• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikáteho chodí mateřská?

23. listopadu 2016 
ahojky nastoupila jsem na mateřskou 5.11. nevíte někdo kolikáteho ta mateřská pak dorazí v tom prosinci?
16. lis 2011 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
nevím teda,jetli je to všude stejný,ale mně z Pražský socky dorazila vždycky začátkem měsíce-tak asi 5.-10.
16. lis 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jak kdy, někdy 8. někdy 10. někdy až 17. záleží jaký mají stanovený výplatní termín a ten se každé 3 měsíce mění.
16. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
První mateřská může přijít i o měsíc později, než se to vše vyřídí, tak bych s tím raději počítala.
16. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mateřská mi taky chodila dřív než rodičák, Havířov, kolem 10 jsem ji měla vždy na účtu..
16. lis 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
stejně jako mifinka jsem PPM měla na účtě rychle, po vyřízení následující měsíc už 8.,a pak pravidelně kolem 8-10., ale rodičák chodí až 20-22. :-/
16. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zavolej si na okresní správu sociálního zabezpečení a zeptej se... To je to nejjednodušší, pokud je to pro tebe z finančního hlediska důležitá informace.... Tady to posílají 7. v měsíci a jde to přes ČNB a kolem 9.-10. to přichází.. to se ale podle mě liší podle úřadů...
16. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Při první mateřské musí přijít podklady od zaměstnavatele na sociálku a oni mají pak 30 dní na zpracování (tak mi to řekli na sociálce, když jsem si to zjišťovala). Takže já např. na mateřskou nastupovala 11.3. a přišla mi až 21.4. Další mateřská pak už chodí celkem v pravidelných termínech, mě chodila mezi 5. a 10. dnem v měsíci.
17. lis 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Beru materslou ze slovencka a prestehovala jsem se do cech a udelala jsem si cesky ucet a uvedla jsem ho na slovencke socialce a chci se zeptat kdy mi to pride na ten ucet moc vam dekuji za odpovede
6. zář 2015 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosim vas kolikateho chotí mateřská na složenku v Ústí nad Orlicí
14. zář 2015 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
uz vam prisla materska v brne?v pondeli mi ji odesilaly,kdy ji mohu cekat?
4. lis 2015 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pridam se s dotazem. Na materske jsem od 1.11. V praci mi vyřizují papiry a tvrdi, ze jim to nejde zadat do systemu. Jestli je moc brzy?? Nevim. Každopádně jsem myslela, ze to behem listopadu vyridi a v prosinci mi prijde zacatkem uz normalne.... setkal se s tim nekdo? Jak trva to prvni vyřízení? Děkuji
23. lis v 19:09  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (40. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek