Jak najít práci z domu?

michaela19911991
22. zář 2021

Maminky v jakém oboru pracujete z domu? Mám 3 malé děti a s nástupem do školky začalo peklo. Postupně se střídají v nemocech a dnes dostal starší antibiotika na zánět středního ucha takže do konce září bude doma - všichni byli ve školce jen jediný den. Rodičák mám do konce roku a pak mi poběží výpověďní lhůta protože bývalá práce nepřežila covid opatření. Tím pádem mám půl roku na nějaký kurz nebo rekvalifikaci, ale vůbec netuším jaký obor hledat. Od maturity jsem se pohybovala v obchodech s oblečením nebo s botama takže žádná sláva. Budu vděčná za jakoukoliv radu nebo nápad.

slunecnice156
22. zář 2021

Ahoj, take se tim ted prokousavam. Pokud mas dobre napady, muzes se dobre uzivit i jako influencerka na instagramu, ale to chce byt originalni. Mne se povedlo najit praci z domu od 02ale nakonecj sem to odmitla a ted uz nehledaji. Projizdim denne internet. Rodicak mam do konce roku, snazime se o druhatko a zatim nic:-/

sigyn
22. zář 2021

Možná se zkusit porozhlédnout, jestli nějaký eshop neshání lidi na zákaznickou podporu - obsluha chatu, vyřizování reklamací atd. Někdy to jde dělat i z domu.

orisek56
22. zář 2021

Moje kamarádka po nocích dělá zákaznický servis na e-shop, kde mají zboží z druhé ruky, takže komunikace meily se zákazníky, dotazy, hlídání odeslání atd. Vydela si nějakou tu tisickovku. Telefonicky myslím nepotřebuje mluvit. Já bych to zkusila taky, ale nemám na to čas, jsem matka s jazykem na veste a resim naše zákazníky (ale zadarmo)

hejluc
23. zář 2021

Zkus nějaké callcentrum. Zaučíš se tam a pak pracuješ z domu. Jen teda není možné, aby ti za zády pokřikovaly děti...

81klimaas
7. říj 2021

My hledáme asistentku: https://www.prace.cz/nabidka/1570618395/?rps=77 - máme možnost práce z domu

orisek56
7. říj 2021

@81klimaas no tohle defakto dělám manzovi 😂 ale zadarmo. Že bych se hecla a přibrala si ještě tohle?

michaela19911991
autor
8. říj 2021

@81klimaas něco takového by bylo super jen je škoda, že z Hk to mám dost z ruky