sunglasses:
26. únor 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jetynko chci se zeptat ohledně těch směn, jsem taky zdravotní sestra a taky děláme dvanáctkama, vypadá to že jsem těhotná, chci se zeptat jak by mi měli změnit šichty jen na ranní? a 8čky nebo 12ctky?ať vím co mě čeká pokud to vyjde.
17. bře 2009 ve 02:24  • Odpověz  • To se mi líbí
susik - to záleží jak jste si tam blízcí, jestli to nutně potřebují vědět - myslím že právně není povinnost oznamovat zaměstnavateli těhotenství. Záleží na lidských vztazích..

Já pracovala u takové soukromé magorky, že si nic lepšího nezasloužili, než jim to neříct. Otřesně diskriminovali matky s dětmi - vůbec je nepřijímaly a děti byly hlavní překážka. Mě bylo pěkně zle, snažila jsem se tam vydržet do 9 týdne, pak jsem si vzala poslední 14 dní dovolené a pak jsem šla na rizikové. Jen jsem jim to zavolala :grinning: , že už nepřijdu. Předtím mi totiž dali smlouvu na dobru určitou - z vypočítavosti (...) Tak jsem neměla nejmenší výčitky. Byla jsem naopak šťastná, že jsem tak rychle vypadla z toho blázince.

takže fakt to záleží na kolektivu a vztazích. Jestli jste neosobní velká firma, nahlas to klidně až ke konci těhu, nebo po té půlce ve 20.tt
17. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
rennik,tak jsem sestra a šla jsem hned na nemocenskou.Nevím teda,kde děláš,ale já jsem byla na interně na lůžkovém,každou chvíli bedomovci s podezřením na TBC(u některých i potvrzené) atd.Ale jinak se nesmí dělat noční,to vím.Řeknou Ti to v práci,ale být Tebou,tak jdu marodit :slight_smile: Než něco riskovat :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kijonkova já pracuju na dětském operačním ,jsou tu zdravé děti, jinak by nemohly jít k operaci, takže infekce nehrozí akorát že se tahám s postelema, 29.4. mi doktor vystaví průkazku tak snad se s ním domluvím že by mě dal na nemocenskou, zatím je mi dobře ale kdoví jak bude.
2. dub 2009 v 00:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mám dotaz jsem půl roku doma s kolenem a po operaci . Budu ještě asi 2 měsíce.Chcem ale mimčo mám nárok na celou mateřskou? Je stím nějaký problém? poradí mi někdo?Luca
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
lucah - to záleží na tom, jestli máš zaměstnavatele - jestli ano, tak nárok na mateřskou mít samozřejmě budeš
12. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ano mám jen mi známá říkala že v případě jiného marodění nebudu mít nárok na mateřskou. Tak si nevím rady jestli to mimčo vůbec máme chtít
12. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek