• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak oznámit zaměstn. nástup na RD+žádost o čerpání dov.?

22. srpna 2015 
@j.a.n.i myslela jsem pro zaměstnavatele,ale máš recht,už jsem o tom taky přemýšlela,za prvé se může stát,že se rozmyslíme a budeme chtít další a za druhé proč nechávat propadnout skoro 58 tisíc,tam pak není žádnej problém prostě zaměstnavateli říct o 4 rok a dopadne to stejně buď nepl.volno nebo ukončení prac.poměru,takže tam rozdíl není v ničem a pokud vím,tak pak u rodičáku lze zažádat ještě o prodloužení o ten rok ač neplacenej,ale bude za mě a malýho odváděno zdravotní pojištění...je to tak nějak?jinak moc moc děkuju,jsi zlatá :dizzy_face:
6. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i někde teda píšou 46 tisíc rozdíl mezi 3 a 4letou,musim to spočítat kolik to je,brala jsem to číslo jen z článku,každopádně by byla škoda o ty penízky přijít :slight_smile:
7. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 57 tisíc rozdíl,to už je celkem pecka,ještě jednou dík,jsem díky Tobě přemýšlela o původní myšlence a je to :wink:
7. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i tak 57 tisíc rozdíl,to už je celkem pecka,ještě jednou dík,jsem díky Tobě přemýšlela o původní myšlence a je to
:wink:
7. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, prosím o radu :slight_smile: V červenci mi bude končit mateřská, jaký je spravný postup při přejití na rodičovskou? Nejdřív zajít na sociálku, nahlásit změnu a zvolit si délku rodičovské nebo nejdřív napsat zaměstnavateli plus požádat o proplacení dovolené...? A jak tyto žádosti formulujete, stačí to poslat mejlem a jak moc dopředu? Děkujiiii :wink:
13. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zkusim obnovit toto tema, abych zbytecne nezakladala nove. Zajimalo by mne, jak to je s nevycerpanou dovolenou jeste z minuleho roku. Zbylo mi 6 dni, ale nechce se mi jich vyuzit. S tou letosni nevycerpanou dovolenou mi to je jasne, tu vycerpam hned po MD, ale u techto 6 dni mi v praci rekli, ze je musim vycerpat, jinak mi propadnou. Je to skutecne tak? Nejde se napr. vymluvit na to, ze to provozni duvody nedovolovaly (je toho ted v praci hodne a vsem kolegum zadosti o dovolene rusi) a ty dny bych si take vycerpala po MD nebo by mi to proplatili? Diky moc
22. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmlenka proč si ji nevybereš pře nástupem na mateřskou??? já to tak rozhodně udělám..zaměstnavateli už může bejt jedno, jestli odejdeš na mateřskou o tejden dřív, nebo později..
22. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Nemam duvod si dovolenou brat. Do prace chodit muzu a brat si dovolenou kvuli tomu, abych se mohla "doma divat na televizi" mi prijde zbytecne.
22. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmlenka v tom případě ti propadne, ta loňská ano, pokud si ji nevybereš v tomto roce.
22. dub 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmlenka dovolenou musíš vyčerpat do konce následujícího kalendářního roku. Letos se to změnilo, ale jde o loňskou dovolenou, takže to nejspíš nepůjde aplikovat. Takže bych si ji být tebou vybrala před nástupem na MD a šla na ni o ten týden dřív..Zaměstnavatel totiž nemá povinnost ti proplatit náhradu a nevyčerpaná dovolená na tebe čekat nebude :(
22. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj @kammka Já myslím, že to aplikovat půjde i na loňskou, protože se prostě jede podle aktuálního zákona a ten říká, že pokud loňskou nebylo možné vyčerpat ani do konce aktuálního roku z důvodu nemocenské, MD nebo RD, tak nepropadá.
Na druhou stranu čerpání dovolené určuje zaměstnavatel, takže pokud on řekne, že si ji prostě vyčerpáš před MD, tak s tím nic nenaděláš. Snad jen kdyby se vyskytly komplikace a musela si na neschopenku.
23. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i na jednu stranu souhlasím, na druhou stranou mám trošku problém se zákazem retroaktivity, který by v případě, že by to platilo na loňskou dovolenou byl porušen.. Proto si myslím, že to je aplikovat až příští rok na letošní dovolenou..Ale jak říkáš, pokud zaměstnavatel nakáže, není jiná možnost..:slight_smile:
23. dub 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky prosím o radu z práce mi volali a řekli abych si zařídila žádost o rodičovskou dovolenou a čerpání řádné dovolené bezprostředně po mateřské. nevíte jak mám to udělat? nebo jak to mám napsát? čekala jsem že mi oni daj nějakej formulář a ja to jenom podpíšu :frowning2:
23. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2011 Napsat, že žádáš o čerpání dovolené, tak aby bezprostředně navazovala na mateřskou, tj. od XY a v návaznosti na vyčerpanou dovolenou žádáš o poskytnutí rodičovské dovolené do 3 let věku dítěte... co je na tom složitého?
23. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaruj Nebyl, protože ta loňská dovolená se řeší až letos, nikoliv loni, a jelikož se řeší letos, tak se musí řešit podle letošních pravidel, to co píšeš by platilo pro předloňskou, pokud by ji člověk z důvodu neschopenky loni nevybral, to souhlasím.
23. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.i děkují jenom jsem nevědela jak to mám zformulovat ...
23. dub 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se chtěla zeptat, bude mě z druhým dítětem končit mateřská a můžu opět u zaměstnavatele žádat o proplacení dovolené jako to bylo při prvním dítěti?
26. bře 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta107 Můžeš
26. bře 2013 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. bře 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta107 akorát musíš žádat o čerpání a ne o proplacení
26. bře 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo přesný vzor jak přesně napsat žádost?
1. říj 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veverkade Mělo by stačit napsta třeba: Žádám o rodičovskou dovolenou do 1,2,3 let věku dítěte tj. do....
U nás v práci k tomu ještě máme, že zároveň žádá o čerpání dovolené po MD. Žádný ofiko vzor stanovený zákonem není.
26. říj 2013 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, náhodou jsem narazila na téma a achci se zeptat. Jsem momentálně s třetím dítkem do prosince na MD, teď také mám i rodičák, čerpám rodičovský příspěvek. Jelikož mám MD nižší než 7,600,-
Je možné tedy čerpat dovolenou ?
Mohu požádat o čerpání, i když jsem ani s jedním dítkem nežádala po MD? Doma jsem již od roku 2008 a pokaždé jsem přecházela s RD na MD, takže jsem mezi tím nepracovala.
Známa tvrdí, že nárok na dovolenou nemám, protože na ní nárok má pracující člověk. Takže jsem na ní měla nárok jen u prvního dítka, když jsem šla s práce na MD. Tu jsem nečerpala, protože jsem neměla tušení, že to jde.
26. říj 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kovik O čerpání dovolené se žádá na přelomu MD RD. Totiž po dobu mateřské se dovolená nekrátí (takže ti na ní vlastně za MD vzniká nárok i když jsi doma s 2, 3 dítětem.
Podle § 216 odst 2) se totiž MD považuje pro účely dovolené jako výkon práce.
(2) Pro účely dovolené se za výkon práce nepovažuje doba zameškaná pro důležité osobní překážky v práci, pokud nejsou uvedeny v prováděcím právním předpisu (§ 199 odst. 2). Doba čerpání mateřské dovolené a doba, po kterou zaměstnanec čerpá rodičovskou dovolenou do doby, po kterou je zaměstnankyně oprávněna čerpat mateřskou dovolenou a doba pracovní neschopnosti vzniklé v důsledku pracovního úrazu nebo nemoci z povolání vzniklého při plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s ním, se pro účely dovolené posuzuje jako výkon práce.

§217 odst 5) Požádá-li zaměstnankyně zaměstnavatele o poskytnutí dovolené tak, aby navazovala bezprostředně na skončení mateřské dovolené, a zaměstnanec zaměstnavatele o poskytnutí dovolené tak, aby navazovala bezprostředně na skončení rodičovské dovolené do doby, po kterou je zaměstnankyně oprávněna čerpat mateřskou dovolenou, je zaměstnavatel povinen jejich žádosti vyhovět.
26. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z_kopretinka - moooooooooooooooooc děkuji. Takže jsi zažádam o čerpání dovolené :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi poradit prosím. žádám si u zaměstnavatele o čerpáná dovolené po MD. první den vychází ale na 9.8. tj. sobota. mám to tedy napsat až od pondělí? 11.8.?děkuji
17. črc 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teraz som úplne mimo :slight_smile: to ako po skončení materskej musím nahlasovať, že nastupujem a na ako dlho nastupujem na RD? fuuha a viete ma ešte niekto odkázať na nejaký "náučný" článok čo všetko a kde musím ohlásiť a do koľkých dni? ja sa v tom totálne strácam
18. srp 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím Vás. mám lehkej dotaz, je nějaká zákonná lhůta mezi podáním žádosti (nebo oznámení) o nástupu na rodičovskou a nástupem? jako, kolik dnů předem bych měl zaměstnavatele informovat? Byl jsem s prvním prckem, vše se vyřešilo u stolu a v klidu, teď je jiné vedení a nevím jak na ně. Díky za rady Petr
25. srp 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrkpetr Ne, zákon to nijak neřeší, takže teoreticky jeden den oznámíš a druhý nastoupíš.
25. srp 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.i díky. taky sem nic nenašel. kdybys měla nějaký zdroj, kde to je, rád si to přečtu. Petr
25. srp 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek