Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nemocenská do otěhotění po skončení rodičovské dovolené?

eviknufik
27. dub 2016

Potřebovala bych poradit. Je sice ještě čas, ale už dumám jak dál. Nyní mám 18 měsíční batole a plánujeme s manželem další (znáte to, člověk míní, příroda mění). Má situace je taková, že v zaměstnání jsem nahlásila 3letou RD, RP jsem si dala na dva roky, posléze ho snížila (takže mi končí červen 2017 - malý bude mít 3 roky listopad 2017). Do zaměstnání se vrátit nemohu, neboť mne čeká vyhazov - prostě bossing:( (smlouva na dobu neurčitou)
1) Nejlepší by bylo, kdyby se podařilo otěhotnět tak, abych po skončení RP začala pobírat mateřskou (nejlepší varianta)
2) V případě, že se do té doby nezadaří, snížit RP, aby pokryl období do 11/2017 a doufat, že na mateřskou nastoupím do té doby
3) Pokud se mi nepodaří otěhotnět, tak nevím jak dál. Uvažovala jsem, že bych si po skončení RP (ať už 6/2017 nebo 11/2017) šla marodit a dělala bych vše pro to, aby se zadařilo. Je to schůdné? Abych řekla pravdu, potřebujeme peníze, abychom spláceli hypotéku. Slyšela jsem, že si mohu zažádat o starostlivot o dítě do 7 let, či tak nějak (nerozumím moc tomu), ale to by za mne stát platil jen pojistění a nic bych nedostávala.

Můžete mi tedy poradit??

Děkuji mockrát

R

adelkav
27. dub 2016

Můžeš být doma a nic nedostanes, stát za tebe uhradí zdravotní do 4 let věku dítěte. Co zkusit jít do práce (třeba jiné), to většinou lidé dělají, když potřebují finance. Nebo pokud chceš tahat peníze ze statu, jdi na pracak, až tě z práce vyrazí. Ale tam bude záležet na podmínkách vyhazovu.

xpila
27. dub 2016

@adelkav Stát ZP hradí do 7 let. A hlavně to jako první musí vyřešit v práci, nemůže jen tak po RD nepřijít.

@eviknufik Na neschopenku můžeš jít až po skončení RD, to s délkou pobírání RP nemá nic společného.

adelkav
27. dub 2016

@xpila vždyť píšu až ji vyrazí (tzn. bude mít dohodu, příp. výpověď v ruce). O výši podpory pak bude záležet i den registrace na UP, pokud to bude do 3 dnu od ukonceni pracovniho poměru dávky se počítají z předchozího platu, pokud pozdeji, tak to vychází z rodicaku nebo z nějakých tabulek.

eviknufik
autor
28. dub 2016

Do práce bych šla klidně (UP nepřichází v úvahu), jenže s mým zaměřením se těžko hledá nová práce. Už teď mám depku z mé stávající práce, výpověď bych musela dát jedině já, neboť v práci jsou schopni mi psát vytýkací dopisy nebo dát i A:( Takže s UP si moc nepomůžu, proto jsem uvažovala právě o té neschopence, že bych došla na jeden den do práce a šla ihned marodit, to je můj stěžejní dotaz. popř. z čeho by se mi dál počítal RP?

adelkav
28. dub 2016

@eviknufik nemocenská by měla jít z platu. Hodně štěstí ať vám to těhotenství klapne co nejdřív.

eviknufik
autor
28. dub 2016

Díky, já taky doufam

xpila
29. dub 2016

@eviknufik Podpora v nezaměstnanosti se opravdu nikdy z rodičáku nepočítá. A aby se jí počítala z platu, musela by alespoň na jeden den do práce, jinak se z něj taky nepočítá.

adelkav
29. dub 2016

@xpila pokud je na tříletém rodicaku,tak se pry pocita z platu, pokud se registruje do tri dnů. Jinak je to z nějakého průměru. Googlila jsem to minulý týden. Ale nesmí dostat odstupné.

xpila
29. dub 2016

@adelkav Tak ještě jednou. Pokud by se ani na jeden den nevrátila do práce, tzn. rovnou by z rodičáku šla na ÚP, počítá se podpora z národního průměru, tedy se jedná o tu minimální. A je jedno, jestli by měla rodičák na 2, 3 nebo 4 roky. On toho Google napovídá hodně...

adelkav
29. dub 2016

@xpila čím to máš prosím podložené? A pokud je po dobu rodičovské dovolené i jiný příjem, pak se to počítá prosím z čeho? Dle tvého tonu usuzuji, že jsi minimálně mzdová účetní s MBA a budes znát odpověď😀

lukza
29. dub 2016

Me Teda na pracáku řekli že pokud jsem před nástupem na pracák nebyla v práci 2 roky tak se me bude podpora počítat s minima aji kdybych šla do prace třeba jen na den a pak na UP proste jsem nedela dva roky neplatila duchodove a tim pádem se me to nebude počítat s platu před rodicakem. A to jsem mela smlouvu na dobu neurčitou ale dostala výpověď a právě me řekli že i kdybych šla na měsíc do prace tak me to nepomůže protoze jsem byla 5let doma na rodicaku

j.a.n.i
30. dub 2016

@lukza Tak to ti řekli pěknou blbost... nejspíš si chtěli ušetřit práci a odradit tě od registrace. V zákoně o zaměstnanosti (který by tedy oni měli znát, kdo už jiný, že) je celkem jasně uvedeno, že jako náhradní doba pro nárok na podporu se počítá péče dítě do 4 let.

j.a.n.i
30. dub 2016

@adelkav Podložené to @xpila má zákony, přesněji řečeno zákonem o zaměstnanosti. A pokud je po dobu rodičovské jiný příjem, tak záleží na více věcech, zejména na jaký typ smlouvy to bylo (zda se odvádělo sociální), kdy byla tahle smlouva ukončena a kdy byl ukončen ten pracovní poměr, ze kterého se čerpá RD.

lukza
30. dub 2016

@j.a.n.i Já šla ale fakt na pracák po skončení rodicaku dostala jsem výpověď když me ten den koncertu rodicak a na pracáku me to počítali s minima vůbec je nezajímalo ze jsem byla celou dobu jakoby zaměstnána a před rodicakem jsem normalne několik let pracovala .
Ale Já na sebe navazovala rodicaku dvou deti takže jsem byla doma 5 let.a pak me čekala výpověď a odstupné

j.a.n.i
30. dub 2016

@lukza No, vždyť ano, nenastoupila po rodičáku ani na 1 den do práce a tedy si dostala tu minimální podporu, to je zcela v souladu s tím, co tady píšeme. Pokud by si pak ještě třeba odpracovala ty 2 měsíce výpovědní lhůty a pak je přihlásila na UP do 3 dnů od konce pracovního poměru, tak to máš počítané z platu, který si měla po dobu výpovědní lhůty.

lukza
30. dub 2016

@j.a.n.i Jj vím jak to myslíte zamotala jsem se do toho Já nemohla nastoupit ani na den takže jsem neměla na vybranou ale aspon me u těšilo ze odstupné me neposunulo podporu ze po rodicaku nato neberou ohled takže jsem mela jak odstupné tak podporu

j.a.n.i
30. dub 2016

@lukza Jojo, když ti počítají tu minimální podporu, tak se o odstupné neposouvá, pokud bys na ten 1 den nastoupila a měla podporu z platu, tak se ti posouvá.

xpila
2. kvě 2016

@adelkav Opravdu nechápu tvůj rýpavý příspěvek. A jak psala @j.a.n.i, mám to podložené zákony.

Sem začni psát odpověď...

Odešli