Je to překážka na straně zaměstnavatele nebo ne?

zuzina_m
28. čer 2019

Ahoj holky, před mateřskou jsem pracovala jako dělník ve fabrice na 3 směny. Mám smlouvu na dobu neurčitou. Dcera jde od září do školky a v práci mi řekli, že mi neumožní pracovat na zkrácený úvazek ani na 1 směnu. Prý mám dát výpověď dohodou a najít si práci jinde. Myslela jsem, že aspoň budu mít nárok na odstupné, je to překážka na jejich straně, ne? Pecuji o malé dítě, nebo myslíte (víte), že mají pravdu? Díky za odpovedi😉

terry1512
2. črc 2019

@blondynka400 a co že to dělám?
Že žádám na co mám právo?
A když s rozhodnutím nesouhlasím tak co?
Mám sklopi uši a nechat di nasrat na hlavu?
Ne. Protože v mém případě zaměstnavatel lže.
Tak to budu řešit s nezavyslim orgánem.
Kdyby jednal fér, nemusela,bych to řešit.

blondynka400
2. črc 2019

@terry1512 dělejte si co chcete 😀. To jak se tu prezentujete úplně stačí a vypovídá o všem. A nějak mám pocit, že realita bude ještě horší 🙂

terry1512
2. črc 2019

@blondynka400 nápodobně.
Jednáte a vstupujete stejně arogantně jako většina lidí kteří si myslí že můžou všechno, a že zaměstnanec je nic.
V podstatě obhajujete nefér jednání zaměstnavatelů, a zaměstnance stavíte do role vyžírku co nemají na nic právo. Natož po RD něco chtít.

Kvůli takovým jako Vy, pak ty obyčejný matky jsou nucený dát výpověď a ,,dojit" stát.

A co si o mě myslíte je my srdečně jedno.
Aspoň se na sebe můžu hrdě podívat do zrcadla, a říct si, že jsem se nenechala zastrašit a bojovala za to na co mám právo.

blondynka400
2. črc 2019

@terry1512 každým slovem akorát potvrzujete to, co jsem napsala předtím 🙂