• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mateřská při druhém dítěti. Jak to je?

29. února 2016 
chci se zeptat maminek, co čekají druhé mimčo, jak je to s mateřskou? Do kdy mám nárok na takovou mateřskou, jakou jsem brala při prvním těhu a od když se to mění (myslím na těch 7600 s tím, že mě berou na rodičák s variantou 4 roky). Díky za odpověď, hledám to tu už dva dny, ale našla jsem jen slovenské rady, které se, předpokládám, od českého systému trochu liší.
29. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
slonik nárok na mateřskou z druhým dítětem máš jen tehdy, pokud jsi na rodičáku a jsi zároven stále zaměstnanec..takže většinou to bývá do třech let prvního dítěte porodit druhá a máš nárok na to samé co u prvného a tím pádem, když ti vzniká nárok na PPm tak si můžeš vybírat i jak dlouho zůstat na rodičovské
nový zákon je platný od prvného ledna...jinak jestli jsi brala PPM s verunkou, tak máš nárok na 3 roky...ale jestli jsi si vybrala 4 roky, tak do 21 měsíce ti budou platit 7600 a pak do čtyř let 3800kč...
29. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky mikco za odpověď, a kdybych nasotupila první den do práce s nemocenskou - na rizikovém, tak by mi PPM taky náleželo v původní výši, ne? za předpokladu že bych z rizkového těhotenství přešla rovnou na mteřškou.
a gratuluji Klárce k dnešním narozeninám :dizzy_face:
30. pro 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej to jsem nějak nepochopila :slight_smile: .....kdyby jsi nastoupila do práce tak namůžeš nastoupit s nemocenskou..tzn v pracovní neschopnosti..ty musíš nastoupit a třeba druhý den jít na nemocenskou...pak by mělo být stejné...pokud by jsi do práce nenastoupila, tak by jsi pobírala rodičák a 6 týdnu před porodem by jsi ukončila rodičovskou na první a nastopila by jsi na mateřskou s drhým ketre by jsi čekala....teda pokud by jsi to stihla do doby, než by jsi musela nastoupit do práce...no snad je to srozumitelné
já mám děti po 2.5 letech takže u druhého mi dali to samé co u prvního +- :slight_smile:
30. pro 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze,kdyz nenastoupim do prace po 3 letech,ale otehotnim,tak mam co?
30. pro 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe, zalezi, jakou sis vybrala delku rodicaku. pokud tu triletou, tak musis ve trech letech prvniho ditete nastoupit do prace nebo do te doby navazat materskou nebo rodicovskou dovolenou s druhym mimcem .
30. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre,ale maly budou 3 a ja teprve otehotnim,tak nebudu mit zadne penize?(materska je 6 tydnu pred porodem a rodicak skonci.
30. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
podle mne v takové situaci se vyplatí domluvit s gynekologem aby ti napsal nemocenskou
jinak pracovat aspoň 270 kal. dní=platit pojištění, aby Ti mohli vyplatit znovu mateřskou (v případě, že děti jsou od sebe víc než tři roky, ty jsi na rodičáku na tři roky a do práce Tě vezmou, nebo nastoupíš jinde). Teda tak jsem to pochopila, jestli je to pravda ...
30. pro 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre,ale kdyz nechci nastoupit,urcite ma s tim nekdo zkusenost,poradte,diky
31. pro 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: No ja si myslim, ze pokud nenastoupis, tak mas proste smůlu. Zamestnavatel te muze vyhodit a musela by ses prihlasit na pracak.
31. pro 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenastoupim protoze budu tehotna,takze to vidim na nemocenskou,asi.
31. pro 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupe: Ja jen vim, ze zamestnavatel je povinen drzet misto do tri let ditete. Zkusim nekde zjistit, jak by to bylo ve tvem pripade.
31. pro 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
poupě když otěhotníš po třech letech prvního, tak máš nejspíš smůlu, protože dostaneš výpověd..ale když stihneš otěhotnět do tří let..tak by jsi měla nastoupit na nemocenskou.. :slight_smile:
31. pro 2007 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky,hezky Novy rok
31. pro 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradte,fakt nevim,jsou tady maminky,kteři maji dve deti a vic :slight_smile: a tohle nejaka urcite resila.Kdyz se rozhodnu pro druhe dite tesne pred skonceni rodicovskeho prispevku prvniho dotete otehotnet,napr:bude male 2 a trictvrte a ja otehotnim,co muj zamestnavatel,da mi vypoved nebo nemuze,protoze budu tehotna?a tehotne nemuzou dat vypoved,ne?Ale jake penize budu pobirat,budu mit narok na nemocenskou?
29. led 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle by mě taky moc zajímalo,protože tuhle situaci teď řeším........ :unamused:
7. únor 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamarádka tohleto měla taky..takže když měla nastoupit do práce, tak byla ještě stále těhu..no a místo do práce nastoupila na namocenskoua no a pak vás nikdo vyhodit nemůže...navíc je tam taky nějaká ochranná lhůta
8. únor 2008 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to pak mela narok na PPM?
8. únor 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj měla :slight_smile:
8. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! presne to ted mam. druhe se narodi do tri let prvniho-pokud to dopadne. takze nastoupim na dalsi MD, dostanu PPM a pak prejdu na rodicak. jak jsme s Mikcou nekde debatovaly, vznika mi jeste narok na pomernou cast dovolene za tento rok-od nastupu na materskou se druhym ditetem. dovolenou si muzu vybrat po dobrani penezite pomoci v materstvi. pokud mi ji tedy zamestnavatel da, ze...
8. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to mám takhle....
Sem na rodičáku s malou,na konci unora bude mít 3 roky.
Byla sem zaměstnaná v jedné firmě,co mě teď drží místo do 3 let dítěte.
Mezi tím sem si přividělávala u jiné firmy na půl uvazku k rodičáku.
Teď sem těhu 8TT a dr. mě dal na neschopenku.
Poslala sem jí jak na pracoviště,kde sem byla před prvním těhu,protože tam nemám ještě ukončenou smlouvu,tudíž sem jejich zaměstnanec.
A ještě sem jí poslal do zaměstnání kde dělám na půl uvazku.
Tak sem teď zvědavá jak to všechno dopadne a hlavně kolik budu dostávat peněz a jak to pak bude když nastoumím na PPM.
Je tu někdo kdo to má stejně jako já????
8. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
drobcci tak dej vedet jak na tom budes,dik
8. únor 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo určitě dám,ale bude to až koncem měsíce...
Snad na tom budu dobře a i nějaká kačka navíc by nebyla špatná.... :wink:
8. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle by mě taky zajímalo. Nechci mít děti moc od sebe, takže další dítko bych uvítala než bude mít malá tři ročky.
8. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den.od patku jsem na druhe materske.chtela jsem se zeptat musim kvuli tomu na socialku nebo nekam.nebo staci ze jsem papir dala do prace.druhe mimco cekam v dubnu.dekuji
28. únor 2016 ve 12:41  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mar111 pokud ti mateřská navazuje na rp, tak na úp ssp by jsi měla jít zrušit pobírání rp, pokud jsi neměla dočerpáno a nahlásit, že jsi opět na mateřské. jinak ti vyplatí další rp a ten budeš muset pak vracet
28. únor 2016 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vam dekuji
28. únor 2016 ve 13:04  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky to tu využiju... Teď jsem na RD. Vzala jsem si ji na 2 roky. Až bude malému 1.5 roku, začneme se snažit o další. Když otěhotním, než skončí ta 2 léta RD, ale nestihnu porodit, dostanu rizikové těhotenství (už to první bylo), takže budu v neschopnosti, dostanu nemocenskou? Jako peníze? A pak klasika - mateřskou, rodičák?
28. únor 2016 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaj92 důležité je zda máš jasno v pojmech rodičovská dovolená (hlášená u zaměstnavatele) a délka pobírání rodičovského příspěvku (řešeno na úp ssp). co z toho máš na dva roky? od toho se odvíjí další rada :wink:
28. únor 2016 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no oboje na dva roky, já myslela, že to musí být stejné
@blahova_andrea
28. únor 2016 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenkaj92 nemusí, jsou to dvě rozdílné na sobě nezávislé věci :wink: myslím, že nelze, aby jsi z rd nastoupila rovnou na neschopenku. myslím, že jsem někde četla, že by jsi měla aspoň na ten jeden den nastoupit do práce a až druhý jít na neschopenku. jinak je samozřejmě logickou možností si prodloužit rd a rp a nemusíš řešit nic. nebudeš na neschopence, nebudeš omezovaná vycházkama, nebude to vypadat divně a blbě u zaměstnavatele...jinak tedy neznám tvou diagnozu, ale ve spoustě případů není rozhodující, že první těhu jsi měla rizikové, druhé být vůbec nemusí :wink:
28. únor 2016 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek